Γυαλιά ηλίου και οράσεως

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και αυτά είναι πολύ ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ αυτά φοράω. :)
PR-000258612.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τι λέτε για αυτά εδώ τα γυαλιά; Αρκετά vintage style θα έλεγα, ξεπερασμένο ή όχι; Βασικά όλες τώρα κάτι τέτοια φοράνε. Όπου και να κοιτάξεις, θα δεις κοπέλες με παρόμοια γυαλιά. :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Tέλεια!! Αγαπημένο σχήμα φακών, αλλά δυστυχώς δεν μου πάνε πολύ :( Αν μου πήγαιναν, σίγουρα θα τα φορούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
γιατι η καθε ανοησια γινεται μοδα;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραία αν σου πάνε, φυσικά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Tέλεια!! Αγαπημένο σχήμα φακών, αλλά δυστυχώς δεν μου πάνε πολύ :( Αν μου πήγαιναν, σίγουρα θα τα φορούσα.
Πάντως τα συγκεκριμένα ειναι λιγο μούφα, λιγότερο απο 10€ εχουν απο το buldoza. Οποτε θα μπορούσες να τα αγοράσεις και ας μην σου πηγαίνουν τοσο, δεν θα πετάξεις 200€ πόσο κανουν ξερω γω, τα αυθεντικά. Με 10€ δεν σώνεσαι. :P

γιατι η καθε ανοησια γινεται μοδα;;;;;;;;;;
Γιατι πλέον ετσι εχει καταντήσει να γινεται, το οτιδηποτε καινούριο βγει και επισης αυτα ειναι γουστα. Κανεις δεν σε αναγκάζει να την κανεις και δική σου μόδα, να αλλάξεις το δικό σου στυλ. Ολα επιλογη του καθενός ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Γιατί ίσως για τους αλλους να μην είναι ανοησία. Μπορεί κάτι που αρέσει σε εσένα να φαίνεται ανοησία σε κάποιον άλλον, αλλα να σου αρέσει. Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.




Ωραία αυτά τα γυαλιά αλλά αν δεν τα φοράς τι να τα κάνεις; Τζάμπα τα λεφτά που θα δώσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αγαπώωωωω! ^
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παρα πολυ ωραια Μαιρα, και γιατι να μην τα φορας?
Εννοειται οτι θα τα παρεις για να τα φορεσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Τέλεια γυαλιά, αλλά δυστυχώς ταιριάζουν σε λίγα σχήματα προσώπου:
Είτε σε στενόμακρα πρόσωπα, είτε σε (ξεκάθαρα) οβάλ.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τέλεια γυαλιά, αλλά δυστυχώς ταιριάζουν σε λίγα σχήματα προσώπου:
Είτε σε στενόμακρα πρόσωπα, είτε σε (ξεκάθαρα) οβάλ.8)

Fuck that.
Σ'αρέσουν; Φόρεσέ τα no matter what.
Θα'χα πολλά ψυχολογικά αν ζούσα με τόση λογική.

FREE UR SOUL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Fuck that.
Σ'αρέσουν; Φόρεσέ τα no matter what.
Θα'χα πολλά ψυχολογικά αν ζούσα με τόση λογική.

FREE UR SOUL
Ναι, σαν γυαλί από μόνο του μπορεί να σ'αρέσει πολύ. Αλλά αν για τους χ,ψ λόγους δεν σου ταιριάζει τότε δεν θα σ'αρέσει πάνω σου :hmm:Κι εμένα μ'άρεσαν τα σπρόμαυρα κολάν με τις κάθετες ρίγες, μέχρι που δοκίμασα ένα και ήμουν σα να μην πω τι. Ε όσο και να μ'αρέσει γενικά σαν ρούχο δεν παίζει να το βάλω γιατί δεν μ'αρέσει πάνω μου. Έχει διαφορά ;)

Πάντως ψήνομαι κι εγώ για τέτοια στρογγυλά γυαλιά ηλίου και πιστεύω θα μου πηγαίνουν. Από τιμές τι ξέρουμε; Είναι πιο ακριβά από τα άλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
https://www.edel-optics.com/BandB-899-S-7Y7-TB-by-Blue-Bay.html
Εγω εχω αυτα.Στην αρχη ηθελα να παρω πολυ τα κλασικα wayfarer των ray ban και κατεληξα σε αυτα.Βεβαια μπορει να τα αλλαξω παλι γιατι τα εχω δυο χρονια.
https://40.media.tumblr.com/tumblr_lnyxbqxerE1qbj1sio1_500.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πήρα αυτά πριν κάτι μήνες αλλά δεν τα φοράω. Γενικά τα χρειάζομαι για τηλεόραση, υπολογιστή, πίνακα κλπ και ενώ τα παλιά που ήταν απαίσια τα φορούσα αρκετά συχνά αυτά τα βάζω σπάνια. Αυτό. Συνεχίστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.edel-optics.com/BandB-899-S-7Y7-TB-by-Blue-Bay.html
Εγω εχω αυτα.Στην αρχη ηθελα να παρω πολυ τα κλασικα wayfarer των ray ban και κατεληξα σε αυτα.Βεβαια μπορει να τα αλλαξω παλι γιατι τα εχω δυο χρονια.

Αχ βρε συ είναι τοσο γλυκούλικα!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Πω, πω ρε παιδιά, πραγματικά, αυτό το thead είναι πειρασμός! :D Παρότι σχεδόν ποτέ δεν ενδίδω στους πειρασμούς, όταν έχει να κάνει με γυαλιά... ουάου, τρελαίνομαι. Είτε οράσεως, είτε ηλίου, σκλαβώνομαι με ένα ζευγάρι όμορφα και χρηστικά γυαλιά. Αυτά που παρέθεσε η @Μάιρα και η @kleop, είναι πολύ ωραία και δίνουν τύπο. (όταν μαζέψω τα λεφτά, ίσως πάρω ένα ζευγάρι)
Τα δικά μου γυαλιά ηλίου, είναι λιγάκι "συνδυασμός". Έχω επιλέξει τα πιλοτικά Ray-ban, με σκελετό λεπτό που χρυσίζει/ξανθίζει (για να ταιριάζει με τα μαλλιά μου) και έχω αλλάξει τους υπάρχοντες μπεζουλί φακούς, με φακούς χρώματος απαλού γαλάζιου (για να ταιριάζουν με τα μάτια μου).:D

(Εννοείται ότι τα έχω κάνει και μυωπίας/αστιγματισμού παράλληλα, για να βλέπω τέλεια! Μη σκοντάψομεν και πουθενά!:P )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top