Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε ειναι τοοοσο κριμα που θα το κοψουν... Αλλο ενα ξενο (κ οχι μονο) σηριαλ που δεν ολοκληρωνεται στην ελληνικη τηλεοραση ! (καλα παλια θα ειχε ολοκληρωθει, αλλα εγω ειμαι μικρουλα κ δε το χα δει... και τωρα μας αφηνουν στα κρυα του λουτρου?) και μετα μας λενε οτι η πειρατεια σκοτωνει..
αχχχ...
ευχαριστω πολυ Phoebe μου, παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ρε ειναι τοοοσο κριμα που θα το κοψουν... Αλλο ενα ξενο (κ οχι μονο) σηριαλ που δεν ολοκληρωνεται στην ελληνικη τηλεοραση ! (καλα παλια θα ειχε ολοκληρωθει, αλλα εγω ειμαι μικρουλα κ δε το χα δει... και τωρα μας αφηνουν στα κρυα του λουτρου?) και μετα μας λενε οτι η πειρατεια σκοτωνει..
αχχχ...
ευχαριστω πολυ Phoebe μου, παντως...

Πάντως ο Alpha κάτι έχει πάθει με τις παλιές σειρές! Χθες βράδυ έδειξε επεισόδιο από τον πρώτο (ή μήπως ήταν ο δευτερος; ) κύκλο! Όταν η Κάρυ είχε απαίσιο μαλλί και γνώρισε τον Big!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πάντως ο Alpha κάτι έχει πάθει με τις παλιές σειρές! Χθες βράδυ έδειξε επεισόδιο από τον πρώτο (ή μήπως ήταν ο δευτερος; ) κύκλο! Όταν η Κάρυ είχε απαίσιο μαλλί και γνώρισε τον Big!
Ναι... βασικα ηταν ολες τους τοοοσο παρακμιακες!!! χαχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ξανααρχίζει τη Δευτέρα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι ώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
4, όπως πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εχει και Σαββατα στις 7!!! Και εχει και σημερα! Το ειδα στο site του Alpha!!

ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟΟΟ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το πέτυχα τυχαία το Σάββατο...

καλέ... σε αυτή τη σαιζόν είναι όλες πολύ άσχημες!!! (ναι Phoebe AKOMA και η Κέλλυ !!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
το πέτυχα τυχαία το Σάββατο...

καλέ... σε αυτή τη σαιζόν είναι όλες πολύ άσχημες!!! (ναι Phoebe AKOMA και η Κέλλυ !!! :P)


Δεν το έχω δει και δεν μπορώ να έχω άποψη (αλλά σιγά μην είναι άσχημη :pfff::P)
Θα τρέξω σήμερα σπίτι για να το προλάβω για να μπορέσω να πω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Βασικα ναι... εχουν ολες κπψει τα μαλλια τους κοντα, (μαλλον θα ηταν το νεο τρεντ της εποχης!!) και καθολου δεν μου αρεσουν... Βεβαια ουτε με τα μακρια την προτιμουσα την Κελλυ... Τα καλυτερα ειναι οπως τα χει τωρα στο καινουριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το είδα το λουκ τους και μπορώ να πω οτι δεν μου άρεσε! Βέβαια η Κέλι όπως και να έχει τα μαλλιά της, είναι πάντα μια κούκλα (ξέρω, ξέρω γίνομαι γραφική :P)! :D

Σε αυτά τα επεισόδια παίζει και ο psychoΡέι αλλά ρε γαμώτο δεν τα προλαβαίνω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συνεχίζετε να βλέπετε ή όχι;

Εγώ δεν προλαβαίνω πλέον, αλλά όταν είμαι σπίτι εκείνη την ώρα σίγουρα θα το δω! Αυτές τις μέρες είναι στα επεισόδια που η Άντρεα απατάει τον Τζέσι με έναν άλλο γιατρό και χθες πήγε να το σκάσει μαζί του, παρατώντας άντρα και παιδί! :eek:

Το καινούργιο το βλέπω όποτε θυμηθώ να κατεβάσω τα επεισόδια του και μπορώ να πω οτι όσο πιο πολύ το βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Τη Βάλερυ τη θεωρώ πρότυπο γυναίκας. Αν ήμουν άντρας δηλαδή αυτήν θα ήθελα forever.:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τη Βάλερυ τη θεωρώ πρότυπο γυναίκας. Αν ήμουν άντρας δηλαδή αυτήν θα ήθελα forever.:redface:


Xαζογκόμενα, ωστόσο με ιδανικό στήθος. Δεν μας δίνετε και καμμιά φώτο σε μας τους αμύητους τηλεοπτικά ποιά είναι η Μπρέντα και ποιά η Κέλυ ; Πώς θα απαντήσουμε στην δημοσκόπηση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Brenda


Kelly

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Αααα αυτές είναι ;; Τις έχω δει παλιότερα. H δεύτερη πολύ καλύτερη φυσικά. Η πρώτη είναι κακή φωτογραφία, την αδικεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Himela διαμαρτύρομαι! Η συγκεκριμένη φωτό αποτελεί συκοφαντική δυσφήμιση της Brenda. Και για να μην ξεχνιόμαστε, Brenda is the best.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top