Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Sorry για το spam, και τη λίγο bad language, αλλά εδώ ταιριάζει το εξής (από τον easy_rider-συζήτηση στο mIRC):
<easy_rider_> me ta oloklirwmata mporeis na upologiseis poso kauleri einai mia gomena
<easy_rider_> akou
<easy_rider_> oso pio polles fores paragwgisimi einai mia kampuli
<easy_rider_> toso pio "gurti "einai i grafiki tis parastasi
<easy_rider_> px i eutheia einai mono 1 fora paragwgisimi
<easy_rider_> an kapoia exei metrio k*lo
<easy_rider_> einai paragwgisimi
<easy_rider_> an exei wraio k*lo
<easy_rider_> einai 2 fores paragwgisimi
<easy_rider_> an exei K*lara
<easy_rider_> einai 3..4 ktl fores paragwgisimi
<easy_rider_> ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έκανε όμως ένα λαθάκι: Οχι με τα ολοκληρώματα όπως είπε στην αρχη αλλα με τις παραγώγους. Αληθεια τη συνάρτηση τη θεωρει μιας ή πολλών μεταβλητών? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εχμμ... μην το παρατραβήξουμε το θέμα... Αλλά εννοεί πως όσες πιο φορές παραγωγίσιμη είναι μια συνάρτηση, τόσο πιο πολλές φορές μπορείς να "ολοκληρώσεις" την τελευταία παράγωγο. Χεχεχε. Επιπλέον η συνάρτηση εννοείται πως είναι f(x,y,z), 3 μεταβλητών δηλαδή, μιάς και ο κάθε κ*λος είναι ένας όγκος στο 3D-System :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αφου ειναι ογκος πες οτι ειναι 2 μεταβλητών γιατι η κάθε συνάρτηση 2 μεταβλητών παριστα επιφάνεια στο Oxyz.

ΥΓ: Εχουμε καει :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Φίλησα στα 17 μου



και ολοκλήρωσα
στα 21 μου(είμαι και επιλεκτική παναθεμα με :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Both@17 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Φίλησα στα 16 και ολοκλήρωσα στα 19 παρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
θυμάμαι το 1ο μου φιλάκι τόσο έντονα...6η δημοτικού πόσο ήμασταν τότε ρε παιδιά? :hmm:
οσο για έρωτα...λίγο πριν τα 18...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
11 ήμασταν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne

Νεοφερμένος

Ο daphne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλί κάπου στα 12-13... Για να πω την αλήθεια δε θυμάμαι ακριβώς. Πρώτη φορά ολοκλήρωσα στα 19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Το πρώτο φιλί ήταν στα 13 σε μία κατασκήνωση μέσα σε μία σκηνή που παίζαμε θάρρος η αλήθεια...Και το τραβήξαμε λίγο εκτός των χρονικών ορίων του παιγνιδιού με το παιδί :bleh: Το καλύτερο φιλί ήταν στα 17,5...  :inlove: Εχμ...Και...δεν ολοκλήρωσα ακόμα   :whistle:   αλλα νταξ,προλαβαίνω ακόμα,18,5 είμαι   :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Έγω φίλησα στα 14, τώρα για από ολοκληρώματα, ούτε στην άλγεβρα τα ξέρω να φανταστείτε... :rofl: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρώτο φιλί στα 15 από έναν κούκλο που όλες τον ήθελαν και σε εμένα έκατσε  :tongue:
Πάντως για ολοκλήρωση το έκανα πιο νωρίς από όλους σας  :blink: καλοκαίρι προς τρίτη λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
*Το πρωτο φιλί ηταν στα 14-15 με εναν πιλοτο της ΟΑ, απιστευτο I know. :redface: :happy:
*To δευτερο και -πλεον- κανονικο ηταν με εναν πιτσιρικά που τα χα στην τριτη γυμνασιου, καπου στα 16 :P
*Ολοκληρωση και μπουρδες δε θελω να ξερω τι ειναι γιατι εγω δεν τα παω τα μαθηματικα (ειμαι του τρτου πεδιου! ;) )
*Σεξ στα 17 με επισης απειρο, αλλα ηταν πολυ ομορφα, και κρατησε 4 χρονια.
Ετσι που το παω, σε λιγο θα δωσω και ΑΦΜ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το πρώτο μου φιλί, ήταν γύρω στα 12 ή 13, και θυμάμαι ότι το αγοράκι που με φίλησε έφαγε μια απίστευτη σφαλιάρα μετά, διότι, τελικά, δεν ήθελα να φιληθώ από τοσο μικρή ηλικία. Το πρωτο, πραγματικό φιλί, το έδωσα (και το πήρα) στα 15 και ολοκλήρωσα τη σχέση μου γύρω στα 17, αν θυμάμαι καλά.
Πάνε άλλωστε πολλά χρόνια από τότε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πρωτο φιλι στα 14 μου φαινεται (ηταν τραγικο :p) και ολοκληρωσα στα 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ τίποτα από τα δύο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Εγώ τίποτα από τα δύο :)
Ομοιοπαθης!!! Αντε να μην ειμαι ο μονος στο forum και εστανομαι μιωνεκτρικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Εγώ επειδή από τα 15 μου είχα κάτι προβλήματα με το ποτό :S δεν θυμάμαι πότε είχε γίνει το καθένα. Απο τότε που ήμουν ΟΚ πάντως...
Φιλί ... 17 (Αν και είμαι σίγουρος πως σε ένα πάρτυ στα 15 μου είχα φιλήσει μια κοπέλα στάνταρ, η μάλλον κάντε το ΚΟΠΕΛΕΣ και κάποιος μου είπε οτι φίλησα και το Μπαμπη....)
Σεξ... (αυτό και εάν είναι δύσκολο) πρώτη φορά στα 18 (αλλά μια φορά είχα ξυπνήσει με τρελό πονοκέφαλο γυμνός :O στο σπίτι μιας φίλης μου ... το περιστατικο για το πως πήγα τι κάναμε και τα λοιπά έχει σβηστεί απο τη μνήμη μου... ούτε ο πατέρας μου δεν με θυμάται να φεύγω εκείνη τη μέρα... άλυτο και παράξενο μυστήριο... πάντως έγινε στα 17)

P.S. ο μπάμπης ήταν μικροκαμωμένος, λεπτός και με μακρύ μαλλί ως τι μέση. Μια μέρα περπατάγαμε μαζί στην ερμού προς μοναστηράκι και ένας τύπος του χτυπάει τον ώμο και του λέει "ΕΕΕΕεεεε, κοπελιά!!!!" και όταν γυρίζει βλέπει ένα μαντράχαλο με μούσια και αγριόφατσα... λολ...
Οπότε μην αρχίσετε για το τι έγινε... α, και ο τύπος δεν μου λέει (ακόμα και τώρα) τι είχε γίνει εκείνη τη μέρα... ντρέπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Φιλί: 14? Αρχες 2ας Γυμνασιου τεσπα
Θεξ!: μικρη, πολυ μικρή, κατά τη γνώμη μου... 15.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top