Πρόβλημα με ενσωματωμένη κάμερα

SARALIANA

Νεοφερμένος

Η SARALIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σας εχω ενα προβλημα με την ενσωματωμενη κάμερα της οθονης μου δεν εχω το ντράιβερ για να την εγκαταστήσω εσείς μπορείτε να με βοηθήσετε καθόλου?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν είναι σε λαπτοπ πες μας το ακριβές μοντέλο για να σου βρούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
μπορεις να βριες το καταλληλο driver απο το site του κατασκευαστη της καμερας σου. Απλα πατα εκει που λεει drivers ή downloads ή support και θα τα βρεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
έχω ενσωματωμένη κάμερα sony visual communication camera αλλά δεν λειτουργεί...μόλις την ανοίγω φαίνεται μόνο μαύρο χρώμα :( την απεγκατέστησα και τώρα δεν υπάρχει καν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
καμία βοήθεια? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάνε απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση, δε νομίζω να μη γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
δεν εχω προγραμμα ουτε cd :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αφού είναι ενσωματωμένη νομίζω θες μόνο drivers που τους βρίσκεις από το site του pc σου.

Tι μάρκα είναι το pc;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
κατεβασα ενα ασχετο προγραμμα...μαλλον το προβλημα ειναι της καμερας..γιατι δειχνει πανω πρασινο φωτακι οτι ιεναι αναμμενη αλλα δειχνει μαυρο φοντο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Κατεβασε αυτο και δοκιμασε να δεις αν δουλευει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχεις πειράξει καθόλου τις ρυθμίσεις; Φωτεινότητα κτλ;

Πάντως αν θες πες το μοντέλο του pc σου, πολλά προβλήματα λύνονται με μία επανεγκατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Χελλοουυ έψαχνα το θέμα με τις μικρές απορίες για υπολογιστές, αλλά δεν το έβρισκα :P Τέλος πάντων, η κάμερα στο λάπτοπ μου δεν έχει τόσο καλή ποιότητα. Στους άλλους η εικόνα φαίνεται πολύ θολή. Είναι κάτι που διορθώνεται; Σκέφτομαι να πάρω μια εξωτερική κάμερα, μπορώ να την συνδέσω στο λάπτοπ, έτσι; Έχετε να μου προτείνετε καμια καλή; Θέλω μια απλή και όχι πολύ ακριβή, σκεφτόμουν να πάρω μία από το public γιατί την χρειάζομαι άμεσα και δεν θα ήθελα να περιμένω μέρες αν την παραγγείλω, μέχρι να έρθει... Το laptop μου είναι HP fyi.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Χελλοουυ έψαχνα το θέμα με τις μικρές απορίες για υπολογιστές, αλλά δεν το έβρισκα :P Τέλος πάντων, η κάμερα στο λάπτοπ μου δεν έχει τόσο καλή ποιότητα. Στους άλλους η εικόνα φαίνεται πολύ θολή. Είναι κάτι που διορθώνεται; Σκέφτομαι να πάρω μια εξωτερική κάμερα, μπορώ να την συνδέσω στο λάπτοπ, έτσι; Έχετε να μου προτείνετε καμια καλή; Θέλω μια απλή και όχι πολύ ακριβή, σκεφτόμουν να πάρω μία από το public γιατί την χρειάζομαι άμεσα και δεν θα ήθελα να περιμένω μέρες αν την παραγγείλω, μέχρι να έρθει... Το laptop μου είναι HP fyi.
Τι budget έχεις; Πιστεύω ότι αν θες να δεις διαφορά, δε θα τη βρεις σε κάμερες των 25 - 30 EUR.
Θα σου πρότεινα αυτές, τη μία την είχα κάποτε:

Σκέψου ότι οι παραπάνω, αρχές - μέσα κορονοϊού είχαν φτάσει τα 150 EUR εν όψει της υψηλής ζήτησης.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Τι budget έχεις; Πιστεύω ότι αν θες να δεις διαφορά, δε θα τη βρεις σε κάμερες των 25 - 30 EUR.
Θα σου πρότεινα αυτές, τη μία την είχα κάποτε:

Σκέψου ότι οι παραπάνω, αρχές - μέσα κορονοϊού είχαν φτάσει τα 150 EUR εν όψει της υψηλής ζήτησης.
Γύρω στα 50 ευρώ έλεγα, αλλά αν είναι να βρω κάτι καλό με 70-80 ευρώ τότε οκ, μπορώ να το σκεφτώ. Την πρώτη βλέπω ότι στο public την έχουν ακόμα γύρω στα 170 ευρώ, οπότε σίγουρα θα κάνω online παραγγελία όπως το βλέπω. Εσύ ποια από τις δύο είχες; Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση :hug:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Γύρω στα 50 ευρώ έλεγα, αλλά αν είναι να βρω κάτι καλό με 70-80 ευρώ τότε οκ, μπορώ να το σκεφτώ. Εσύ ποια από τις δύο είχες; Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση :hug:
Βασικά είχα την C922, αλλά αν μπορείς να αντεπεξέλθει, πήγαινε για την C930, έχουν μικρή διαφορά στην τιμή. ;) Φυσικά θα είναι συμβατή με το laptop σου, όλες αυτές είναι USB.
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Βασικά είχα την C922, αλλά αν μπορείς να αντεπεξέλθει, πήγαινε για την C930, έχουν μικρή διαφορά στην τιμή. ;) Φυσικά θα είναι συμβατή με το laptop σου, όλες αυτές είναι USB.
Τέλεια, ευχαριστώ πολύ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top