Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Mε προφυλακτικό

    Ψήφοι: 30 18.8%
  • Xωρίς προφυλακτικό

    Ψήφοι: 122 76.3%
  • Δεν κάνω στοματικό

    Ψήφοι: 2 1.3%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 6 3.8%

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Οχι, δεν έχω ρωτήσει καθόλου, ούτε αν κάνουν με προφυλακτικό ούτε χωρίς. Γενικά δεν συνηθίζω να μιλάω με κοπέλες για σεξουαλικά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γιατί όχι;;:blink:
Ούτε καν με κοπέλες που ήσουν μαζί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Γιατί όχι;;:blink:
Ούτε καν με κοπέλες που ήσουν μαζί;
Μόνο με αυτήν που εκείνη την περίοδο. Γιατί δεν ξέρεις πώς θα το πάρει, γι' αυτό. Είναι πολύ εύκολο να γίνουν παρεξηγήσεις. Αλλοι φίλοι μου έχουν άνεση σε τέτοια θέματα, εγώ όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι να σου πω;;
Δεν μου φαίνεται λογικό...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οχι, δεν έχω ρωτήσει καθόλου, ούτε αν κάνουν με προφυλακτικό ούτε χωρίς. Γενικά δεν συνηθίζω να μιλάω με κοπέλες για σεξουαλικά θέματα.
Στην αρχη του τοπικ, μια κοπελα ειπε :

"για να γινει πρεπει να μη χρησημοποιηθει προφυλακτικο"

και απαντησες οτι μπορει να βγει κατοπιν. Μα αν ειναι να βγει μετά....γιατι να μπει καν ;

Κι αν αφου δεν τα συζητας και δεν εχεις ρωτησει, γιατι σου φαινεται καλη ιδεα ΜΕ προφυλακτικο ; Ισως το βλεπεις λιγο εγωιστικά, αφου απλα αισθανεσαι ασφαλης ετσι. Παντως κ να μην ειχα ρωτησει, νομιζω καπου καταλαβαινεις οτι η κοπελα δεν χαιρεται κιολας να κανει στοματικο σεξ σε ενα λάτεξ (ακομα κι αν εχει γευση).

Μόνο με αυτήν που εκείνη την περίοδο. Γιατί δεν ξέρεις πώς θα το πάρει, γι' αυτό. Είναι πολύ εύκολο να γίνουν παρεξηγήσεις. Αλλοι φίλοι μου έχουν άνεση σε τέτοια θέματα, εγώ όχι.
Δεν ξερεις πως θα το παρει; Ποιο ; Το να συζητησετε οτιδηποτε πανω στο σεξ; Αμα δε νιωθετε ανετα να τα συζητατε, δε θα τα κανετε κ με ανεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Lorien, λέω ότι δεν νοιώθω άνετα να συζητήσω κάτι τέτοιο με μια φίλη μου, όχι με την κοπέλα μου. Συγγνώμη αν δεν διατύπωσα κάτι σωστά σε προηγούμενο μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ώραιο θέμα για συζίτηση πάντως :shifty:

Πουτάνα να υποθέσω δεν είναι καμιά σας? :redface:
τότε γιατί να το κανει αυτό με έναν άγνωστο?
θα το κάνεις μόνο με άτομα που γνωρίζεις κ ξέρεις "τι κουβαλάνε"
αλλιώς μην το κάνεις κ καθόλου.. είναι απλό...
εκτός κ αν θες να το δοκιμάσεις τι να σου πω.. σε αυτό το θεμα κάνεις οτι θέλεις εκείνη την στιγμή.. εγω εχω πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου ... :)
κ προσωπικά κατα δικη μου απόψη μιας κ είμαι σε ηλικιά που "ψαχνομε" δεν θέλω κ εγώ να κολίσω τπτ απο καμιά άλλη κ δεν θέλω να μου μήνει έγκυος η να την κολίσω τίποτα εγώ κ να φταίω κ απο πάνω.. χΔ πάντα με προφυλακτικό το πολύ πολύ καμιά πιπα χωρίς.. αλλά κατά τα άλλα πάντα με..

και εκεί που λές..: Αμα ειμαι με καποιον που ειναι προθυμος να κανει το αντιστοιχο και για μενα οκ. τι ακριβώς θες? Γλυφ******? κ επειδή δεν ξέρω κ όλας αμα γίνεται.. κ έχεις εσυ τίποτα κ τον κολίσεις εσυ έτσι? ;$ άμα είναι μην το κάνεις δεν ξέρω κ πολλά κ όλας.. χΔ μετά αυτά.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πουτάνα να υποθέσω δεν είναι καμιά σας? :redface:
τότε γιατί να το κανει αυτό με έναν άγνωστο?
θα το κάνεις μόνο με άτομα που γνωρίζεις κ ξέρεις "τι κουβαλάνε"
αλλιώς μην το κάνεις κ καθόλου.. είναι απλό...
εκτός κ αν θες να το δοκιμάσεις τι να σου πω.. σε αυτό το θεμα κάνεις οτι θέλεις εκείνη την στιγμή.. εγω εχω πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου ... :)

Κάτσε για να σε καταλάβω λίγο... Μια κοπέλα που θα κάνει one night stand είναι πουτάνα;; Since when??

κ προσωπικά κατα δικη μου απόψη μιας κ είμαι σε ηλικιά που "ψαχνομε" δεν θέλω κ εγώ να κολίσω τπτ απο καμιά άλλη κ δεν θέλω να μου μήνει έγκυος η να την κολίσω τίποτα εγώ κ να φταίω κ απο πάνω.. χΔ πάντα με προφυλακτικό το πολύ πολύ καμιά πιπα χωρίς.. αλλά κατά τα άλλα πάντα με..

