Starbucks

Τα Starbucks σας αρέσουν;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 237)

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δε θέλω τίποτα από τα σταρμπακς, απλά είχα δει ότι έχουν κομψά θερμος και τώρα θα το χρειάζομαι για να μην αγοράζω κάθε μέρα. Η κούπα ναι, άσχημη είναι. :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.
Πολύ άσχημη κούπα! πόσο κάνει;


Δεν ξέρω καθόλου δεν έχω πάρει κούπα από τα Starbucks.Αν και έχω βάλει στο μάτι τις παρακάτω.

 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε μ' αρέσουν. Εγώ έχω τη μπλε απ' αυτές από κοντά είναι πολύ ωραία και την πήρα πολύ φτηνά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Κοροιδευεις, αλλα οι σκουροι καφεδες πρεπει να εχουν λαδι επανω και να γυαλιζουν. Οταν δεν γυαλιζουν σημαινει οτι εχουν κατσει πολυ καιρο στο ραφι, εχουν εκτεθει στον αερα και ειναι μπαγιατικοι. Δοκιμασε σκουρο φρεσκοψημενο σπορο και σπορο απο συσκευασια που εχει ανοιχτει ή/και εχει μεινει καιρο στο ραφι και θα δεις την διαφορα στην γευση. Δεν ειναι το ιδιο. Αλλα τι εξηγω και εγω σε ανθρωπο που πιθανοτατα δεν πινει τιποτα αλλο περα απο στιγμιαιο καφε?

oh another big brother here, you got me sherlock, ναι τετοια ειμαι, η φραπα ειναι ντοπα και τα σχετικα

ενυγουει οπως και να χει αν βαλεις οσο γαλα βαζουν στα σταρμπακς ο,τι κοκους και να πιεις το ιδιο θα ειναι, βασικα το ιδιο ΔΕΝ θα ειναι, καφες μια δεν θα ειναι με τιποτα
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αλλα τι εξηγω και εγω σε ανθρωπο που πιθανοτατα δεν πινει τιποτα αλλο περα απο στιγμιαιο καφε?
Μιλάει άνθρωπος που πίνει εμετό με 10 κιλά γάλα επειδή δεν παίζει να αντέχει σκέτο εσπρέσο. Γάλα, ζάχαρη, γεύσεις και λοιπές αηδίες στον καφέ για κάτι αδύναμους σαν εσάς είναι. :look:

Με άλλα λόγια πιείτε ένα φραπέ και βουλώστε. <3
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top