Πώς θα περάσουν οι πρώτες 40 μέρες;

Giannoulis

Νεοφερμένος

Ο Giannoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σε μια βδομαδα μπαινω στη σχολη αστυφυλακων κ για τις πρωτες 40 μερες δν θα βγω καθολου...επιλογη μ βεβαια αλλα οσο κοντευει ο καιρος σκεφτομαι πως θα αντεξω εσωκλειστος;συνεχεια εξω ειμαι,θα μ λειψουν τα παντα...κ κυριως οι φιλοι μ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα ειστε ολοι σε μια παρομοια φαση οποτε θελοντας και μη θα κανεις κατευθειαν γνωριμιες κτλ.. Οι φιλοι σου λογικα θα σου λειψουν, αλλα δεστο λιγο σαν να πηγαινεις κατασκηνωση (?), στρατο η κατι παρεμφερες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoulis

Νεοφερμένος

Ο Giannoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Δν με πειραζει το αν θα εχω παρεα η οχι εκει,εξαλλου θα μαστε πολλοι απο την ιδια πολη...με αγχωνει το γεγονος οτι δν θα μπορω να βγω...δν μπορω να μαι κλεισμενος μεσα...τωρα το καταλαβα!!θα μ λειψουν τα παντα..κ οσο θα με παιρνουν τηλ κ θα μ λενε τα νεα τους εγω τοσο πιο πολυ πιστευω θα στεναχωριεμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενταξει, δεν ειναι και το τραγικοοοοοο διαστημα, και δεν μπορει, ΚΑΜΙΑ εξοδο δε θα χετε τοσες μερες? (Δε χτυπας κανα ριαλιτι να βγαλεις και χρημα στο ιδιο διαστημα? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoulis

Νεοφερμένος

Ο Giannoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
40 μερες μεσα...καμια εξοδος...βασικη εκπαιδευση επειδη δν θα παμε φανταροι...μετα τις 40μερες ειναι χαλαρα...θα μας φαει η αγ..ια εκει μεσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγω παω φανταρος ρε φιλε...Τι να πω? 1 χρονο. Οχι 40 μερες...Χαλαρωσε. Γνωστος μου που περασε σε Στρατιωτικη σχολη δεν ειχε κανενα προβλημα. Ειναι βεβαβια και πως εχει συνηθισει κανεις και ποσο δυνατος χαρακτηρας ειναι και μπορει να αντεπεξελθει σε περιορισμους, αλλαγες και μεγαλες προκλησεις στη ζωη του.

edit: Και περι αγ...ιας :P Λιγο αποχη δεν κανει κακο. Το sex δεν ειναι το παν. Δες το σαν μια δοκιμασια:D Να δεις τις αντοχες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μην το σκέφτεσαι σαν περιορισμό. Αν και έτσι θέλουν να το κάνουν να φαίνεται αυτοί που είναι εκεί εκπαιδευτές. Δες το σαν μια καινούρια εμπειρία και ασχολήσου αυτές τις 40 μέρες με το να γνωρίσεις το νέο σου περιβάλον και το τί ακριβώς είναι αυτό που επέλεξες. Έτσι ο χρόνος θα περάσει πολύ πιο γρήγορα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Πάντως εγώ σε καταλαβαίνω... Δε θα άντεχα με τίποτα, βασικά με τίποτα δε θα είχα βάλει τέτοια σχολή! Όπως έστρωσες, θα κοιμηθείς :P Καλό κουράγιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1) Θα εχεις τοσα να κανεις εκει μεσα που το διαστιμα δεν θα σου φανει τοσο μεγαλο οσο νωμιζεις
2)Ακου τον Breather
3)Σκεψου οτι αλλοι ειναι στην φυλακι και περνουν μια 5ημερη το εξαμηνο
4)40μερες κλεισουρας θα σου φτιαξουν ενα πιο ανετο μελλον απο αρκετων αλλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
κ οσο θα με παιρνουν τηλ κ θα μ λενε τα νεα τους εγω τοσο πιο πολυ πιστευω θα στεναχωριεμαι..

Επιτρεπονται τηλεφωνα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoulis

Νεοφερμένος

Ο Giannoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
io-io επιτρεπονται 9-11 το βραδυ ανοιχτα τα κινητα...αν θες αλλη ωρα στην λουφα..βεβαια απ οτι εχω μαθει απο δευτεροετης ολοι στη λουφα επαιρναν,κ γω αυτο θα κανω..εχω ηδη αλλαξει το προγραμμα στο κινητο,το εκανα με 8 ωρες δωρεαν κ 500 sms!!ελπιζω να μ φτασουν!κ επισκεπτηριο επιτρεπεται αλλα δν πολυ θελω γιατι μετα πιστευω θα ναι χειροτερα οταν θα φευγουν!ετσι δν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
σε ποια πολη πας????ενας φιλος μου παει τωρα στο Ρεθυμνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Υπομονή θέλει βρε, 40 μέρες δεν είναι πολλές τι να πουν και οι φαντάροι που κάνουν 12 μήνες.
Απο αύριο κιόλας μετράς μια μέρα λιγότερη και άλλη μια και άλλη μια, πριν το καταλάβεις θα έχει περάσει ο καιρός.
Απλά μην το σκέφτεσαι, όσο περισσότερο ασχολήσε με αυτό τόσο μεγαλύτερο θα σου φανεί το διάστημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
40 Μέρες και είναι και επιλογή σου? Άνετα φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoulis

Νεοφερμένος

Ο Giannoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πρωτη μ επιλογη κ μοναδικη στο μηχανογραφικο...ξανθη παω,ευτυχως δλδ..ειχα αρκετα μορια κ διαλεξα την πολη που θα παω..45 λεπτα απο την πολη μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top