Εφηβικές σχέσεις και πατεράδες...

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
πως φαίνεται ότι δεν σε θέλει ο πατέρας της κοπελιά σου. :P (πλάκα κάνω φυσικά).

Ναι όντως, με έπιασες... μόνο η μαμά με θέλει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
άμα θέλει η νύφη κι ο γαμπρός, τύφλα να 'χει ο πεθερός :D

Είναι μοναχοκόρη, γενικά πάντα τα κορίτσια είναι οι πριγκίπισσες του μπαμπά, αλλα αυτός την έχει MIA! Είδη με ψιλο θάβει πίσω απο την πλάτη μου, αλλά που θα πάει, θα με χωνέψει :D
Πάντως η "μαμά" με αναφέρει συνέχεια μπροστά του και του σπάει τα νεύρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εγώ αν κάνω κορη και μου φερει σε μικρή ηλικία γκομενο θα του ξεριζώσω ό,τι του περισσεύει...:whistle: και μετά θα τους δώσω την ευχή μου ;) Εκτός κι αν εχει σκοπο το γάμο και του τη χαρίσω δινοντας κατ'ευθείαν την ευχή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγώ αν κάνω κορη και μου φερει σε μικρή ηλικία γκομενο θα του ξεριζώσω ό,τι του περισσεύει...:whistle: και μετά θα τους δώσω την ευχή μου ;) Εκτός κι αν εχει σκοπο το γάμο και του τη χαρίσω δινοντας κατ'ευθείαν την ευχή μου.

I beg your pardon ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης II

Νεοφερμένος

Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Με τοσα που εχουν δει τα ματια μας αν κανουμε κορες θα τις κλειδωσουμε σε ενα κελι :P . Χωρις πλακα δεν ξερω τι θα κανω αν κανω κοριτσια..Αγορια ευελπιστώ να του πω και 2 συμβουλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Με τοσα που εχουν δει τα ματια μας αν κανουμε κορες θα τις κλειδωσουμε σε ενα κελι
Πολύ θα ήθελα να μάθω ποια είναι αυτά τα φοβερά και τρομερά πράγματα που έχουν δει τα μάτια κάποιων ώστε να σκέφτονται από μικροί ότι αν κάνουν κόρες θα τις κλειδώσουν σε κελιά. Μήπως αυτό που τους ενοχλεί είναι ότι τα σημερινά κορίτσια έχουν ξυπνήσει και κάνουν αυτό που θέλουν και που τους προστάζει η φύση; Ή μήπως επειδή αυτοί δεν φέρονται σωστά στα κορίτσια, φοβούνται ότι ίσως κάποτε κάποιος φερθεί στις κόρες τους όπως φέρθηκαν αυτοί στα άλλα κορίτσια; Έλεος!!! Για όσους δεν το έχουν ακόμα καταλάβει, ο 18ος αιώνας έχει περάσει εδώ και πολλά χρόνια.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης II

Νεοφερμένος

Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Κυριως επειδη βλεπω της συμπεριφορα μας προς τα κοριτσια..δεν ειναι και τοσο καλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Κυριως επειδη βλεπω της συμπεριφορα μας προς τα κοριτσια..δεν ειναι και τοσο καλη..

Εγώ μια χαρά είμαι, γιατί να με μισεί τόσο?! Και το χειρότερο είναι πως ξεσπάει πάνω της και αυτή στεναχωριέται!
Καλά δεν καταλαβαίνουν οι πατεράδες ότι ενώ οι ζωή της "μικρής" τους είναι μια χαρά, με την συμπεριφορά τους την κάνουν χάλια?! Καταστρέφουν ψυχολογίες χωρίς λόγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

perastomauro

Νεοφερμένος

Η perastomauro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμένα ο πατέρας μου στο παρελθόν ήταν πολύ προστατευτικός μαζί μου και αυταρχικός. Μετά όμως από μια επιτυχημένη επανάσταση μου πήγε καπου στην μέση. Φέρνω το αγόρι μου στο σπίτι μου, τους τον έχω γνωρισει και τα πάνε μια χαρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Εμένα ο πατέρας μου στο παρελθόν ήταν πολύ προστατευτικός μαζί μου και αυταρχικός. Μετά όμως από μια επιτυχημένη επανάσταση μου πήγε καπου στην μέση. Φέρνω το αγόρι μου στο σπίτι μου, τους τον έχω γνωρισει και τα πάνε μια χαρά :)

Πως το κατάφερες αυτό?! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

perastomauro

Νεοφερμένος

Η perastomauro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είχα πάθει κατάθλιψη και πολλά άλλα...:/:
Απλά δεν είναι ανάγκη να φτάνουν τα παιδιά σε τέτοιο σημείο για να κάνουν οι γονείς μια λογική υποχόρηση.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Απλά δεν είναι ανάγκη να φτάνουν τα παιδιά σε τέτοιο σημείο για να κάνουν οι γονείς μια λογική υποχόρηση.. :/:

