Να φάμε τον Παύλο η την Μαρία;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Κακά τα ψέμματα, αν βρισκόμουν σε ανάλογη κατάσταση, κάποια στιγμή θα έτρωγα(πιστεύω πως θα έφτανα στο σημείο αυτό αφού θα είχα εξαντλήσει μέχρι και το τελευταίο απόθεμα ενέργειας μέσα μου)....άλλωστε θα ήταν άδικο το να σωθείς από τέτοιο αεροπορικό και να πεθάνεις από την πείνα...

Εδώ κρίβεται όλο το νοήμα αν ξέρεις το μεσημέρι ότι έχεις μπάμιες με κοτόπουλο δεν μπορείς να μπεις στην διαδικασία και το πιό φυσικό είναι να πεις οτι δεν πρόκεται να το έκανες.
Είναι πάντως φοβερό να δείς μέχρι που είσαι αποφασισμένος να φτάσεις ανάλογα με την κατάσταση που βρίσκεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Εχω δει την ταινια κ πιστευω πως κ εγω θα αναγκαζόμουν να φαω κάποια στιγμή ακόμα κι αν δεν ήθελα.Το αίσθημα της επιβιωσης κυριαρχει στα ζωα!Στην ταινια αυτοι σωθηκαν στο τέλος?Δεν θυμαμαι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εχω δει την ταινια κ πιστευω πως κ εγω θα αναγκαζόμουν να φαω κάποια στιγμή ακόμα κι αν δεν ήθελα.Το αίσθημα της επιβιωσης κυριαρχει στα ζωα!Στην ταινια αυτοι σωθηκαν στο τέλος?Δεν θυμαμαι...:hmm:

Σώθηκαν γιατί πήραν προμήθειες (κρέας) και κατάφεραν να κατέβουν το βουνό και να φτάσουν στους πρόποδες στα πρώτα σπίτια.
Οι έρευνες είχαν σταματήσει πολλές μέρες πριν και αν δεν είχαν φάει τους υπόλοιπους θα είχαν πεθάνει.
Στην κυριολεξία ο θάνατος σου η ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Πιστεύω πως και εγώ θα αναγκαζόμουν να φάω...το δίλλημα βέβαια είναι πολύ μεγάλο αλλά νομίζω πως όταν ο άνθρωπος αναγκάζεται να διαλέξει ανάμεσα στη ζωη και στο θάνατο μπορεί να κάνει οτιδήποτε για να επιιβιώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εννοείται ότι θα έτρωγα άνθρωπο...
Δε θα σκότωνα, αλλά κάποιον που πέθανε... Ε, σόρι αλλά πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top