Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επειδή όλοι λέτε τι σας αρέσει κι εγώ έγραψα τι δεν μου αρέσει, θα γράψω κι εγώ τον τύπο μου (το ιδανικό που δεν παίζει να βρω).:worry:

Μελαχρινός, με υπέροχες φαρδιές πλάτες, κανονικός στα κιλά, με μαλλί απεριποίητο (ή επιμελώς ατημέλητο), καστανά ή πράσινα μάτια και χαμογελαστός.

Σαν συμπεριφορά πολύ ευγενικός, να κάνει πλάκες, να μιλάει πολύ, να φλερτάρει μαζί μου χωρίς να είναι κουραστικός και να ξέρει να φερθεί κοινωνικά.

ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ok, σκασε τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κατι απαντες και οποις ξερει μου λεει.
Οποιος ή οποιοι (γενικα μου συμβαινει συχνα αυτο που θα πω) περιγραφει με πολλες λεπτομερεις τον αντρα ή γυναικα που πραγματικα του αρεσει και γουσταρουν (οταν λεω λεπτομερειες απο το πως χτενιζεται μεχρι το πως βηχει) εαν εχουν σχεση (την δεδομενη στιγμη της περιγραφης) με καποιον ειναι ακριβως οπως αυτος που περιγραφουν ή απλως συμβιβαζονται με αυτον που ειναι μαζι?
Απορια το ειχα παντα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κατι απαντες και οποις ξερει μου λεει.
Οποιος ή οποιοι (γενικα μου συμβαινει συχνα αυτο που θα πω) περιγραφει με πολλες λεπτομερεις τον αντρα ή γυναικα που πραγματικα του αρεσει και γουσταρουν (οταν λεω λεπτομερειες απο το πως χτενιζεται μεχρι το πως βηχει) εαν εχουν σχεση (την δεδομενη στιγμη της περιγραφης) με καποιον ειναι ακριβως οπως αυτος που περιγραφουν ή απλως συμβιβαζονται με αυτον που ειναι μαζι?
Απορια το ειχα παντα...:redface:

Πάντως σε εμένα πάντα είχαν μερικά από τα στοιχεία που ζητώ. Όχι όλα, για αυτό μιλάμε για το ιδανικό, το ιδανικό είναι αδύνατο να το βρεις. Από εκεί και πέρα βλέπεις τι θες. Ας πούμε εγώ θέλω χιούμορ. Κι έχει τύχει άτομο που συνδύαζε πολλά από αυτά του ιδανικού, αλλά χιούμορ καθόλου! Τον άφησα στις 2 εβδομάδες. Δεν ξέρω αν σε κάλυψα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κατι απαντες και οποις ξερει μου λεει.
Οποιος ή οποιοι (γενικα μου συμβαινει συχνα αυτο που θα πω) περιγραφει με πολλες λεπτομερεις τον αντρα ή γυναικα που πραγματικα του αρεσει και γουσταρουν (οταν λεω λεπτομερειες απο το πως χτενιζεται μεχρι το πως βηχει) εαν εχουν σχεση (την δεδομενη στιγμη της περιγραφης) με καποιον ειναι ακριβως οπως αυτος που περιγραφουν ή απλως συμβιβαζονται με αυτον που ειναι μαζι?
Απορια το ειχα παντα...:redface:

Αν και δεν είπα πολλές λεπτομέρειες θα σου απαντήσω...
Έχω και έχει αυτά τα στοιχεία που περιέγραψα...
Αλλά και πάλι δεν έχω στο μυαλό μου κάτι ΤΟΣΟ εξειδικευμένος, πέρα από τα χέρια, που μίλησα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι εγω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου,απλως γενικα ηθελα να δω τι ισχυει...
Γιατι π.χ. εχω παραδειγματα να λενε (και σθεναρα ετσι?Κι οταν το λενε να "λιωνουν) πως θελω αυτο αυτο αυτο αυτο αυτο κτλ κτλ κτλ και να βλεπω την σχεση τους και να μην εχει τα 3/4 αυτων και να λεω "ΟΚ...υγεια να υπαρχει.":P

