Ποια ομάδα υποστηρίζετε στο Μουντιάλ;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Ακόμα Γερμανία είμαι (θα τα πατήσει κάτω τα πορτόγαλα) Στον μεγάλο τελικό χίλιες φορές να το πάρει η Ιταλία παρά να δω νικητές τους Γάλλους που τους πήγαμε καρότσα στο Ευρωπαϊκό. Δε θέλω, πως το λένε, νιώθω ξεφτύλας εγω να μην παίζει η Ελλάδα τελικό και να παίζει η Γαλλία που έφαγε το γκολάκι της και πήγε πίσω στον Άϊφελ πριν 2 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γαλλία:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Γαλλία και εγώ,δεν συμπαθώ το ποδόσφαιρο των ιταλών.

Εγώ από την άλλη νιώθω ξεφτίλας γιατί τελικά ήμασταν μια φούσκα που ξεφούσκωσε(Όπως δυστυχώς λέγαν πολλοί και δεν ήθελα να το πιστέψω,όπου τελικά το είδα με τα ματια μου..και προσγειώθηκα στην πραγματικότητα!) Μην ονειροβατούμε...θαύμα είχε γίνει τότε,και τα θαύματα γίνονται μονο μια φορα.Αυτό δεν σημαίνει ότι όταν πάμε καλά δεν θα χαρώ!!Αλλα να ξέρουμε και που βρισκόματε έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μιας και ο λόγος για την εθνική Ελλάδας, ποτέ δεν ήμουν μέγας φαν! Βέβαια και γούσταρα που πήγε καλά και όποτε παει καλά, αλλά το να χρησιμοποιείται ως manager για την adidas και τον Παναθηναϊκό, το θεωρώ απαράδεκτο και για αυτό πλέων δεν με ενδιαφέρει καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Forza Italia από δω και πέρα. Και εγώ δεν τους γουστάρω, αλλά με τη Γερμανία παίξανε μπαλάρα, και αξίζουν την κούπα με την όλη πορεία τους στο μουντιάλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
εννοείται Ιταλία...τους Γάλλους δεν τους πάω μία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top