The Game of Love - ANT1

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
Το βλέπω τωρα και γελάω μόνος μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
Ο κύριος Παππας αντί να δίνει άδειες στα κανάλια γιατί δεν κόβει αυτήν την βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και πολύ σωστά γίνεται έρευνα και για τα μέλη του ΕΣΡ που κατά παράβαση καθήκοντος άφησαν αυτό το αίσχος να παίξει. Διότι ο άλλος ιδιώτης είναι, ό,τι μαλακία πουλάει σ' αυτό το αχαρακτήριστο κοινό, θα το παίξει. Το ΕΣΡ όμως έχει ευθύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Έχω δει μόνο αποσπάσματα καθότι η αισθητική μου έχει κι ένα όριο αντοχής (και ανοχής).
Με αυτό το ριάλιτι, όπου συνδυάζεται το χυδαίο με το κιτς, πιάσαμε πάτο (ή μήπως όχι ακόμα; ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
Βάλτε κάποιος ένα χαρακτηριστικό βιντεάκι. Είναι πιο χάλια από το big brother;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Βάλτε κάποιος ένα χαρακτηριστικό βιντεάκι. Είναι πιο χάλια από το big brother;

Χιμελα, λιγο θελει για να φτασει στα ορια του σοφτ πορνο :P
ο,τι εχω δει ειναι μεσω του ραδιο αρβυλα οποτε δες εδω για να παρεις κι εσυ μια γευση (το χιουμορ τους στο συγκεκριμενο βιντεο αρκετα χυδαιο αλλα πως αλλιως να περιγραψουν κι αυτοι αυτο που συμβαινει?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και τι έγινε ρε παιδιά, δεν δείχνει κάτι παράνομο ή γυμνό. Σε μια σειρά/ταινία μπορεί να υπάρξουν σκηνές που δείχνουν πολύ χειρότερα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Το παιχνίδι δεν πάει καλά στη τηλεθέαση.

Ο αγαπημένος μου παίκτης είναι αυτός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειδα χθες μια ξανθιά που νιαούριζε στην αγκαλια του αγαπημένου της χαχα χαριτωμενη ηταν!

Δεν με ενοχλει αυτη η εκπομπη αν την έβλεπε η κοπελα μου δεν θα με πειραζε και δεν θα την έκραζα. Δημοκρατια έχουμε μπορει να βλέπει ο καθενας οτι θέλει.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eγραψα και πριν οτι δεν θα ειχα προβλημα να το βλέπει και η κοπελα μου. Και δεν θα την έκραζα. Βεβαια υπάρχει μια τεχνική δυσκολια.

Δεν εχω κοπελα αυτη τη περιοδο χαχαχαχ =D =D
Θα βρεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top