Πολάκης vs Κυμπουρόπουλος

Ποια πλευρά υποστηρίζετε

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)
  • Πολάκη

    Ψήφοι: 8 50.0%
  • Κυμπουρόπουλος

    Ψήφοι: 3 18.8%
  • Κανέναν από τους δύο.

    Ψήφοι: 5 31.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Aπίστευτη δηλωση Πολάκη για τον τετραπληγικό υποψήφιο ευρωβουλευτή της ΝΔ.

: «Αν διεκδικούσες ΙΣΕΣ ευκαιρίες κύριε Κυμπουρόπουλε, να έβαζες χαρτιά για να προσληφθείς επιμελητής Β στο ΕΣΥ με κρίση από συμβούλιο όπως οι άλλοι γιατροί και όχι ετσι : (οπως δικαιουσουν ως ΑΜΕΑ) ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ να λες αυτα που λες!!!»
https://www.newsit.gr/politikh/ligo...n-epithesi-ston-stelio-kympouropoulo/2765239/
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,202 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,202 μηνύματα.
Το σκουπιδάκι ο Τσιπρας αντί να διώξει τον Πολάκη για την επίθεση που έκανε σε ένα ανάπηρο άτομο,θα τον στηρίξει κιολας.Ντροπη στον ΣΥΡΙΖΑ και περισσότερο ντροπή στους ψηφοφόρους του.
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Δεν καταλαβες τι ειπε ο Πολακης, ετσι;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Εγώ πάντως ως υποστηρίκτρια του Τσίπρα έχω πει εδώ και καιρό οτι ο Πολάκης είναι ένα λάθος του. Δεν ξέρω τί δουλειά έχει κάνει στο υπουργείο υγείας, αλλά για μένα, ακόμα και θαύματα να έχει κάνει, η συμπεριφορά του είναι πολύ κακή και δεν πρέπει αυτός ο άνθρωπος να εκπροσωπεί την αριστερά. Αν μπορούσα να μιλήσω στον Αλέξη θα του έλεγα να τον διώξει, οτι του κάνει κακό. Οι λαμογιές, τα ρουσφέτια, οι κλεψιές κλπ ας πούμε οτι κάποτε ξεχνιούνται. Η προσωπική επίθεση προς έναν άνθρωπο όμως δεν ξεχνιέται. Και μιλάω και για τα προηγούμενα που έχει κάνει, την επίθεση σε δημοσιογράφους που απλά έκαναν τη δουλειά τους, την επίθεση σε νεκρό, την επίθεση σε γονείς που ήθελαν να μάθουν γιατί πέθανε το παιδί τους κλπ. Ο Πολάκης, ακόμα κι αν κάνει καλό στο χώρο της υγείας (αν κάνει), κάνει κακό ηθικά και συναισθηματικά στον Συριζα.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,202 μηνύματα.
Δεν καταλαβες τι ειπε ο Πολακης, ετσι;


Σου θίξαμε τον Πολάκη;

Εγώ πάντως ως υποστηρίκτρια του Τσίπρα έχω πει εδώ και καιρό οτι ο Πολάκης είναι ένα λάθος του. Δεν ξέρω τί δουλειά έχει κάνει στο υπουργείο υγείας, αλλά για μένα, ακόμα και θαύματα να έχει κάνει, η συμπεριφορά του είναι πολύ κακή και δεν πρέπει αυτός ο άνθρωπος να εκπροσωπεί την αριστερά. Αν μπορούσα να μιλήσω στον Αλέξη θα του έλεγα να τον διώξει, οτι του κάνει κακό. Οι λαμογιές, τα ρουσφέτια, οι κλεψιές κλπ ας πούμε οτι κάποτε ξεχνιούνται. Η προσωπική επίθεση προς έναν άνθρωπο όμως δεν ξεχνιέται. Και μιλάω και για τα προηγούμενα που έχει κάνει, την επίθεση σε δημοσιογράφους που απλά έκαναν τη δουλειά τους, την επίθεση σε νεκρό, την επίθεση σε γονείς που ήθελαν να μάθουν γιατί πέθανε το παιδί τους κλπ. Ο Πολάκης, ακόμα κι αν κάνει καλό στο χώρο της υγείας (αν κάνει), κάνει κακό ηθικά και συναισθηματικά στον Συριζα.


