[Android] Γενικό θέμα για τα Android

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
έχω το sony xperia u και έχει πρόβλημα το usb που συνδέεται για να το φορτίζω...δεν κάνει καλή επαφή και θέλει πίεση για να βγάλει ένδειξη ότι φορτίζει...ξέρει κανείς αν αυτό εδώ θα ταιριάξει ;; https://www.e-shop.gr/product?id=TEL.013127
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
micro usb είναι το βύσμα σε όλα τα android.l Θα σου πρότεινα πριν αγοράσεις κάτι να δοκιμάσεις με κάποιας φίλης σου/ άποιου φίλου σου, γιατί μπορεί να μην φταίει ο φορτιστής αλλά το κινητό οπότε πρέπει να πας για service...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τι γνώμες έχετε για το HTC Desire 610 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Για κανεναν απολυτως λογο. Σε αυτα τα λεφτα που διαθετεις τα κορυφαια ειναι τα Nexus 5 και LG G2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Γενικά τα HTC πιστεύεις αξίζουν όσον αναφορά το τι προσφέρουν σε σχέση με την τιμή τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά τα HTC πιστεύεις αξίζουν όσον αναφορά το τι προσφέρουν σε σχέση με την τιμή τους?
Απο HTC αξιζουν τα πολυ ακριβα μοντελα. Τα αλλα θα σε ΠΕΙΞΟΥΝ στα ελαττωματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Παντως κι εγω με αυτα τα λεφτα θα επαιρνα το lg g2 το οποιο ειναι απιστευτο κινητο!
Εγω ημουν αναμεσα στο lg g2 και το samsung s4, αλλα πηρα το 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γενικά τα HTC πιστεύεις αξίζουν όσον αναφορά το τι προσφέρουν σε σχέση με την τιμή τους?

Το One Μ8 ειναι πολυ καλο και το Μ7 αντεχει ακομα. Το μοντελο που ειπες ειναι μοντελο filler στην αγορα, μια mid-range συσκευη με μειωμενα χαρακτηριστικα που βγηκε για να καλυψει ενα κενο. Μακρια απο τετοια κινητα (τετοια ειναι και ολα τα μοντελα mini). Απο 250-300€ παιρνεις πολλες απο τις ναυαρχιδες του 2013 με τουμπανα χαρακτηριστικα, τετραπυρηνα, οθονη 1080p Full HD, Καμερα 13αρα και 2GB Ram για να μην εχεις κανενα κολλημα. Κοιτας LG G2, Nexus 5 (το hardware ειναι ιδιο σε αυτα τα δυο και το Nexus η LG το κατασκευαζει), Galaxy S4 (αν και υπαρχουν φημες για lag), Xperia Z1 και Galaxy Note 3 Neo.

Παντως κι εγω με αυτα τα λεφτα θα επαιρνα το lg g2 το οποιο ειναι απιστευτο κινητο!
Εγω ημουν αναμεσα στο lg g2 και το samsung s4, αλλα πηρα το 2ο.

Εχω το G2 εδω και 20 μερες και επιβεβαιωνω οτι ειναι φοβερο κινητο. Σε αυτα τα λεφτα το θεωρω κορυφη. Συναγωνιζεται στα ισια μοντελα του 2014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Είχα παρει ένα smartphone της Sony γύρω στο Φεβρουάριο.Πριν κάποιους μήνες και ενώ το είχα απενεργοποιήσει το βράδυ,το πρωί που το άνοιξα είχαν σβηστεί όλες οι επαφές μου.Κατάφερα να αποθηκεύσω μόνο τις επαφές με τις οποίες είχα στείλει μηνύματα αλλά και πάλι όταν μπαίνω στις "Επαφές" μου λέει ότι δεν υπάρχει καμία επαφή αποθηκευμένη στο κινητό ενώ όταν μπαίνω στα μηνύματα ή τις κλήσεις μου έχει κανονικά τα ονόματα των επαφών που είχα αποθηκεύσει τότε.Τι γίνεται;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ρωτα στο καταλληλο thread στο myphone.gr που ειναι απευθειας για κινητα. Μπορει να το εχει παθει κι αλλος με το ιδιο μοντελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Είμαι ανάμεσα στο G3 και στο Galaxy Alpha. Το G3 έχει μεν καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά πολλούς να λένε ότι έχει θέματα με overheating και lag. Εσείς τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
iPhone Μόνο ! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Είμαι ανάμεσα στο G3 και στο Galaxy Alpha. Το G3 έχει μεν καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά πολλούς να λένε ότι έχει θέματα με overheating και lag. Εσείς τι λέτε?
Aν εννοείς το LG G3,αυτό σκεφτόμουν να πάρω στον εαυτό μου τα x-mas. Samsung Galaxy Alpha? Δε θα μπορουσα ποτε να'χα κινητο samsung. Δεν μου αρέσει το μενού του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

θύμα του marketing :P

Aν εννοείς το LG G3,αυτό σκεφτόμουν να πάρω στον εαυτό μου τα x-mas. Samsung Galaxy Alpha? Δε θα μπορουσα ποτε να'χα κινητο samsung. Δεν μου αρέσει το μενού του.

Θα το πάρεις τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Είμαι ανάμεσα στο G3 και στο Galaxy Alpha. Το G3 έχει μεν καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά πολλούς να λένε ότι έχει θέματα με overheating και lag. Εσείς τι λέτε?

Αφου εχεις αρκετα λεφτα να διαθεσεις -> iPhone 5S. Δεν χρειαζεται να εισαι θυμα του μαρκετινγκ για να αγορασεις Apple, ειναι εξαιρετικα τηλεφωνα.

Το G3 εχει οντως θεματα, η μπαταρια του καμια σχεση με το G2 (λογω της οθονης) και απο smoothness βραστα.

Σκεψου και το Nexus.

Αλλα επαναλαμβανω οτι αν εχεις λεφτα παρε το 5S να ξενοιασεις για 2-3 χρονακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Aν εννοείς το LG G3,αυτό σκεφτόμουν να πάρω στον εαυτό μου τα x-mas. Samsung Galaxy Alpha? Δε θα μπορουσα ποτε να'χα κινητο samsung. Δεν μου αρέσει το μενού του.

Μονο αν παρεις το 32Gb αξιζει. Αλλιως δωσε λιγοτερα και παρε το G2. Δεν θα εχεις την σουπερ ντουπερ οθονη αλλα θα εχεις ενα κινητο που θα τρεχει καλυτερα και θα κραταει περισσοτερο η μπαταρια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αφου εχεις αρκετα λεφτα να διαθεσεις -> iPhone 5S. Δεν χρειαζεται να εισαι θυμα του μαρκετινγκ για να αγορασεις Apple, ειναι εξαιρετικα τηλεφωνα.

Το G3 εχει οντως θεματα, η μπαταρια του καμια σχεση με το G2 (λογω της οθονης) και απο smoothness βραστα.

Σκεψου και το Nexus.

Αλλα επαναλαμβανω οτι αν εχεις λεφτα παρε το 5S να ξενοιασεις για 2-3 χρονακια.

Δύσκολα το 5s με 480 αρχική στο skroutz. Μάλλον στο Alpha θα καταλήξω τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δύσκολα το 5s με 480 αρχική στο skroutz. Μάλλον στο Alpha θα καταλήξω τελικά.

Κοιτα ειναι εξαιρετικο τηλεφωνο. Τωρα το αγκαθι ειναι η τιμη. Για το Alpha γενικα εχω ακουσει καλα λογια εκτος απο την μπαταρια του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top