όταν οι γονείς είναι τόσο οπισθοδρομικοί, χρειάζεται κάτι να τους ταρακουνήσει. η κατάθλιψη είναι το έσχατο σημείο αλλά να που κάποιοι αφυπνίζονται έτσι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
όταν οι γονείς είναι τόσο οπισθοδρομικοί, χρειάζεται κάτι να τους ταρακουνήσει. η κατάθλιψη είναι το έσχατο σημείο αλλά να που κάποιοι αφυπνίζονται έτσι :worry:
Εγώ το θεωρώ βλαμμένο τουλάχιστον να βάζουν δικά τους κολλήματα πάνω από την ψυχολογία των παιδιών τους. Ξέρω είναι αλλιώς να έχεις παιδιά γιατί τους βγαίνει φυσικά να τα προστατεύουν αλλά όταν φτάνει ένα παιδί να παθαίνει κατάθληψη μάλλον ο γονιός δεν έκανε κάτι καλά.. Ή βασικά έκανε κάτι τελείως στραβά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Μια οικογένεια έχει δύο κόρες με διαφορά 6 χρόνια η μία από την άλλη. Η μεγάλη τελειώνοντας το γυμνάσιο "τα έφτιαξε" με ένα αγόρι. Οι γονείς δεν έφεραν την παραμικρή αντίδραση, μάλιστα (όπως αργότερα ομολόγησαν) το καταχάρηκαν. Ο λόγος; Το αγόρι ήταν ο γιος των καλύτερών τους φίλων, το ήξεραν από όταν γεννήθηκε και είχε τα "προσόντα" που μετράνε για τους γονείς, δηλαδή "καλό παιδί", άριστος μαθητής, συνετός, ευγενικός και λοιπά.
Τα χρόνια πέρασαν, η μικρή κόρη μεγάλωσε και ήρθε η ώρα να δημιουργήσει και αυτή "σχέση". Μόνο που τώρα ο "γαμπρός" κουβαλάει όλα τα ανεπιθύμητα για γονείς χαρακτηριστικά. Αλλοδαπός, μηχανόβιος, μαθητής που στο γυμνάσιο έμεινε 2 φορές στην ίδια τάξη, με παρέες αλητόβιους και μπάφους, που δεν ξέρει πώς να φερθεί. Εδώ οι γονείς (τους οποίους κανείς δεν μπορεί να χαρακτηρίσει "οπισθοδρομικούς") αντέδρασαν πολύ έντονα.
Το σπίτι βρίσκεται καθημερινά σε κατάσταση πολέμου. Οι καυγάδες είναι καθημερινοί. Η μικρή έχει σηκώσει επανάσταση. Όσοι προσπάθησαν να της μιλήσουν απέτυχαν. Δεν δέχεται κουβέντα από κανέναν, βρίζει, χτυπά πόρτες και ή κλειδώνεται στο δωμάτιό της ή σηκώνεται και εξαφανίζεται από το σπίτι για ώρες, μια φορά αν δεν την εμπόδιζαν παραλίγο να χαστούκιζε τη γιαγιά της. Τα "επιχειρήματά" της είναι: "δικό μου θέμα είναι κι εσείς δεν έχετε λόγο", "αυτός μου αρέσει και με αυτόν θα είμαι", "άμα δεν σας αρέσει θα φύγω από το σπίτι". Κάνει και συγκρίσεις με την αδερφή της " Όταν η μεγάλη ήταν στην ηλικία μου την αφήνατε ακόμα και να πηγαίνει να κοιμάται με το αγόρι της, σε μένα γιατί κάνετε διακρίσεις;". Γενικά η οικογένεια περνά άσκημες στιγμές.