Ο Πολακης είναι ο καθρέφτης του ΣΥΡΙΖΑ,δηλαδή ένα σκουπίδοκόμμα που κανονικά δεν έπρεπε να υπάρχει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Κανεις δεν μου εθιξε κανεναν, ο Πολακης ειπε, με εριστικο βεβαια τροπο, ως συνηθως, οτι ο Κυμπουροπουλος, ο οποιος ευαγγελιζεται την καταργηση του κοινωνικου κρατους στηριζοντας τον Κουλη, εχει βοηθηθει στην καριερα του, και καλως κατ'εμε, μεσω των ρυθμισεων που υπαρχουν και αντιμαχεται. Αυτο δεν αναιρει τον κοπο και το μεγαλειο των οσων πετυχε αυτος ο ανθρωπος. Κριτικη στην πολιτικη του σκεψη και θεση ειναι, οχι στο ιδιο το ατομο. Και αφου ο σκοπος μας ειναι να αντιμετωπιζουμε τα ΑμΕΑ ισοτιμα, ισοτιμη κριτικη θα δεχονται και οι θεσεις τους.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,202 μηνύματα.
Κανεις δεν μου εθιξε κανεναν, ο Πολακης ειπε, με εριστικο βεβαια τροπο, ως συνηθως, οτι ο Κυμπουροπουλος, ο οποιος ευαγγελιζεται την καταργηση του κοινωνικου κρατους στηριζοντας τον Κουλη, εχει βοηθηθει στην καριερα του, και καλως κατ'εμε, μεσω των ρυθμισεων που υπαρχουν και αντιμαχεται. Αυτο δεν αναιρει τον κοπο και το μεγαλειο των οσων πετυχε αυτος ο ανθρωπος. Κριτικη στην πολιτικη του σκεψη και θεση ειναι, οχι στο ιδιο το ατομο. Και αφου ο σκοπος μας ειναι να αντιμετωπιζουμε τα ΑμΕΑ ισοτιμα, ισοτιμη κριτικη θα δεχονται και οι θεσεις τους.


Ναι εντάξει σε πιστέψαμε.Τα ίδια λες και για τις λεκτικές επιθέσεις Πολάκη σε δημοσιογράφους,την υπόθεση με τον θάνατο της κοπέλας που συγγενικό του πρόσωπο την σκότωσε λόγο λάθος δόσης αναισθησίας αλλά το κάλυψε,τις δηλώσεις του που αποκαλεί να κανάλια βόθροκαναλα και φυσικά το δάνειο 100.000 που δεν έβγαλε κουβέντα;
Άτομα σαν τον Πολάκη δεν έπρεπε να υπάρχουν καν στην ζωή καθώς το μόνο που κάνουν είναι να μολύνουν την ανθρωπότητα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
:D δεν το σώζει



:hehe: Πώς από ένα ακροαριστερό κόμμα, πήγε στη ΝΔ :hehe:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.




Υπάρχουν τόποι που το αμαξίδιο δεν φτάνει. Γι' αυτό, έχει μεριμνήσει ο #αδελφός μου ο Σπύρος, με τις... πατέντες του.???? Και δεν είναι μόνο οι δυσπρόσιτες #κορυφές και οι δύσβατοι #προορισμοί που με βοηθά να φτάσω, όπως εδώ στο γεφύρι Αζίζ Αγά, στις ανατολικές υπώρειες της οροσειράς της πανέμορφης Πίνδου. Είναι η #υπομονή και #επιμονή του στις δύσκολες περιόδους και η σιωπηλή #αγάπη του στις επανόδους μου. #Μαζί με τους #γονείς μου, αποτέλεσε τον καθοδηγητή για να μάθω τις #αξίες της ηθικής και του ανθρωπισμού. Είμαι ευλογημένος #γιατί, πλάι στον αδελφό μου, έμαθα να μην απαιτώ λύπηση, αλλά να διεκδικώ.

???????? #eUkympouropoulos ????????


Kyriakos Mitsotakis

@kmitsotakis
Νόμιζα ότι και η αθλιότητα έχει όρια. Έκανα λάθος. Ντροπή κ. Τσίπρα που κρατάτε τον φαύλο Πολάκη στην κυβέρνησή σας.

Από το πρωί υπάρχει αυτή η διαμάχη εναντίον των ιατρών - πολιτικών κύριο Πολάκη και κύριο Κυμπουρόπουλο.
Προσπάθησα να μεταφέρω τα instagram χωρίς να μεταφέρω την είδηση από κάποιο ειδησεογραφικό site ώστε να κρίνουμε αντικειμενικά.
Την άποψη μου θα την παραθέσω στην συνέχεια.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,202 μηνύματα.
Από την μια έχουμε έναν σοβαρό άνθρωπο που είναι πρότυπο (Κυμπουροπουλος),
Και από την άλλη έχουμε ένα trash υπουργό που το μόνο που κάνει είναι να απειλεί κόσμο (Πολακης).
Νομίζω δεν χρειάζεται να πω με ποιον είμαι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,513 μηνύματα.
Από την μια έχουμε έναν σοβαρό άνθρωπο που είναι πρότυπο (Κυμπουροπουλος),
Και από την άλλη έχουμε ένα trash υπουργό που το μόνο που κάνει είναι να απειλεί κόσμο (Πολακης).
Νομίζω δεν χρειάζεται να πω με ποιον είμαι.


