Sites για αγορά βιβλίων μέσω ιντερνετ,την βοήθεια σας

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλησπέρα παρεούλα γαι αλλή μι αφορα ζητώ την βοήθεια σας.
Πείτε μου κάποια Sites για να αγοράσω βιβλία μέσω ιντερνετ και να έρχονται σχετικά γρήγορα,όχι σε 2 εβδομάδες για παράδειγμα.
Θέλω για βιβλία διάφορων επιστημών(γεωπονία)
ευχαριστώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ για ελληνικά βιβλία αγοράζω απο Πρωτοπορία που έχουν και αντικαταβολή αλλά νομίζω οτι αργούν λιγάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πόσο αργούν δηλαδή :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Πόσο αργούν δηλαδή :/

Μια φορα είχα πάρει και έκαναν 1-2 βδομάδες,δεν θυμάμαι ακριβώς. Ηταν όμως πριν απο χρόνια.
Απο αυτά καλύτερα να σου απαντήσει ο Παναγιώτης που αγοράζει συχνα μεσω ιντερνετ, εγω δεν το συνηθίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ,πες του αν κοιτάξει αυτό το θεματάκι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
τον παπασωτηρίου τον είδες και το e-shop? www.papasotiriou.gr www.e-shop.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοιπόν από βιβλιοπωλεία σου προτείνω:
  • www.books.gr
  • www.papasotiriou.gr
  • www.e-shop.gr

Το πόσο θα διαρκέσει η παραλαβή αυτό εξαρτάται με ποίον τρόπο θα ζητήσεις να σου τα στείλουν.
Η κουριερ κάνει 1-2 μέρες από την στιγμή που θα τα στείλουν από το κατάστημα
Τα ΕΛΤΑ περίπου 5-7 μέρες από την στιγμή που θα τα στείλουν από το κατάστημα
Μέχρι στιγμής έχω αγοράσει μόνο από το e-shop και δεν ξέρω πόσο καιρό κάνουν μέχρι να τα στείλουν
Λογικά θα ισχύει. Την ίδια μέρα , ίσως την επόμενη από την στιγμή που θα κάνεις την παραγγελία πριν τις 2
Μετά από 1-2 μέρες αν την κάνεις μετά από τις 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλησπέρα παρεούλα γαι αλλή μι αφορα ζητώ την βοήθεια σας.
Πείτε μου κάποια Sites για να αγοράσω βιβλία μέσω ιντερνετ και να έρχονται σχετικά γρήγορα,όχι σε 2 εβδομάδες για παράδειγμα.
Θέλω για βιβλία διάφορων επιστημών(γεωπονία)
ευχαριστώ ;)
Καλημέρα!!! Εγώ έχω πάρει αρκετά βιβλία από 'δω και μου τα έφεραν σπίτι σύντομα.
www.books4u@read2succeed.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παιδια εχει αγορασει κανεις απο bookdepository.uk;

Γενικα,δεν διευκρινιζει αν τα βιβλια που παρηγγειλα θα ερθουν μεσω κουριερ ή θα τα παραλαβω μεσω του τοπικου ταχυδρομειου :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Παιδια εχει αγορασει κανεις απο bookdepository.uk;

Γενικα,δεν διευκρινιζει αν τα βιβλια που παρηγγειλα θα ερθουν μεσω κουριερ ή θα τα παραλαβω μεσω του τοπικου ταχυδρομειου :/
εγω παντως που ελειπα τα ειχαν περασει στο γραμματοκιβωτιο της πολυκατοικιας, κι ετσι δεν ξερω ποια μυστικη διεργασια ειχε γινει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
εγω παντως που ελειπα τα ειχαν περασει στο γραμματοκιβωτιο της πολυκατοικιας, κι ετσι δεν ξερω ποια μυστικη διεργασια ειχε γινει:P

Aπο το ιδιο site? :P

Λογικα το ιδιο θα συμβαινει.Απλα,δεν διευκρινιζει να χρησιμοποιει κουριερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Aπο το ιδιο site? :P

Λογικα το ιδιο θα συμβαινει.Απλα,δεν διευκρινιζει να χρησιμοποιει κουριερ.

ναι βρε απο το ιδιο. ε καλα στην τελικη καποια ενδειξη θα αφησουν ή θα πας να την αναζητησεις εσυ στο ταχυδρομειο
αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
ναι βρε απο το ιδιο. ε καλα στην τελικη καποια ενδειξη θα αφησουν ή θα πας να την αναζητησεις εσυ στο ταχυδρομειο
αυτα!

Εγω φοβομουν γιατι ισως ο κουριερ χρειαστει $$$ και ισως λειπω οταν ερθει.:P

Αν και νομιζω οτι λεει δωρεαν παραδοση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Θελει και ταυτοτητα

CRAP

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Συνεργαζεται η αγγλικη εταιρεια με τα ΕΛΤΑ

Και πας να το παραλαβεις με υπογραφη-ταυτοτητα κλπ.:p Βεβαια,αυτο το διαβασα για αγορα εκτυπωτων κλπ σε ενα σαιτ.

Ας ελπισουμε οτι δεν θελει για βιβλια ταυτοτητα.

Δεν εχω μαζι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
εγω παντως που ελειπα τα ειχαν περασει στο γραμματοκιβωτιο της πολυκατοικιας, κι ετσι δεν ξερω ποια μυστικη διεργασια ειχε γινει:P

Σε ποσο καιρο τα παρελαβες;:hmm:

Ειχες tracking number για το royal mail?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Σε ποσο καιρο τα παρελαβες;:hmm:

Ειχες tracking number για το royal mail?
σου στελνουν μνμ με την κατα προσεγγιση περιοδο παραλαβης
εμμμ δεν πρεπει να ειχα κατι τετοιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top