Νομίζω ότι δεν έχεις καταλάβει ότι μιλάμε μόνο για στοματικό...

και εκεί που λές..: Αμα ειμαι με καποιον που ειναι προθυμος να κανει το αντιστοιχο και για μενα οκ. τι ακριβώς θες? Γλυφ******? κ επειδή δεν ξέρω κ όλας αμα γίνεται.. κ έχεις εσυ τίποτα κ τον κολίσεις εσυ έτσι? ;$ άμα είναι μην το κάνεις δεν ξέρω κ πολλά κ όλας.. χΔ μετά αυτά.. :|

Ναι, αυτό θέλει... Και ναι γίνεται... Και ναι έχει κάτι να σε κολλήσει όπως έχεις κι εσύ κάτι να την κολλήσεις... Γι' αυτό το έχουμε κάνει ολόκληρο θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μιας και το θέμα έχει πάει αλλού, ελπίζω να ξέρετε ότι είναι πολύ πιο πιθανό να μολυνθείς από one night stand χωρίς προφυλακτικό από δηλωμένη πουτάνα χωρίς προφυλακτικό...Δεν θα κάτσω να το αναλύσω, όποιος έχει το στοιχειώδες I.Q. μπορεί να το καταλάβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δεν είπα ότι είναι πουτάνα κ γενικά με έχασες!!! αμα ήταν πουτάνα κ πηδιόταν με τον καθένα σιγουρα θα είχε ενα αφροδισιακό!!! αυτό ενοούσα.. ;$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
δεν είπα ότι είναι πουτάνα κ γενικά με έχασες!!! αμα ήταν πουτάνα κ πηδιόταν με τον καθένα σιγουρα θα είχε ενα αφροδισιακό!!! αυτό ενοούσα.. ;$
Αφροδισιακές είναι οι τροφές...:whistle:
Τα νοσήματα είναι αφροδίσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
το θέμα είναι ότι με κατάλαβες.. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
δεν είπα ότι είναι πουτάνα κ γενικά με έχασες!!! αμα ήταν πουτάνα κ πηδιόταν με τον καθένα σιγουρα θα είχε ενα αφροδισιακό!!! αυτό ενοούσα.. ;$

Όχι εσύ δεν με κατάλαβες... Ακόμα και να πήγαινε με τον καθένα, γιατί θα ήταν πουτάνα;; Αυτό εννοούσα...

Κι όχι δεν θα είχε σίγουρα αφροδίσιο...

το θέμα είναι ότι με κατάλαβες.. :Ρ

Το θέμα είναι και να τα λέμε σωστά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Yeah ok, εγώ ξέρω ότι ό,τι κάνεις, το κάνεις επειδή το θες εσύ, όχι επειδή πρέπει να το κάνεις ορ σάμθινγκ.
Αν σιχαίνεσαι ή έχεις πρόβλημα, μη το κάνεις καν. Μη ψάχνεις τρόπους να το φέρεις στα μέτρα σου με το ζόρι, εξάλλου δεν είναι κάτι που πρέπει να γίνει οπωσδήποτε, οπότε άραξε.
Εντωμεταξύ, έχω ξανακούσει για στοματικό με προφυλακτικό, αλλά δεν ήξερα ότι το κάνουν επειδή φοβούνται μη κολλήσουν τίποτα. Νόμιζα το κάνουν για τις γεύσεις των προφ. :redface:

( πάλι οφφ είμαι, ή εσείς είστε οφφ;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εντωμεταξύ, έχω ξανακούσει για στοματικό με προφυλακτικό, αλλά δεν ήξερα ότι το κάνουν επειδή φοβούνται μη κολλήσουν τίποτα. Νόμιζα το κάνουν για τις γεύσεις των προφ. :redface:

Μπορεί να μεταδοθούν αφροδίσια και μέσω στοματικού... Αλλά δεν είναι τόσο απλό και εύκολο... Αλλά όπως και να χει δεν το κάνεις με τον/την οποιονδήποτε/οποιαδήποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανιήλ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κοπελιές για να κάνετε στοματικό θα βλέπετε: είναι βρωμιάρης ο άλλος? πόσο συχνά πλένετε???απλά να απογεύγετε τα υγρά που εκτοξεύονται η όχι απο το πέος και δεν πρόκειται να κολλήσετε τίποτα και ο άντρας θα το ανταποδώσει έτσι πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δανιηλ, δεν εισαι καλα ενημερωμενος. Ενημερωσου καλύτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δανιηλ, δεν εισαι καλα ενημερωμενος. Ενημερωσου καλύτερα..
Ούτε εσύ είσαι όμως όταν λες για αφροδισιακά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω αρχίσει να αηδιάζω με το συγκεκριμένο topic!:P Από τα κονδυλώματα στον οισοφάγο στα υγρά που εκτοξεύονται από το πέος, νομίζω ότι βρίσκομαι στην ζώνη του λυκόφωτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω αρχίσει να αηδιάζω με το συγκεκριμένο topic!:P Από τα κονδυλώματα στον οισοφάγο στα υγρά που εκτοξεύονται από το πέος, νομίζω ότι βρίσκομαι στην ζώνη του λυκόφωτος!
Αν θες να μειώσεις τις πιθανότητες να κολλήσεις, να έχεις σταθερό σύντροφο ή να πηγαίνεις με ζιγκολό που πηγαίνει τακτικά για εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top