Αγορά μηχανής μεγάλου κυβισμού

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Kαι εξοπλισμό μην ξεχάσατε.
Κράνος, δερμάτινα, γάντια και μπότες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Kαι εξοπλισμό μην ξεχάσατε.
Κράνος, δερμάτινα, γάντια και μπότες
παντα αλλιως οποιος δεν το κανει ειναι αξιος της μοιρας του.:worry::worry:

για τι υψος μιλαμε:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Kαι εξοπλισμό μην ξεχάσατε.
Κράνος, δερμάτινα, γάντια και μπότες

έχω ήδη κράνος και δερμάτινο. μου λείπουν τα άλλα δύο :P

παντα αλλιως οποιος δεν το κανει ειναι αξιος της μοιρας του.:worry::worry:

για τι υψος μιλαμε:whistle::whistle:

1,64 ευχαριστώ πάρα πολύ! πρώτο μπόι... :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω παλι μονο κρανος:(:(,αλλα θα παρω και τα υπολοιπα μαζι με την μηχανη.

ενταξη ομως για κοριτσι καλα εισαι:/::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πριν πάρετε μηχανή πρέπει να δείτε την εκπομππη΄του Θεοδωράκη που δείχνει τώρα το μέγκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top