Apple iPod Touch

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγώ έχω 80, καίγομαι;
Τι συσκευει εχεις 'ποιε'?:P
-----------------------------------------
πολύ πιο φτηνό από το touch και με μεγαλύτερο χώρο...
Πάρε ένα Ipod classic
https://www.apple.com/ipodclassic/features.html


Αυτο ειναι ακριβο και δυσχρειστο.Θελω ναναι μικρο σαν το νανο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τι συσκευει εχεις 'ποιε'?:P
-----------------------------------------


Αυτο ειναι ακριβο και δυσχρειστο.Θελω ναναι μικρο σαν το νανο.:)

Αυτό το ακριβό και δύσχρηστο. Πάντως με 32 GB μνήμη, μόνο touch. Nano δεν υπάρχει, αλλά ούτε κι απ' τα classic. Μόνο το προηγούμενο μοντέλο απ' αυτό που έχω εγώ, αλλά πλέον έχει αποσυρθεί από την αγορά εδώ και τρία χρόνια περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ουτε αλλης μαρκας βρηκα τιποτα.Γενικα παντως θελω μονο μουσικη.Καλα δεν θα βαλω και ολα τα τραγουδια που εχω στο πισι, αλλα θελω να εχω επιλογες...

Θενκ Γιου χου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, σε άλλη μάρκα δε θα βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Αυτό το ακριβό και δύσχρηστο. Πάντως με 32 GB μνήμη, μόνο touch. Nano δεν υπάρχει, αλλά ούτε κι απ' τα classic. Μόνο το προηγούμενο μοντέλο απ' αυτό που έχω εγώ, αλλά πλέον έχει αποσυρθεί από την αγορά εδώ και τρία χρόνια περίπου.

Nαι είναι μεγάλο από χειρισμό όμως είναι εύκολο (πιο εύκολο από το τouch) και έχει 160gb να βάλεις μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Και τα 160 υπερβολή είναι κατ' εμέ. Περί ορέξεως... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ναι και γω συμφωνω.Εδω στο πισι δεν εχω 160 γιγα μουσικη.:P
Μπορει να παρω το νανο... Αλλα θα πρεπει να βγαλω αρκετα τραγουδια που δεν το θελω.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
να μου έλεγες να πάρεις ένα i-phone να το καταλάβω !! θα έχεις Internet παντού, μουσική βίντεο και το ένα και το άλλο!! το touch όμως τι να το κάνεις πες μου λίγο!! να κάθεσαι να ψάχνει για wi-fi όταν θες να μπεις στο Net από αυτό; η θες να κάθεσαι σε μια γωνιά του σπιτιού όπου να'ναι και να σερφάρεις ; ψιλοάχριστο είναι !!

Δεν λέω σαν συσκευή είναι πολύ καλή !! έχω της 2ης γενιάς το touch για τον μόνο λόγο ότι έχω τρέλα με την τεχνολογία !! απλά τα λεφτά σου θα πετάξεις!!Αυτό κάνω τόσο καιρό εγώ.Ευτυχώς δεν το έχω μετανιώσει...

Μπορείς να πάρεις κάλλιστα μια χαζομαρούλα των 40? και να ακούς την μουσική σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top