[Android] Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Shazam για να μαθαίνεις τον τίτλο του τραγουδιού που ακούς εκείνη τη στιγμή και δεν το ξέρεις (εννοείται θέλει ενεργοποιημένη την σύνδεση στο Internet), Spotify για να ακούς μουσική, Houzz για να κάνεις οφθαλμόλουτρο σε σπίτια και διακοσμήσεις, Taxibeat σε περίπτωση που χρησιμοποιείς συχνά ταξί 3G Watchdog για να ελέγχεις την χρήση των mb σου, Phonalyzr για να βλέπεις με ποιους μιλάς περισσότερο σε κλήσεις/sms, και VidTrim, Ringtone Editor Pro για να κόβεις/ράβεις video ή ήχους κλήσης αντίστοιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Shazam για να μαθαίνεις τον τίτλο του τραγουδιού που ακούς εκείνη τη στιγμή και δεν το ξέρεις (εννοείται θέλει ενεργοποιημένη την σύνδεση στο Internet), Spotify για να ακούς μουσική, Houzz για να κάνεις οφθαλμόλουτρο σε σπίτια και διακοσμήσεις, Taxibeat σε περίπτωση που χρησιμοποιείς συχνά ταξί 3G Watchdog για να ελέγχεις την χρήση των mb σου, Phonalyzr για να βλέπεις με ποιους μιλάς περισσότερο σε κλήσεις/sms, και VidTrim, Ringtone Editor Pro για να κόβεις/ράβεις video ή ήχους κλήσης αντίστοιχα.

Ευχαριστώ πολύ. Αρκετά διασκεδαστικά! Ιδιαίτερα αυτό με τι κλήσεις πολύ με βοήθησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, κι εμένα με βοηθάει να καταλαβαίνω ποιος μου ζαλίζει πιο πολύ τον έρωτα στην δουλειά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση-απορια ολων των συμμαθητων και φιλων μου. Γιατι ενω εχω καρτα μνημης 8 GB εκ των οποιων τα 7.GB ειναι ελευθερα δε μπορω να κατεβασω εφαρμογες και παιχνιδια. Υπαρχει λυση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
υπάρχει και η εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου απο την οποία χρησιμοποιούν ενα μέρος όλες οι εφαρμογές, μαλλον έχει γεμίσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ξερετε καμια καλη εφαρμογη που να βρισκει στιχους απο τραγουδια που εχεις στο κινητο ? θελω ,οχι απλως να τους δειχνει αλλα να μπορεις να ακους και το τραγουδι... ευχαριστω,!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψάχνω τα εξης σε χιαομι-
- μόνιμα τα πλήκτρα πλοήγησης,κ σε πλήρης οθόνη
-εφαρμογή πού να περιεχέι την απενεργοποίηση κ επανεεκκίνηση
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Ψάχνω τα εξης σε χιαομι-
- μόνιμα τα πλήκτρα πλοήγησης,κ σε πλήρης οθόνη
-εφαρμογή πού να περιεχέι την απενεργοποίηση κ επανεεκκίνηση
Όταν εννοείς τα πλήκτρα πλοήγηση τα τρία κουμπιά στη κάτω οθόνη; ( Ιστορικο, αρχική οθόνη και κουμπί πισω; ) Αρχικά είναι λίγο περίεργο να βρεις τις ρυθμίσεις που να εμφανιζει τα πλήκτρα αλλά υπάρχει ένα κόλπο για να το βρεις εύκολα. Μπαίνεις στις ρυθμίσεις πατάς προβολή που βρίσκεται κάτω από οθόνη κλειδώματος. Στη προβολή πας τέρμα κάτω που γράφει " χρειάζεστε άλλες ρυθμίσεις; " Εκεί πατάς προβολή πλήρους οθόνης. Από εκεί θα ρυθμίσεις τα πλήκτρα πλοήγησης.
Για το δεύτερο σκέλος πατάς παρατημένα το κουμπί ενεργοποίησης και απενεργοποίησης και πατάς επανεκκίνηση. Εκτός αν εννοείς κάτι άλλο που δεν κατάλαβα
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Screenshot_2020-09-29-22-36-55-692_com.android.settings.jpg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Μόνιμα τα θέλω
Για να μην κρύβονται τα πλήκτρα πλοήγησης όταν παρακολουθείς Netflix η YouTube ή όταν παίζεις παιχνίδια δεν νομίζω ότι υπάρχει η επιλογή ή δεν το έχω ψάξει καλά γιατί χρησιμοποιώ κυρίως τις χειρονομίες πλήρους οθόνης που με βολεύει πιο πολύ. Λυπάμαι που δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό το κομμάτι.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
οχι γιατι δεν υπαρχει λογος να κλεινει αυτοματα. Ποτε δεν εχω κλεισει το κινητο μου. Αν τρεχεις android 10/11 ενεργοποιησε το focus mode ή το digital well-being για να μην εχεις ειδοποιησεις τις ωρες που δεν θελεις να σε ενοχλουν.
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψάχνω σημειωματάριό που να μην κάνει μόνο του αποθήκευσή
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top