Πρόβλημα με σύνδεση τηλεφώνου

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ρε γλυκα μου πλασματα (ναι σε εσας μιλαω).
Εχω ενα προβλημα.
Λοιποον.
Πηρα ενα κινητο, το sony ericsson C510i.
Αποφασισα λοιπον σαν παιδι κι εγω, να το συνδεσω με το PC.XD
Και εκει που περιμενα να ειναι ολα φυσιολογικα, και να γινουν οπως εκανα με το παλιο μου σονυ..
Τσοουπ.
Μου εβγαζε μαλακιουλες.'-.-
Μολις το συνδεσω με το USB μου γραφει στην οθονη (του κινητου): Λειτ. Τηλεφων., Μεταφ. Πολυμεσ., Εκτυπωση, και Μαζικη Αποθηκ.'-.-
Κολλαω εγω.
Τελος παντων.
Παταω "Μεταφ. Πολυμεσ." να δω τι θα γινει.
Και τοτε μου εμφανιζεται στην οθονη του PC αυτο:

Wtf?
Οποιος ξερει κατι ας βοηθησει.
ΠΛΗΖ.:'(
Στω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ρε γλυκα μου πλασματα (ναι σε εσας μιλαω).
Εχω ενα προβλημα.
Λοιποον.
Πηρα ενα κινητο, το sony ericsson C510i.
Αποφασισα λοιπον σαν παιδι κι εγω, να το συνδεσω με το PC.XD
Και εκει που περιμενα να ειναι ολα φυσιολογικα, και να γινουν οπως εκανα με το παλιο μου σονυ..
Τσοουπ.
Μου εβγαζε μαλακιουλες.'-.-
Μολις το συνδεσω με το USB μου γραφει στην οθονη (του κινητου): Λειτ. Τηλεφων., Μεταφ. Πολυμεσ., Εκτυπωση, και Μαζικη Αποθηκ.'-.-
Κολλαω εγω.
Τελος παντων.
Παταω "Μεταφ. Πολυμεσ." να δω τι θα γινει.
Και τοτε μου εμφανιζεται στην οθονη του PC αυτο:

Wtf?
Οποιος ξερει κατι ας βοηθησει.
ΠΛΗΖ.:'(
Στω.

Λογικά είχε ένα cd μέσα. Κάνε εγκατάσταση το pc suite και μετά σύνδεσέ το και πάτα λειτουργία τηλεφώνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αυτο μου ειπε και η Δεσποινα στο msn.
Δεν εχει.'-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Αποκλείεται να μην έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αυτο μου ειπε και η Δεσποινα στο msn.
Δεν εχει.'-.-

Μήπως είχε κάτι σαν flashaκι στην συσκευασία που από τη μια μεριά βάζεις την κάρτα μνήμης κι από την άλλη usb; Πάντως από τις εικόνες που παραθέτεις φαίνεται να το αναγνωρίζει μόνο σαν φωτογραφική μηχανή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ΕΓΩ ΞΕΡΩΩΩΩ!!!:D
μολις το συνδεσεις πατα στο κιν "μαζικη αποθηκευση":D
-----------------------------------------
Αποκλείεται να μην έχει...
και ομως γινεται:xixi:
-----------------------------------------
Α!Μετα θα σου βγαλει κατι βλακειες ε ξες εσυ πατα αυτο με το φακελο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis007

Νεοφερμένος

Ο mixalis007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Συνδεσε το usb με το pc και μετα πανε ο υπολογιστης μου θα σου εμφανισει την μνημη και θα γραφει αφαιρουμενος δισκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Σας ευχαριστω οοοολους για το ενδιαφερον, αλλα κυριως την Αρτεμις.:D
Το βρηκα ρεεεε.:D:D:D
Στω παααααρα πολυ ρε αλανι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεχομαι συγχαρητηρια!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Σας ευχαριστω οοοολους για το ενδιαφερον, αλλα κυριως την Αρτεμις.:D
Το βρηκα ρεεεε.:D:D:D
Στω παααααρα πολυ ρε αλανι.:D
Αφού είσαι ανάπηρη.

Δεχομαι συγχαρητηρια!!!:D
Αφού είναι ανάπηρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthiCat

Νεοφερμένος

Η AnthiCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σας παρακαλω βοηθηστε με... εκανα μια συζητηση και μου διαγραφτηκε.. Γεια σου Λουκρητία..τι κανεις; ελπιζω να με θυμασαι σε μια συζητηση για τα αγγλικα μου...σου εστειλα το κειμενο κ τις ερωτησεις...μπορεις να με βοηθησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Σας παρακαλω βοηθηστε με... εκανα μια συζητηση και μου διαγραφτηκε.. Γεια σου Λουκρητία..τι κανεις; ελπιζω να με θυμασαι σε μια συζητηση για τα αγγλικα μου...σου εστειλα το κειμενο κ τις ερωτησεις...μπορεις να με βοηθησεις;

Γιατί τότε δεν έστελνες πμ αν αναφέρεσαι μόνο στην Λουκριτία?

Αν θες πόσταρε κι εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top