Σχέση και εξετάσεις

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ρε παιδιά εχω δυο ερωτήματα....1. Αν κάποιος τα έχει με κάποια, θα τον επιρεάσει αρνητικά ή θετικά στις εξετάσεις?

λολ,τι ανοησια και αυτη,και μια και με επιασε οιστρος ας ξεθαψω ολα τα παλια θεματα και ας απαντησω κι ολας:whistle:


Οι εξετασεις αφορουν τις υποχρεωσεις σου και το τι θα κανεις με το μελλον σου,η προσωπικη σου ζωη ειναι δικη σου και δεν πρεπει να εμπλεκεται με τις υποχρεωσεις σου.

Το οτι αν γινει κατι με τη σχεση σου και στεναχωρεθεις και δεν εχεις ορεξη να διαβασεις ειναι απολυτα φυσιολογικο , λογικο και ανθρωπινο και θα επηρεαζε τον καθενα απο εμας ΑΛΛΑ εμενω στο τι ΠΡΕΠΕΙ τελικα να κανουμε,και ειναι στην πρωτη μου προταση.

Δηλ,οτι και να γινει να μην επηραζεται η αποδοση σου(ή η αποδοση του καθενος)...

Αν εχεις καποιο προβλημα το συζητας με τη σχεση σου ωστε να βρισκεις κοινες ωρες που θα μιλατε,θα συναντιεστε και τα λοιπα.

Καλο ειναι να υπαρχει ενα κοινο προγραμμα,ετσι κανουμε εγω με το αγορι μου,εχουμε κοινο προγραμμα,διαβαζουμε τις ιδιες ωρες,ειτε για την εξεταστικη ,ειτε για οποιαδηποτε αλλη υποχρεωση (αγγλικα,εργασιες κλπ). Και τις υπολοιπες ωρες τις αφιερωνουμε σε εμας.Ετσι,και οι υποχρεωσεις μας εξελισσονται και εχουμε και χρονο για εμας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά με επηρέασε. Και πολύ μάλιστα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Για μένα όποιος-α διακόπτει σχέση λόγω των εξετάσεων : 1)Έψαχνε αφορμή Ή 2)Είναι μαλάκας.Τα -1 ευπρόσδεκτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Για μένα όποιος-α διακόπτει σχέση λόγω των εξετάσεων : 1)Έψαχνε αφορμή Ή 2)Είναι μαλάκας.Τα -1 ευπρόσδεκτα.

κι ομως εχεις δικιο!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και μένα με επηρέασε.
Βασικά όχι τις ημέρες εξέτασης, αλλά γενικά όλο το χρόνο.
Μπορεί πχ να μαλώναμε για κάτι, να ήμουν χάλια μετά και να μην είχα όρεξη να διαβάσω, ή να συγκεντρωθώ. Και δεν ήταν θέμα ότι με αποσπούσε κτλ απλά είναι αυτό που δε μπορείς να συγκεντρωθείς άμα γίνει κάτι.
Επίσης, όλη τη χρονιά δεν τον έβλεπα τόσο συχνά επειδή όταν μπορούσα εγώ δε μπορούσε αυτός, και γενικά είχαμε απομακρυνθεί. ΑΛΛΑ ευτυχώς τελείωσαν αυτά, και είναι όλα οκ τώρα.

Και όσοι ας πούμε έχουν σχέσεις και δίνουν Πανελλήνιες, καλό είναι να ξεκαθαρίσουν από την αρχή τη θέση τους στον άλλον, πχ ότι θα υπάρχει φορτωμένο πρόγραμμα, ότι θα υπάρχουν στιγμές που θα έχεις νεύρα λόγω του κλίματος, θα' σαι πιεσμένος και τα σχετικά, και ζητήστε κατανόηση, αλλιώς βλέπω πολλούς τσακωμούς χωρίς λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.
Και μένα με επηρέασε...
Μπορώ να πω ότι εμένα με επηρέασε θετικά. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eγώ προσωπικά χώρισα λίγο καιρό πριν τις πανελλήνιες (μέσα στο πάσχα ήτανε). Και ήταν ό,τι καλύτερο είχα κάνει στη ζωή μου. Bέβαια εγώ δεν αγαπούσα πραγματικά αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Όταν αγαπάς πραγματικά μόνο μυαλό στη γη δεν έχεις. Πετάς στα σύννεφα, τραβάς τα μαλλιά σου κλπ. Μυαλό να ανοίξεις βιβλίο γιοκ.:P
Το μόνο που μου έλειψε μέσα στις Πανελλήνιες ήταν το σεξ, η εκτόνωση ρε παιδί μου, αλλά οκ, ήρθε το καλοκαίρι και σιγά σιγά θα επανέλθει η ζωή στους φυσιολογικούς ρυθμούς:P
Αφήστε τους έρωτες μέσα στις πανελλήνιες, χρόνο τρώνε, μυαλό τρώνε. Εξάλλου μετά ένα ολόκληρο καλοκαίρι σαν τα καγκουρό θα (χορο)πηδάτε, λίγη υπομονή μόνο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αυτό βασικά έχει να κάνει με πολλά! Με το πως είναι η σχέση.. Δηλαδή είστε καιρό μαζί? Αγαπιέστε? Υπάρχει κατανόηση(πολύ βασικό)? Με το πως είναι ο κάθε άνθρωπος σε μια σχέση. Κάποιοι είναι υπερβολικά αφοσιωμένοι και δεν αφήνουν χρόνο για τίποτε άλλο!
Και πάνω απ'όλα απ'το αν είσαι ερωτευμένος. Αν είσαι ερωτευμένος και δίνεις παννελήνιες ohhh την πάτησες. Είναι πολύ δύσκολο, μπορεί εγώ να μην έχω δώσει ξέρω όμως από φίλους και το έχω ζήσει σε σχέση. Το να συγκεντρωθείς είναι σχεδόν αδύνατο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top