Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,177 μέλη και 2,484,598 μηνύματα σε 79,264 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 140 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 124)
Mε προφυλακτικό
24
19,35%
Xωρίς προφυλακτικό
100
80,65%
Δεν κάνω στοματικό
0
0%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω
0
0%

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ορέστης40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O Ορέστης40 έγραψε: στις 09:26, 01-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Το αντίθετο. Αυτή είναι η δουλειά του συγκεκριμένου σκουλαρικιού.

Το άβολον του στοματικού θα ήταν η ελαχίστη των ανησυχιών μου σε τέτοιες περιπτώσεις.
Σοβαρα μιλας; Καπως αβολο φαινεται να το πιεζει επανω στο πεος. Εβλεπα στο ινστα που πολλες κοπελες ποζαρουν βγάζοντας τη γλώσσα και εχουν μπιλια και μου γεννήθηκε η συγκεκριμένη απορία. Δε μου περασε απ το μυαλό οτι μπορεί να το φορανε για βελτίωση του στοματικού.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,979 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 14:41, 01-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ορέστης40
Σοβαρα μιλας; Καπως αβολο φαινεται να το πιεζει επανω στο πεος. Εβλεπα στο ινστα που πολλες κοπελες ποζαρουν βγάζοντας τη γλώσσα και εχουν μπιλια και μου γεννήθηκε η συγκεκριμένη απορία. Δε μου περασε απ το μυαλό οτι μπορεί να το φορανε για βελτίωση του στοματικού.
Πολύ εξονυχιστικά το εξετάζεις κατά τη γνώμη μου. Στοματικό είναι, δεν αγοράζεις σπίτι.

Βρες μια κοπέλα που να σου αρέσει και πειραματιστείτε τι είναι άβολο και τι όχι. Και απαραιτήτως φροντίστε να γουστάρεστε, αυτό θα σας βγάλει τις σεξουαλικές ορμές στο φουλ και κανένα σκουλαρίκι.

Άσε τις damaged goods του Ίνστα και βρες μια σοβαρή κοπέλα με καλοβιδωμένο κεφάλι και αξίες ταυτόσημες με τις δικές σου. Μην ξεπουλιέσαι για το καλύτερο στοματικό. Θα μου πεις "μα τι σχέση έχουν οι αξίες με το στοματικό ρε φίλε δεν πάω για παντρειά". Άκου που σου λέω, μην ξεπουληθείς, θα νιώθεις πολύ καλύτερα και με τεράστια αυτοπεποίθηση. Είμαστε λίγο πολύ οι επιλογές μας. Και εκεί βγαίνει και η καλύτερη διάθεσή μας και τα καλύτερα αποτελέσματα όταν αυτές οι επιλογές είναι αντιπροσωπευτικές της αξίας μας.
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 615 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 15:09, 01-10-19:

Μη τον ακούς Ορέστη, άμα αρχίσεις από τώρα το...τάβλι, τι θα έχεις να παίζεις στα γεράματα
2
Παράθεση

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ορέστης40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O Ορέστης40 έγραψε: στις 15:56, 01-10-19:

Πολύ εξονυχιστικά το εξετάζεις κατά τη γνώμη μου. Στοματικό είναι, δεν αγοράζεις σπίτι.

Βρες μια κοπέλα που να σου αρέσει και πειραματιστείτε τι είναι άβολο και τι όχι. Και απαραιτήτως φροντίστε να γουστάρεστε, αυτό θα σας βγάλει τις σεξουαλικές ορμές στο φουλ και κανένα σκουλαρίκι.

Άσε τις damaged goods του Ίνστα και βρες μια σοβαρή κοπέλα με καλοβιδωμένο κεφάλι και αξίες ταυτόσημες με τις δικές σου. Μην ξεπουλιέσαι για το καλύτερο στοματικό. Θα μου πεις "μα τι σχέση έχουν οι αξίες με το στοματικό ρε φίλε δεν πάω για παντρειά". Άκου που σου λέω, μην ξεπουληθείς, θα νιώθεις πολύ καλύτερα και με τεράστια αυτοπεποίθηση. Είμαστε λίγο πολύ οι επιλογές μας. Και εκεί βγαίνει και η καλύτερη διάθεσή μας και τα καλύτερα αποτελέσματα όταν αυτές οι επιλογές είναι αντιπροσωπευτικές της αξίας μας.

Ισως με υπερεκτιμησατε. Οι αξιες μου ταυτιζονται με τα γκομενακια του ινστα.

Κατα τα αλλα δε θα υποχρεωνα ποτε την κοπελα μου να κανει πιρσιγκ στη γλωσσα για να γινει καλυτερη στο στοματικο. Ασε που ακομα αμφιβαλλω οτι ισχυει. Τελος παντων.
1
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,979 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 15:57, 01-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Μη τον ακούς Ορέστη, άμα αρχίσεις από τώρα το...τάβλι, τι θα έχεις να παίζεις στα γεράματα

Άσε ρε, "μη τον ακούς Ορέστη" αμέσως. Θα μου τον κάνεις γκομενοφύλακα beta orbiter τον άνθρωπο για ένα τσιμπούκι δρόμο!

Αρχική Δημοσίευση από Ορέστης40
Ισως με υπερεκτιμησατε. Οι αξιες μου ταυτιζονται με τα γκομενακια του ινστα.

Κατα τα αλλα δε θα υποχρεωνα ποτε την κοπελα μου να κανει πιρσιγκ στη γλωσσα για να γινει καλυτερη στο στοματικο. Ασε που ακομα αμφιβαλλω οτι ισχυει. Τελος παντων.
Δε θα υποχρεώνεις κανέναν για τίποτα. Ούτε για το φαγητό που θα παραγγείλετε. Απλά ή σου αρέσει κάτι ή δε σου αρέσει. Κι άστην να κάνει την επιλογή της κι αποφάσισε αν θα μείνεις ή θα φεύγεις.
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 615 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 16:14, 01-10-19:

Δε θα υποχρεώνεις κανέναν για τίποτα. Ούτε για το φαγητό που θα παραγγείλετε.
Ορέστη, προτείνω μακαρονάκι "βίδες" με γαρίδες και λίμα να έχει βάλει στη γλώσσα δεν υπάρχει πρόβλημα, κατεβαίνει αμάσητο, μένει μετά να περάσεις κι εσύ ένα χαλκά στο βάλανο και θα είστε κομπλέ.
Παράθεση

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Ορέστης40 έγραψε: στις 16:23, 01-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Ορέστη, προτείνω μακαρονάκι "βίδες" με γαρίδες και λίμα να έχει βάλει στη γλώσσα δεν υπάρχει πρόβλημα, κατεβαίνει αμάσητο, μένει μετά να περάσεις κι εσύ ένα χαλκά στο βάλανο και θα είστε κομπλέ.

Μπρρρρρ
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 16:27, 01-10-19:

Δίκιο έχεις, έτσι και πιαστεί σε κάνα δόντι θα σας πάνε πακέτο στα εφημερεύοντα....
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 16:42, 01-10-19:

Ψυχανεμίζομαι αγαπητοί συνομιλητές και αξιότιμοι φίλοι ότι το θέμα έχει μετουσιωθεί εις μιαν κωμωδίαν για τον π...

Ας εξασκήσουμε τις βέλτιστες εκ των αρετών μας, πολύ δε περισσότερο τιμώμενη εξ αυτών η ψυχραιμία.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    resaldis01, vaslag7, unmanned selfie