Ποια κοινωνικά μέσα χρησιμοποιείτε και γιατί;

Ποια κοινωνικά μέσα χρησιμοποιείτε τακτικά;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Ποιο;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
To twitter κατά τη γνώμη μου. Βλέπω τα trending keywords και μπορεις να έχεις αντικειμενική ενημέρωση σε μικρό χρονικό διάστημα για τα hot πράγματα εκείνης της στιγμής χωρίς να βασίζεσαι σε κατευθυνόμενες ιστοσελίδες. Από Τσισιπά μέχρι και αποχώρηση Βενιζέλου ΚΙΝΑΛ.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσει το slack γιατί μέσα είναι οι εκλεκτοί για ένα καλύτερο ischool. Προσφέρει πολλές επιλογές και είναι σίγουρα καλύτερο από το παλιό mirc.
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Θα ψήφιζα facebook για τη χαρά της κουτσομπόλας, αλλά έδωσα τη ψήφο μου στο YouTube μόνο για το υλικό (σπάνια ασχολούμαι με σχολιασμούς βίντεο ή thumbs up / down, αλλά διαβάζω σχόλια). :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
...αλλά έδωσα τη ψήφο μου στο YouTube μόνο για το υλικό (σπάνια ασχολούμαι με σχολιασμούς βίντεο ή thumbs up / down, αλλά διαβάζω σχόλια). :P


Παρομοίως! Εκτός αν βάλουμε μέσα και τους περίεργους σε κάθε μα κάθε τραγούδι (ιστορικό ή μη) που αρχίζουν τα "εμείς είμαστε καλύτερη χώρα εσείς φάτε σκατά" κλπ.



Αν και το Reddit (που αν και είναι στη λίστα, δεν είναι social media) είναι φοβερά χρήσιμο! Άπειρες πληροφορίες για διάφορα θέματα, από προγραμματισμό μέχρι και πως να περάσεις επίπεδο σε παιχνίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Παρομοίως! Εκτός αν βάλουμε μέσα και τους περίεργους σε κάθε μα κάθε τραγούδι (ιστορικό ή μη) που αρχίζουν τα "εμείς είμαστε καλύτερη χώρα εσείς φάτε σκατά" κλπ.
Ναι άστα να πάνε, το κακό με τα εθνίκια έχει παρά γίνει στο YouTube. Σου κοτσάρουν και καμιά ελληνική σημαία ή κανέναν μέγα Αλέξανδρο για avatar για να δέσει το γλυκό κι αρχίζουν τα σχόλια! Το κάνουν και εθνικιστές άλλων χωρών αυτό βέβαια, ώρες ώρες νιώθω ότι το YouTube είναι στέκι τέτοιων ατόμων :P
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Ινστα. Αν και νομιζω οτι εδω το φορουμ εγινε το καινουριο ινστα μου😝
 

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι πως εξαρτάται η ποιότητα της καθημερινής ζωής από τη χρήση των κοινωνικών μέσων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.
Διάφορα.

Instgram: συνεννοούμαι με φίλους, βλέπω στόρι όταν βαριέμαι

Messenger: Μιλάω με πιο στενούς φίλους

Tiktok: Βλέπω βιντεάκια και ακούω μουσική

Pinterest: Δεν το χρησιμοποιώ τόσο συχνά αλλά έχει ωραίες εικόνες

Webtoon: Έχει τέλεια κόμικς

Tumblr: Το ίδιο με το pinterest αλλά το χρησιμοποιώ πιο συχνά

Reddit: Πείτε με τρελή αλλά τα threads έχουν την πλάκα τους. Επιπλέον αν έχεις κάποια ερώτηση πάντα υπάρχει απάντηση σε αυτή την εφαρμογή

Twitter: μπαίνω μόνο όταν βαριέμαι
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Basically...instagram και youtube μόνο .
 

zizi xatzi

Νεοφερμένος

Η zizi xatzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Προσωπικά, πλέον τίποτα...
Μ έχουν απογοητεύσει όλα 😀
Ή στραβός είναι ο γυαλός ή στραβά αρμενίζω εγώ.....😀
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top