Αποτρίχωση στο στήθος-κοιλιά

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σκέφτομαι για λόγους κυρίως αισθητικούς να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ στο στήθος και στην κοιλιά .

Κάνω γυμναστική εδώ και 1μιση χρόνο και ενώ έχω γράμμωση δεν μου αρέσει να ψάχνω τους κοιλιακούς μέσα στις τρίχες .

Στην τελική πήρα απόφαση να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ , το συζήτησα και με τους δικούς μου και συμφώνησαν ..

Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει ? Και ποια η γνώμη σας για αυτό το θέμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Κάνω γυμναστική εδώ και 1μιση χρόνο και ενώ έχω γράμμωση δεν μου αρέσει να ψάχνω τους κοιλιακούς μέσα στις τρίχες

ο μέσος ** έλληνας * έχει λύσει αυτό το πρόβλημα , μην κάνοντας κοιλιακούς

(για τους όρους με αστεράκια βλ. βιβλιογραφία νώευς και επότε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σκέφτομαι για λόγους κυρίως αισθητικούς να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ στο στήθος και στην κοιλιά .

Κάνω γυμναστική εδώ και 1μιση χρόνο και ενώ έχω γράμμωση δεν μου αρέσει να ψάχνω τους κοιλιακούς μέσα στις τρίχες .

Στην τελική πήρα απόφαση να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ , το συζήτησα και με τους δικούς μου και συμφώνησαν ..

Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει ? Και ποια η γνώμη σας για αυτό το θέμα !
Μπορω να σου πω ορισμενα πραγματα αν θελεις ....αν και ισως υπαρχουν και σχετικα τοπικ με αποψεις και αλλων μελων ή και πιο ειδικων για το θεμα....
Εγω εχω κανει lazer...H καλυτερη εποχη ειναι τωρα , μεχρι το καλοκαιρι πρωτου αρχισεις να εκτιθεσαι στον ηλιο...Εχει επιτυχια στις σκληρες σκουροχρωμες τριχες, οχι στις ανοιχτοχρωμες μαλακες ή στο χνουδι....ειναι ελαφρως επωδυνο(οχι πολυ).Εαν το αποφασισεις ,να απευθυνθεις για την εφαρμογη του σε εμπειρο πλαστικο χειρουργο ή δερματολογο με τον οποιο θα συζητησεις και τα σχετικα καθως και ολες τις αποριες σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μπορω να σου πω ορισμενα πραγματα αν θελεις ....αν και ισως υπαρχουν και σχετικα τοπικ με αποψεις και αλλων μελων ή και πιο ειδικων για το θεμα....
Εγω εχω κανει lazer...H καλυτερη εποχη ειναι τωρα , μεχρι το καλοκαιρι πρωτου αρχισεις να εκτιθεσαι στον ηλιο...Εχει επιτυχια στις σκληρες σκουροχρωμες τριχες, οχι στις ανοιχτοχρωμες μαλακες ή στο χνουδι....ειναι ελαφρως επωδυνο(οχι πολυ).Εαν το αποφασισεις ,να απευθυνθεις για την εφαρμογη του σε εμπειρο πλαστικο χειρουργο ή δερματολογο με τον οποιο θα συζητησεις και τα σχετικα καθως και ολες τις αποριες σου.:)

Αχα.. Βασικά και η μανα μου έχει κάνει αποτρίχωση και το έχω συζητήσει μαζί της .

Και μου είπε τέλος πάντων ότι με την πρώτη επίισκεψη θα φυγουν οι τρίχες και με την τρίτη επίσκεψη θα είναι όλα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Κάνε,σιγά.Γιατί δηλαδή να χαλάς αυτό που τόσο δούλεψες για να έχεις; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αχα.. Βασικά και η μανα μου έχει κάνει αποτρίχωση και το έχω συζητήσει μαζί της .

Και μου είπε τέλος πάντων ότι με την πρώτη επίισκεψη θα φυγουν οι τρίχες και με την τρίτη επίσκεψη θα είναι όλα οκ
Εφοσον εχεις την εμπειρια της μητερας σου καλυτερα να το συζητησεις μονο με εκεινη και με γιατρο .Με κανεναν αλλο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οκ παιδιά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top