Ξιφασκία

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πέρασε ο πρώτος χρόνος της φοιτητικής μου ζωής και μου μένουν ακόμη 3 (ελπίζω :P) Σκέφτηκα λοιπόν να δοκιμάσω κάτι καινούριο για να μη βαρεθώ καθώς μετά τη φρενίτιδα του πρώτου έτους οι τόνοι πέφτουν. Διάβασα, έψαξα και κατέληξα στην ξιφασκία! Πάντα μου άρεσε και τώρα ελπίζω να μπορέσω να ξεκινήσω. Έχει κανείς εμπειρία; Χρειάζεται να έχεις συγκεκριμένα προσόντα ή όλοι μπορούν να μάθουν σιγά σιγά; Εσείς τι λέτε; :hmm:

Αν υπάρχει section με Σπορ παρακαλώ να το μεταφέρετε, δε βρήκα κάτι γι' αυτό το έβαλα εδώ. Ευχαριστώ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ααα να περιμενεις το μπουρουδακι μας να γυρισει απο τις διακοπουλες του με το καλο να σου εξηγησει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Επ δεν άργησα! :)

Βρε όλοι μπορούν να μάθουν σιγά σιγά κάποια τεχνική. Χρειάζεται όμως να έχεις πολύ καλή φυσική κατασταση. Ε δεν πας και για πρωταθλητισμό. Σωστα; :confused: Άμα πάιξεις ένα παιχνίδι θα κολλήσεις σίγουρα. Η στολή είναι ακριβούτσικη να ξέρεις. :/: Γύρω στα 600 έουρος χωρίς τα παπούτσια. Αλλά ξεκίνα να δείς πρώτα αν σου αρέσει και με τον καιρό θα τα πάρεις.


Α! Ξεκίνα απο μέσα Σεπτέμβρη , γιατί εγώ με τέτοια ζέστη ούτε έξω απο το γυμναστήριο δεν περνάω :P.

Έχει ομάδα στην Κέρκυρα; :hmm: Νόμιζω μόνο εφηβικό τμήμα είχε παλιότερα.

Αν θέλεις κάτι ρώτησε με. Ίσως να αργήσω να απαντήσω γιατι ακόμα είμαι σε διακοπούλες. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καθόλου δεν άργησες! :lol:
Όχι φυσικά, σιγά μη θέλω να γίνω champion στα "γεράματα". Δε σπουδάζω Κέρκυρα, σπουδάζω Φλώρινα και είμαι σχεδόν σίγουρη ότι υπάρχει ομάδα εκεί. :hmm: Στην Κέρκυρα είχα ένα γνωστό παλιά που πήγαινε αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη. Νομίζω όμως πως ναι..
Δεν είχα σκοπό να ξεκινήσω τώρα. Σεπτέμβριο θα πάω για την εξεταστική οπότε τότε θα ρωτήσω. Κάνει κρύο εκεί ούτως ή άλλως :P Όταν λες όμως καλή φυσική κατάσταση τι εννοείς; :hmm:
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις που μου έδωσες, καλά να περάσεις στις διακοπές σου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top