Παλιοί αποκωδικοποιητές supersport

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
παιδιά είναι ανάγκη θέλω να βλέπω ποδόσφαιρο.επειδή φέτος τα χει όλα η νόβα η απορία μου εναι η εξής: δε θέλω να βάλω νόβα γιατί είναι μεγάλη η συνδρομή για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν ακόμα οι αναλογικοί αποκωδικοποιητές που πιάνουν μόνο σουπερσπορτ και φιλμνετ ή έχουν βγει απο το εμπόριο?και αν υπάρχουν πόσο είναι η μηνιαόα συνδρομή?:D και σαν συμπλήρωση χρειάζομαι δορυφορικό πιάτο ή μου αρκεί η επίγεια κεραία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
παιδιά είναι ανάγκη θέλω να βλέπω ποδόσφαιρο.επειδή φέτος τα χει όλα η νόβα η απορία μου εναι η εξής: δε θέλω να βάλω νόβα γιατί είναι μεγάλη η συνδρομή για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν ακόμα οι αναλογικοί αποκωδικοποιητές που πιάνουν μόνο σουπερσπορτ και φιλμνετ ή έχουν βγει απο το εμπόριο?και αν υπάρχουν πόσο είναι η μηνιαόα συνδρομή?:D και σαν συμπλήρωση χρειάζομαι δορυφορικό πιάτο ή μου αρκεί η επίγεια κεραία?

Ρόλινγκ αναφέρεσαι στους αποκωδικοποιητές πριν τη Νova. Η εταιρεία που τους είχε τους κατήργησε και πρωόθησε τη Nova. Και να υπάρχουν δύσκολο να τους βρεις, πόσο μάλλον να έχουν μείνει οι συχνότητες ανέπαφες. Μην ξεχνάς ότι τότε υπήρχαν 3 κανάλια (SuperSport, Filmnet, K-TV) και όχι τόσα πολλά όσο τώρα.
Εάν θέλεις πάντως να βλέπεις γενικά ποδόσφαιρο μπορείς να αγοράσεις ένα πιάτο και έναν αποκωδικοποιητή και να πληρώσεις αγορά και εγκατάσταση και όχι συνδρομή και θα βλέπεις ξένους αγώνες π.χ. από BBC Sport και άλλα ξένα κανάλια. Αυτό το θέμα δεν το έχω ψάξει να σου πω πολλά.
Η φθηνότερη λύση είναι το καφενείο της γειτονιάς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Εμεις εχουμε.Η συνδρομη ειναι 33 ευρω και ο πατερας μου δεν θελει να βάλουμε νοβα.Δεν ύπαρχουν πια στο εμποριο,πάντως μπορείς να πάρεις nova το start pack που κάνει 19,90 το μηνα και πιάνεις 4 αθλητικά κανάλια, 4 ντοκιμαντέρ, 3 παιδικά, 2 μουσικά, 9 ειδησεογραφικά, 4 κανάλια μόδας και ψυχαγωγίας, τα μεγαλύτερα ελληνικά κανάλια ελεύθερης λήψης και περισσότερα από 150 ελεύθερα δορυφορικά κανάλια απʼ όλο τον κόσμο.

Δες εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αν θες να βλεπεις μπαλα μπορεις με το sopcast απλα θα βλεπεις live τον αγωνα απο ξενα καναλια και οχι με ελληνικες περιγραφες κλπ κλπ
Εγω ετσι ειχα δει καποια ματσακια στο παρελθον..εχει καιρο βεβαια αλλα δεν πιστευω να εχει αλλαξει κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
πάντως μπορείς να πάρεις nova το start pack που κάνει 19,90 το μηνα και πιάνεις 4 αθλητικά κανάλια, 4 ντοκιμαντέρ, 3 παιδικά, 2 μουσικά, 9 ειδησεογραφικά, 4 κανάλια μόδας και ψυχαγωγίας, τα μεγαλύτερα ελληνικά κανάλια ελεύθερης λήψης και περισσότερα από 150 ελεύθερα δορυφορικά κανάλια απʼ όλο τον κόσμο.

Τα 4 αθλητικά είναι τα Eurosport 1 και 2, το Novasports highlights και ένα ξένο ακόμα νομίζω. Δεν αξίζει. Θέλεις και το sports packet που αν θυμάμαι καλά είναι στα 45?.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Τα 4 αθλητικά είναι τα Eurosport 1 και 2, το Novasports highlights και ένα ξένο ακόμα νομίζω. Δεν αξίζει. Θέλεις και το sports packet που αν θυμάμαι καλά είναι στα 45?.

sure?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top