Νανα δεν ηταν τοσο βαση αυτων που ειπατε εσεις...
Ηταν γενικη η απορια γιατι εχω ακουσει πολλα και σε ορισμενες φασεις υπερβολικα!
Τωρα αυτο που ειπες εσυ για τα χερια,μια χαρα ηταν αλλα μας μαμησες την ψυχολογια με τα νυχια...:/: :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παντως δεν ειναι σπανιο να υπαρχουν συγκεκριμενα στοιχεια που μας απομακρυνουν. Αυτο βεβαια μπορει να οφειλεται στο τι σημασια δινουμε στο καθετι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Νανα δεν ηταν τοσο βαση αυτων που ειπατε εσεις...
Ηταν γενικη η απορια γιατι εχω ακουσει πολλα και σε ορισμενες φασεις υπερβολικα!
Τωρα αυτο που ειπες εσυ για τα χερια,μια χαρα ηταν αλλα μας μαμησες την ψυχολογια με τα νυχια...:/: :redface: :P

ΧΑΧΑΧΑΧΑ:P έλα τώρα, εγώ είμαι πιασμένη, οπότε δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τωρα αυτο που ειπες εσυ για τα χερια,μια χαρα ηταν αλλα μας μαμησες την ψυχολογια με τα νυχια...:/: :redface: :P

Έλα βρε. Κι εγώ παλιά είχα πολύ κόμπλεξ επειδή τρώω τα νύχια μου και τα πετσάκια, κι είχα ακούσει πολλούς να λένε ότι προσέχουν τα χέρια της γυναίκας και θέλουν να είναι περιποιημένα! Τώρα πια δεν με νοιάζει. Αφού άρχισα να τρώω και τα ψεύτικα νύχια που είχα βάλει κατάλαβα ότι δεν παίζει να αλλάξω και συμβιβάστηκα με αυτή την ατέλεια, και σε όποιον αρέσουμε!;) :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κατι απαντες και οποις ξερει μου λεει.
Οποιος ή οποιοι (γενικα μου συμβαινει συχνα αυτο που θα πω) περιγραφει με πολλες λεπτομερεις τον αντρα ή γυναικα που πραγματικα του αρεσει και γουσταρουν (οταν λεω λεπτομερειες απο το πως χτενιζεται μεχρι το πως βηχει) εαν εχουν σχεση (την δεδομενη στιγμη της περιγραφης) με καποιον ειναι ακριβως οπως αυτος που περιγραφουν ή απλως συμβιβαζονται με αυτον που ειναι μαζι?
Απορια το ειχα παντα...:redface:

Εγώ ας πούμε είπα πως μου αρέσει να έχει κάποιος πεταχτές φλέβες.
Ε, λες να μη κάνω κάτι μαζί του αν δεν έχει πεταχτές φλέβες? :D
Είναι κάτι που μου αρέσει αλλά δε θα πεθάνουμε κιόλας.

Αν όμως δε μου τη δίνει εγκεφαλικά είναι σίγουρο πως θα πεθάνουμε (όχι εμείς, η σχέση!):D

Έχω ερωτευτεί άνθρωπο από το internet πριν ακόμα παραδεχτώ καν στον εαυτό μου ότι τον έχω ερωτευτεί και η εμφανισή του δεν έπαιξε τον πρωταρχικό ρόλο. (Ευτυχώς είχε τεράστιο μαλακό στέρνο!) :drooling:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oχι,βρε δεν μιλαω για ενα,δυο "χχχ" χαρακτηριστικα.
Οπως ειπα πριν μιλαω για τρανταχτα παραδειγματα που τωρα βαριεμαι να περιγραφω.
Αnyway, με καλυψατε πληρως παντως.

P.S.Απο φλεβες....ουυυυυυυυυ!!!Αλλο τιποτα!Ας ειναι καλα το μπασκετ.
Αλλα περα απο την πλακα για τα νυχια οσο κι αν με "καθυσηχασε το underwateraki πριν λεω να ανοιξω ενα θεμα.Καιρο το σκεφτομουν και η Nανα μου το θυμησε.

P.S.- τι εννοεις μαλακο στερνο?

P.S.3-Σκαω!!!! (προλαβα τον lorien!!! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
P.S.- τι εννοεις μαλακο στερνο?

χμμμ...εννοώ πλατύ (όπως έχουν οι κολυμβητές) ...κι επειδή ήταν παχουλούλης είχε και λίγο στήθος παραπάνω. ΜΙΑΜΜΜΜ!