Αραγε τι μπορει να περιμενει κανεις απο μια χωρα στην οποια υπάρχουν ηγέτες οπως ο Πολάκης και ο Τσιπρας.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,202 μηνύματα.
Αραγε τι μπορει να περιμενει κανεις απο μια χωρα στην οποια υπάρχουν ηγέτες οπως ο Πολάκης και ο Τσιπρας.


Καλά μην το λες υπάρχουν πολλοί που πιστεύουν ότι η Ελλάδα πάει super.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Ως ανάπηρος δεν μπορώ να συμφωνήσω με κανέναν.

Και οι δυο είναι φάουλ.


Το γιατί το έχει εξηγήσει πολύ σωστά ο Ι. Βαρδακαστάνης της Εσαμεα και υποψήφιος του Κιναλ. Και ξέρετε εγω με το Κιναλ μηδεν κοινά σημεία. Αλλά, ο μόνος που στάθηκε στο σωστό ύψος. Δεν ξέρω αν ήταν κίνηση τακτικής ή όχι, εγω το βρήκα σωστό.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ο Βαρδακαστάνης και ο Κυμπαρόπουλος καλά τα είπαν και οι 2 για μένα. Μπράβο στον Βαρδακαστάνη ο οποίος υπερασπίστηκε έναν αντίπαλο από ένα άλλο κόμμα σαν ΑΜΕΑ. Τον έχω γνωρίσει από κοντά και μιλάμε για έναν εξαιρετικό νέο. (σ.σ. Βαρδικαστάνης). Αυτό δεν ισχύει μόνο για αυτόν αλλά και για άλλους μας υποψηφίους. Ο Συριζα της Αριστεράς και της "προόδου" τα βάζουν με έναν ΑΜΕΑ απλά ντροπή τους.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Ο Συριζα της Αριστεράς και της "προόδου" τα βάζουν με έναν ΑΜΕΑ απλά ντροπή τους.
Αν ο Πολάκης αντιπροσωπεύει τους αριστερούς, τότε κι ο Τσοχατζόπουλος αντιπροσωπεύει τους πασόκους, και για δες ποιος είναι (ήταν) φυλακή από τους δύο!; :hello::whistle:
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αν ο Πολάκης αντιπροσωπεύει τους αριστερούς, τότε κι ο Τσοχατζόπουλος αντιπροσωπεύει τους πασόκους, και για δες ποιος είναι (ήταν) φυλακή από τους δύο!; :hello::whistle:

τι εννοείς τον Ακη εμείς τον βαλαμε φυλακή; Ο πολάκης έχει μπει φυλακή με αναστολή και παρέμεινε υπουργός
Υγ μη ξεχνάς ποια κυβέρνηση τον έβγαλε τον Άκη από τις φυλακές 2-3 φορές
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το ζήτημα με τα επιδόματα είναι μείζον στη χώρα μας. Ζευγάρια που έχουν και οι 2 δουλειά παίρνουν επιδότηση ενοικίου!!!!! Απαράδεκτο.

Στο ζήτημα με τα επιδόματα των ΑΜΕΑ η άποψη μου είναι η εξής. Ναι κάποιο ΑΜΕΑ θέλει σημαντική βοήθεια αλλά όταν αυτο το ΑΜΕΑ φτιάνει στο σημείο να γίνει ευρωβουλευτής και παράλληλα είναι δημόσιος υπαλληλος ιατρός, δηλαδή έχει 5000 ευρώ μήνα τουλάχιστον εισοδήματα τα επιδόματά πρέπει να κόβονται, και να συνεισφέρουν και αυτά τα άτομα στο κοινωνικό σύστημα με χρεωστικό τρόπο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,202 μηνύματα.
Το ότι υπάρχουν άτομα που υποστηρίζουν Πολάκη (2 άτομα στην δημοσκόπηση) δείχνει τι σκουπιδικρατος είμαστε.

Αν ο Πολάκης αντιπροσωπεύει τους αριστερούς, τότε κι ο Τσοχατζόπουλος αντιπροσωπεύει τους πασόκους, και για δες ποιος είναι (ήταν) φυλακή από τους δύο!; :hello::whistle:


Αν ο Πολακης δεν αντιπροσωπεύει την Αριστερά γιατί ο Τσιπρας τον υπερασπίζεται;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top