Προσωπικά είμαι με το μέρος των γονιών. Πιστεύω ότι η μικρή από μια τέτοια σχέση μόνον αρνητικά μπορεί να αποκομίσει. Όμως, μήπως μεγάλωσα πολύ και έχω γίνει συντηρητικός; Θα ήθελα γνώμες για το αν οι γονείς έχουν δίκιο που αντιδρούν, αν θεωρείτε λογική τη διαφορετική αντιμετώπιση των δύο κοριτσιών, αν η μικρή σωστά κάνει την επανάστασή της, τι θα μπορούσαν να κάνουν οι γονείς για να εξομαλυνθούν τα πράγματα και ότι άλλο σχετικό μπορείτε να πείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μια οικογένεια έχει δύο κόρες με διαφορά 6 χρόνια η μία από την άλλη. Η μεγάλη τελειώνοντας το γυμνάσιο "τα έφτιαξε" με ένα αγόρι. Οι γονείς δεν έφεραν την παραμικρή αντίδραση, μάλιστα (όπως αργότερα ομολόγησαν) το καταχάρηκαν. Ο λόγος; Το αγόρι ήταν ο γιος των καλύτερών τους φίλων, το ήξεραν από όταν γεννήθηκε και είχε τα "προσόντα" που μετράνε για τους γονείς, δηλαδή "καλό παιδί", άριστος μαθητής, συνετός, ευγενικός και λοιπά.
Τα χρόνια πέρασαν, η μικρή κόρη μεγάλωσε και ήρθε η ώρα να δημιουργήσει και αυτή "σχέση". Μόνο που τώρα ο "γαμπρός" κουβαλάει όλα τα ανεπιθύμητα για γονείς χαρακτηριστικά. Αλλοδαπός, μηχανόβιος, μαθητής που στο γυμνάσιο έμεινε 2 φορές στην ίδια τάξη, με παρέες αλητόβιους και μπάφους, που δεν ξέρει πώς να φερθεί. Εδώ οι γονείς (τους οποίους κανείς δεν μπορεί να χαρακτηρίσει "οπισθοδρομικούς") αντέδρασαν πολύ έντονα.
Το σπίτι βρίσκεται καθημερινά σε κατάσταση πολέμου. Οι καυγάδες είναι καθημερινοί. Η μικρή έχει σηκώσει επανάσταση. Όσοι προσπάθησαν να της μιλήσουν απέτυχαν. Δεν δέχεται κουβέντα από κανέναν, βρίζει, χτυπά πόρτες και ή κλειδώνεται στο δωμάτιό της ή σηκώνεται και εξαφανίζεται από το σπίτι για ώρες, μια φορά αν δεν την εμπόδιζαν παραλίγο να χαστούκιζε τη γιαγιά της. Τα "επιχειρήματά" της είναι: "δικό μου θέμα είναι κι εσείς δεν έχετε λόγο", "αυτός μου αρέσει και με αυτόν θα είμαι", "άμα δεν σας αρέσει θα φύγω από το σπίτι". Κάνει και συγκρίσεις με την αδερφή της " Όταν η μεγάλη ήταν στην ηλικία μου την αφήνατε ακόμα και να πηγαίνει να κοιμάται με το αγόρι της, σε μένα γιατί κάνετε διακρίσεις;". Γενικά η οικογένεια περνά άσκημες στιγμές.
Προσωπικά είμαι με το μέρος των γονιών. Πιστεύω ότι η μικρή από μια τέτοια σχέση μόνον αρνητικά μπορεί να αποκομίσει. Όμως, μήπως μεγάλωσα πολύ και έχω γίνει συντηρητικός; Θα ήθελα γνώμες για το αν οι γονείς έχουν δίκιο που αντιδρούν, αν θεωρείτε λογική τη διαφορετική αντιμετώπιση των δύο κοριτσιών, αν η μικρή σωστά κάνει την επανάστασή της, τι θα μπορούσαν να κάνουν οι γονείς για να εξομαλυνθούν τα πράγματα και ότι άλλο σχετικό μπορείτε να πείτε.