Καλά, σκάω :redface:

...πάω να αγκαλιάσω το μαξιλάρι μου (πάλι) :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.
Από πάνω προς τα κάτω:
Μελαχροινός με καστανά ή μαύρα μαλλιά [κοντά ή μακριά αλλά όχι σε στυλ ''τα ποιάνω κοτσίδα'']
Μάτια: καστανά και γενικά σκούρα
Λευκά δόντια [όχι καπνιστής] και καλή οδοντοστοιχία
Χοντρός λαιμός
Φαρδιές πλάτες
Για κοιλιακούς δεν τρελένομαι, και κοιλιά να έχει, κανένα πρόβλημα [αρκεί να μην είναι λόφος ολόκληρος!].
Χέρια χοντρά και κυριώς χοντρά δακτυλα και περιποιημένα νύχια [το μεγαλύτερο μου κόλλημα]
Μέση, πιο λεπτή από τη πλάτη αλλά όχι γενικά πολύ λεπτή
Μπούτια σχετικά χοντά και χοντρος αλλά σφυχτος κώλος :redface:
:redface: :redface: :redface:
Γάμπες χοντρές
Όχι τίποτα δεινοσαυρέ νύχια :P

Δεν έχω μεγάλο ''κόλλημα'' πάντως με το ύψος
Είτε είναι πιο κοντός [όχι πολύ] ή ίσος με μένα είτε ψηλώτερος δεν δίνω και πολύ σημασία.


Φυσικά τα παραπάνω είναι αυτό που λέμε ιδανικός τύπος [από πλευράς εμφάνισης], αν κάποια από τα παραπάνω δεν πληρούνται [εκτός τα περι χεριών] δε σημαίνει και πολλά. :)

Αλήθεια, ποιοί παράγοντες επηρεάζουν τα γούστα ενός άντρα ή μιας γυναίκας σε ότι αφορά τον ''τύπο'' που τους ελκύει; Οι γονείς; μπα..



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τι νουμερο παπουτσι δεν εγραψες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.
Τι νουμερο παπουτσι δεν εγραψες :P
Λες να το έγραφα κι αυτό ε; :hmm: :P
Κανα 45+ μάλλον [και κάτω από κάποιο νούμερο! δε ξέρω πολλά από νούμερα παπουτσιών..]

:P :P :P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν κυριως οι μελαχρινοι -τους ξανθους δεν τους μπορω με τπτ μιλαμε:sick: και θεος να ειναι ο αλλος αν ειναι ξανθος...ουτε που θα γυρισω να τον κοιταξω-και θελω να μην εχει μπειμπι φεις αλλα να μην ειναι και αγριανθρωπος στη φατσα. να χει ενα αρρενωπο στυλακι ρε παιδι μου;)
απο σωματικη διαπλαση να μην ειναι πετσι και κοκκαλο αλλα ουτε και χοντρος να ειναι νορμαλ...δεν εχουμε πολλες απαιτησεις:P
απο ματια δεν εχω ιδιαιτερη προτιμηση οτι να ναι...και να ειναι ψηλος οχι 2 μετρα αλλα ουτε και στο υψος μου. επισης εχω φετιχ με τα αντρικα χερια εγω(κυριως απο τον καρπο και κατω)...δλδ αν ειναι ενας που μου αρεσει αλλα εχει χερακια μια σταλια...και δαχτυλακια λεπτα κλπ...δεν νομιζω να τον κοιταξω περισσοτερο. παντα μα παντα εβλεπα τον αλλον στα χερια θελω να ειναι αντρικα ρε παιδι μου...στοιβαρα πως το λενε;)
ο αντρας μου παντως εχει τα περισσοτερα απο οσα ζηταω σε εναν αντρα.;)
(γι αυτο και τον παντρευτηκα αλλωστε:P :P :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι μελαχρινοί και ψηλοί άντρες, όχι όμορφος άλλα να έχει ένα ωραίο χαμόγελο, απο κει και πέρα δεν με χαλάει να έχει άλλο στίλ άν με τραβάει άς μην έχει αυτά τα στάνταρ, ο άντρας μου είναι ξανθος με γαλανά μάτια, άσχετο άλλα και πάλι με τράβηξε και άς μην είναι αυτό που μου αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμένα, πάλι... καμία σχέση ο ένας με τον άλλον, ένας πιτσιρικάς αθλητικός, ένας 36άρης τριχωτός και πολύ ροκ, ένας διάνοια και αλτέρνατιβ...
Αλλά όλοι όσοι μου άρεσαν και κυρίως οι σχέσεις μου είχαν ιδιαίτερα μάτια!!!

Χρώμα και σχήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω αλλο τυπο εχω κ αλλου πεφτω παντα...

αλλα τα ματια πντα ειναι το πρωτο πραγμα που κοιταω...
λενε πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top