Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σα μικρο παιδι κι εγω (χαχαχαχαχα) εχω καποιους τυπους που με ενδιαφερουν περισσοτερο απο αλλους. Αλλα αυτα ειναι μονο για αρχη. Αμα μετα ειναι μαπα το καρπουζι δε την σωζει τιποτα :P Kαι αντιστοιχα αν δεν ειναι, δε θα τα χαλασουμε και στο αν δεν ειναι ακριβως ο τυπος μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το καλυτερο στο να εχεις πολυ συγκεκριμενους τυπους ειναι εκεινες οι εξαιρεσεις σε αυτα που "και καλα" δεν σε ελκυουν οπου πραγματικα σε αφηνουν λαλακα!:D
Προσωπικα εαν εξαιρεσεις του δηθεν ξερολς και wannabe "ψαγμενους" δεν απορριπτω τιποτα αλλο.
Ενταξει και σε εμφανιση υπαρχουν διαφορα οπου ειναι 1000% οτι δεν με ελκυουν αλλα αυτα που κανουν ΚΡΑ ειναι τα παραπανω.:spell:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλύτερα λίγο γεματούλης παρά κόκκαλο.

Με απωθούν τα χρυσά κοσμήματα στο λαιμό.
Εκτιμώ το έξυπνο χιούμορ και το πηγαίο χαμόγελο.
Το ζώδιο δε με επιρρεάζει.
...

Αυτά και για μένα. Αλλά αν δεν τα έγραφες δεν θα τα σκεφτόμουν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με είπε καθίκι τώρα? :confused: :worry:

Παλικάρι μου τι ζώδιο είσαι? :hmm:

Δεν το φανερώνω γιατί θα μου πέσει το κάρμα στο -1000. :D Και αν το ξέρει και το θυμάται κάποιος παρακαλώ μην το φανερώσει και ας περάσει να πληρωθεί αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το καλυτερο στο να εχεις πολυ συγκεκριμενους τυπους ειναι εκεινες οι εξαιρεσεις σε αυτα που "και καλα" δεν σε ελκυουν οπου πραγματικα σε αφηνουν λαλακα!:D

Ε καλά θέλω να πιστεύω ότι αυτό ισχύει για όλους μας!!!
(Ακόμα και για τον DrStrangelove και τους Κριούς) :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ε καλά θέλω να πιστεύω ότι αυτό ισχύει για όλους μας!!!
(Ακόμα και για τον DrStrangelove και τους Κριούς) :devil:

Αχ σε παρακαλώ ψήφισέ με τουλάχιστον εσύ να ανέβει το κάρμα. Κολλημένο στο 2,47 είμαι για μήνες, νοιώθω σαν εξωκοινοβουλευτική αριστερά όπου κι αν πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σε έχω ψηφίσει προ-πολλού dear! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ω ευχαριστώ αλλά από 2,47 πήγε 2,18 τώρα μόλις. Βαδίζω ολοταχώς προς εξαφάνιση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Φαίνεται έχει κι άλλες Κριούς το φόρουμ... χι χι χι :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Φαίνεται έχει κι άλλες Κριούς το φόρουμ... χι χι χι :P :D

χαχαχα ναι, το πήραν στα σοβαρά φαίνεται. Κριοί μου έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ζώδιο, αλλά θα πάρω το μυστικό στον τάφο μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ζώδιο, αλλά θα πάρω το μυστικό στον τάφο μου!:P

:D:D:D:D ΤΗΑNKS για την αλληλεγγύη. Το ζώδιον αποκρύπτεται μόνο γι'αυτούς που στ'άστρα βλέπουν μόνο ζώδια και της ζωής τα επισόδεια προτιμούν να τα δουν στην tv. Βγήκαμε off topic, συγνώμη κύριε διαχειριστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εμένα ο τύπος μου είναι επίσης πολύ συγκεκριμένος:
Δε με νοιάζει η εμφάνιση του και πολύ αλλά πρέπει να είναι προικισμένος με υπομονή και να μπορεί να με βρίζει όταν έχω παράλογες απαιτήσεις (το οποίο είναι συχνό!:redface:). Αν δεν έχει την πυγμή να μου "την πει" όταν αρχίσω να παραλογίζομαι έχουμε πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εμένα ο τύπος μου είναι επίσης πολύ συγκεκριμένος:
Δε με νοιάζει η εμφάνιση του και πολύ αλλά πρέπει να είναι προικισμένος με υπομονή και να μπορεί να με βρίζει όταν έχω παράλογες απαιτήσεις (το οποίο είναι συχνό!:redface:). Αν δεν έχει την πυγμή να μου "την πει" όταν αρχίσω να παραλογίζομαι έχουμε πρόβλημα!

Τα γνωστά, είναι τόσο προβλεπόμενο πια όλο αυτό. Τουλάχιστον εσύ το παραδέχεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Όχι βρε, δε θέλω τον άντρα τον πολλά βαρύ! Θέλω απλά να διατηρεί ισορροπίες γιατί είμαι πάρα πολύ δυναμικός άνθρωπος! Με τους μάτσο τύπους ξενερώνω πολύ πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Όχι βρε, δε θέλω τον άντρα τον πολλά βαρύ! Θέλω απλά να διατηρεί ισορροπίες γιατί είμαι πάρα πολύ δυναμικός άνθρωπος! Με τους μάτσο τύπους ξενερώνω πολύ πάντως!