Νομίζω πως όσο προοδευτικος και αν είναι κάποιος είναι λογικό να πει δυο κουβεντες στο παιδί του αν δει ότι έχει μπλεξει σε τέτοια κατάσταση. Αφού όπως ειπες δεν αντέδρασαν το ίδιο στην περίπτωση της αδερφής της προφανώς δε είναι θέμα "παραξενιας". Ασφαλώς η σύγκριση που κάνει η μικρή είναι αστοχη, αλλά για να πούμε την αλήθεια όλοι μας λίγο πολύ θα το προβάλλαμε ως επιχείρημα. Το ζήτημα είναι πως με το να πιεσουν πολύ την κατάσταση δε θα καταφέρουν πολλά , και οι απειλές τύπου "θα φυγω από το σπίτι" μπορεί να μην ειπωθηκαν και τόσο επιπολαια... Γι αυτό καλύτερα να μην περνάνε στο ντουκου κάτι τέτοια. Το πιθανότερο είναι να τελειώσει έτσι κι αλλιώς αυτή η σχέση θα το καταλάβει μονή της. Η ίδια δεν τα βλεπει αυτά; Για τι ηλικία μιλάμε (αυτή και το αγόρι της); Η αδερφή της -που είναι και πιο κοντά στην ηλικία απ οτι οι γονείς της, και λογικά θα συννενοουνται καλύτερα - τι θέση παίρνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Εγω πιστεύω ότι όσο πιο πολυ αντιδρουν οι γονείς, τόσο πιο πολύ θα πεισμώνει η μικρή. Χαζή είναι; Θα καταλάβει κάποια στιγμή αν τραβάει αυτή η σχέση ή όχι. Η αντίδραση των γονιών δυσκολεύει την κατάσταση. Καλύτερα να αποκτήσει εμπειρίες, να ξέρει τι τύποι είναι αυτοί και να μην επαναλάβει το λάθος της, από το να την υπερπροστατεύουν οι γονείς της. Εκτός και αν συμβεί κάτι σοβαρό,πχ. να έχουν υποψίες ότι την παρασύρει σε άσχημες συνήθειες κτλ. Τότε οι γονεις έχουν κάθε δικαίωμα να επέμβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Μια οικογένεια έχει δύο κόρες με διαφορά 6 χρόνια η μία από την άλλη. Η μεγάλη τελειώνοντας το γυμνάσιο "τα έφτιαξε" με ένα αγόρι. Οι γονείς δεν έφεραν την παραμικρή αντίδραση, μάλιστα (όπως αργότερα ομολόγησαν) το καταχάρηκαν. Ο λόγος; Το αγόρι ήταν ο γιος των καλύτερών τους φίλων, το ήξεραν από όταν γεννήθηκε και είχε τα "προσόντα" που μετράνε για τους γονείς, δηλαδή "καλό παιδί", άριστος μαθητής, συνετός, ευγενικός και λοιπά.
Τα χρόνια πέρασαν, η μικρή κόρη μεγάλωσε και ήρθε η ώρα να δημιουργήσει και αυτή "σχέση". Μόνο που τώρα ο "γαμπρός" κουβαλάει όλα τα ανεπιθύμητα για γονείς χαρακτηριστικά. Αλλοδαπός, μηχανόβιος, μαθητής που στο γυμνάσιο έμεινε 2 φορές στην ίδια τάξη, με παρέες αλητόβιους και μπάφους, που δεν ξέρει πώς να φερθεί. Εδώ οι γονείς (τους οποίους κανείς δεν μπορεί να χαρακτηρίσει "οπισθοδρομικούς") αντέδρασαν πολύ έντονα.
Το σπίτι βρίσκεται καθημερινά σε κατάσταση πολέμου. Οι καυγάδες είναι καθημερινοί. Η μικρή έχει σηκώσει επανάσταση. Όσοι προσπάθησαν να της μιλήσουν απέτυχαν. Δεν δέχεται κουβέντα από κανέναν, βρίζει, χτυπά πόρτες και ή κλειδώνεται στο δωμάτιό της ή σηκώνεται και εξαφανίζεται από το σπίτι για ώρες, μια φορά αν δεν την εμπόδιζαν παραλίγο να χαστούκιζε τη γιαγιά της. Τα "επιχειρήματά" της είναι: "δικό μου θέμα είναι κι εσείς δεν έχετε λόγο", "αυτός μου αρέσει και με αυτόν θα είμαι", "άμα δεν σας αρέσει θα φύγω από το σπίτι". Κάνει και συγκρίσεις με την αδερφή της " Όταν η μεγάλη ήταν στην ηλικία μου την αφήνατε ακόμα και να πηγαίνει να κοιμάται με το αγόρι της, σε μένα γιατί κάνετε διακρίσεις;". Γενικά η οικογένεια περνά άσκημες στιγμές.
Προσωπικά είμαι με το μέρος των γονιών. Πιστεύω ότι η μικρή από μια τέτοια σχέση μόνον αρνητικά μπορεί να αποκομίσει. Όμως, μήπως μεγάλωσα πολύ και έχω γίνει συντηρητικός; Θα ήθελα γνώμες για το αν οι γονείς έχουν δίκιο που αντιδρούν, αν θεωρείτε λογική τη διαφορετική αντιμετώπιση των δύο κοριτσιών, αν η μικρή σωστά κάνει την επανάστασή της, τι θα μπορούσαν να κάνουν οι γονείς για να εξομαλυνθούν τα πράγματα και ότι άλλο σχετικό μπορείτε να πείτε.
Πιστευω πως οι γονεις εχουν δικιο που αντιδρουν ετσι.Καταρχας η κορη τους ειναι πολυ μικρη για σχεση και προφανως πρεπει να ειναι και η πρωτη που κανει.Γι αυτο το λογο και ο πρωτος ερωτας δεν πρεπει να ειναι ενα τετοιο ατομο γιατι σιγουρα θα την πληγωσει.Οτι και να της πουν ομως δεν προκειται να το ακουσει γιατι φαινεται πως ειναι αρκετα ερωτευμενη.Συνεπως πρεπει να παθει για να μαθει.Δεν υπαρχει αλλη λυση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top