Από Apple σε Samsung

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Καλησπέρα τις τελευταίες μέρες σκευτομαι να φύγω από την apple και να πάω στην Samsung,βασικά σκευτομαι να αγοράσω το Galaxy s9 όταν βγει.Οι λόγοι είναι οι εξής:
Βαρέθηκα να πληρώνεις τα πάντα στο iPhone π.χ τραγούδια
Τελευταία η Apple με κουράζει πολύ με το ίδιο Design
Επίσης με ένα 150 λιγότερο αγοράζεις ναυαρχίδα κε καλύτερα χαρακτηριστικά.

Αυτές είναι οι απόψεις μου,θα δω τι θα κάνω τελικά τα Χριστούγεννα.

Πείτε απόψεις αν μπορείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
χμ, τα τραγουδια παντου τα πληρωνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Όχι στο android υπάρχουν δωρεάν προγράμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Από Ολυμπιακό σε Παναθηναϊκό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Καλημερα έχω το iPhone 6s και τα Χριστούγεννα θα κάνω αναβάθμιση.Ειμαι ανάμεσα στο iPhone 7 Plus και στο Galaxy s9.Ποιο πιστεύετε πτι αξίζει περισσότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Για μένα η apple είναι ότι χειρότερο. Δεν προσφέρει τίποτα παραπάνω από τον ανταγωνισμό απλώς χρεώνει 400€ περισσότερο για την μούρη. Προσωπικά ούτε κινητό ούτε laptop θα αγόραζα από την apple. Υπάρχουν πολλά πραγματα στην αγορά που την ξεπερνάνε στον τομέα ποιτητα-τιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Έχω ένα Iphone 5s και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Από android είχα εμπειρία πριν από πολλά χρόνια με wildfire htc το οποίο δεν άντεξε ούτε ένα χρονο.

Κατά την γνωμη μου δε χριεάζεται να πάρεις την τελευταία ναυαρχίδα της apple όπως και όχι την τελεταία ναυαρχίδα της samsung.

Aν θέλεις φωτογραφική πάρε φωτογραφική
Αν θέλεις μεγάλη οθόνη πάρε tablet.
An θέλεις παιχνίδια πάρε κοσνόλα.

Στο κινητό θέλεις να μιλάς καθαρά, να σε ακούν, να έχεις ένα καλό organizer και καμιά εφαρμογή για την δουλειά σου και σε αυτό το πράγμα η apple τα καταφέρνει καλύτερα από τον καθένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top