Κι αυτό αναμενόμενο και προβλεπόμενο. Κι ύστερα γράφουν οι άλλοι στο άλλο topic ότι δεν προβλέπεται το μέλλον. Επειδή είσαι δυναμική και ίσως και λίγο επιθετική ? αναζητάς υποσυνείδητα αυτόν τον τύπο. Αυτά τα βλέπω κάθε μέρα στο αυτοσχέδιο γιατρείο μου :D:D:D Είσαι αυτό, έλκεις αυτό.
Δεν ξέρω ούτε καν ποιός είναι ο ορισμός του μάτσο άντρα. Εγώ διαισθητικά θεωρώ μάτσο έναν άντρα που δεν βρίζει ούτε φωνάζει, αλλά έχει μια ψιλοαγριάδα στο φέρεσθαι και ακόμα και στο φατσικό γίγνεσθαι. Αυτό δεν το μιμούμαι ποτέ γιατί με γελιοποιεί και με κουράζει και τέτοιες σχέσεις είναι πολύ κουραστικές. Τι πάει να πει ''να με συνετίζει ένας άντρας όταν παραλογίζομαι ?'' Αναθέτεις βαρύ ρόλο στον μέλλοντα σύντροφό σου όπως οι
περισσότερες. Αυτή είναι η μόνιμη διαφωνία μου με τις περισσότερες γυναίκες.
Δεν είμαστε εκπαιδευτές, άντρες είμαστε. 'Εχετε σκεφτεί πόση κούραση μας προκαλεί να είμαστε συνέχεια τόσους αιώνες στην τσίτα και να εκπαιδεύουμε θηρία -γυναίκες ? Λίγη αναρχία με την καλή έννοια δεν θα έβλαπτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Στάνταρ προτιμώ τους μαυρομάλλιδες/καστανούς και όχι τους ξανθούς. Αν ένας ξανθός είναι ωραίος, θα πω ότι είναι ΑΠΛΩΣ ωραίος. Αν είχε όμως έναν καστανό δίδυμο κατά τ'άλλα αδερφό, τότε..... ;)

Μου αρέσουν οι λεπτοί, που είναι αρκετά γεροδεμένοι από τη μάνα τους, αλλά όχι οι γυμνασμένοι και φουσκωτοί, όπως και οι κοκκαλιάριδες.

Θέλω να είναι σοβαροί, αλλά με χιούμορ, με τίποτα να μην έχουν υφάκι, ότι και καλά είμαι ωραίος (όποιος έχει ύφος στα μάτια μου φαίνεται άσχημος).

Ένα άλλο κόλλημα που έχω είναι με τα χέρια του άντρα. Θέλω ωραία δάχτυλα και καλοφτιαγμένα, περιποιημένα. Αν ένας κούκλος έχει π.χ απεριποίητα νύχια, τότε παίρνει Χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη αν καταλαβαίνει ο ένας τι λέει ο άλλος ακριβώς! Αυτό το βαρύ ρόλο που λες τον έχουν όχι απλά ανεχτεί ανθρωποι δίπλα μου αλλά ίσως επιδιώξει κι όλας! Οι σχέσεις είναι αμοιβαίου ενθουσιασμού και αμοιβαίας υπομονής, άρα κάτι δεν πιάνω!

Και τέλος πάντων στο μυαλό μου το αντιπαραβάλλω με ανθρώπους που πέρασαν από τη ζωή μου, πολύ ερωτευμένους μαζί μου σε βαθμό αβουλίας. "Να μη σε αγγίξω μη σπάσεις, ότι θέλεις εσύ, είσαι θεά, είμαι πολύ λίγος για σένα κτλ κτλ κτλ".

Ε προφανώς και προτιμάω κάτι άλλο, προφανώς προτιμάω όταν ο άλλος βαριέται να μου πει ΒΑΡΙΕΜΑΙ, όταν ο άλλος δεν έχει όρεξη να με ακούει να διαμαρτύρομαι που είμαι κουρασμένη να μου πει "ναι, ξέρεις κι εγώ κουρασμένος είμαι, σκάσε λίγο (στο πιο ευγενικό φυσικά)" κτλ κτλ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Να γίνει άβουλος κάποιος που σε ερωτεύεται μάλλον το αποκλείω. Το αντίθετο. 'Οσο πιο τρελλός έρωτας τόσο πιο πολλά κάνει ένας άντρας. Μην αρπάζεσαι, δεν είπα να σου λέει ότι είναι λίγος για σένα. 'Οσο για το ''σκάσε'', έστω και στο πιο ευγενικό, θα το ακούσεις πολλές φορές ακόμα κι από τον πιο ευγενικό άντρα να σαι σίγουρη γι'αυτό, αν εσύ παραλογίζεσαι όπως έγραψες κάποιες στιγμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δεν αρπάζομαι, το μόνο σίγουρο :)

Παρεμπιπτόντως, όντως το έχω ακούσει αρκετές φορές, έχει πλάκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top