Φιλάκια

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν μου αρεσουν τα φιλια,πολυ σπανια τα απολαμβανω.Συνηθως εκνευριζομαι:hmm:

ωχ πρώτη φορά το ακούω αυτό :hmm::confused:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:hmm: εκνευρίζεσαι?
για εξήγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Δεν μου αρεσουν τα φιλια,πολυ σπανια τα απολαμβανω.Συνηθως εκνευριζομαι:hmm:

ε?:eek:δεν μας λες πως το εννοεις αυτο το εκνευριζομαι?:hmm::hmm::confused:εντυπωση μου κανει...:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Νομιζω πως δεν χρειαζονται οδηγιες. Κανεις δεν ηξερε αλλα του βγηκε αυθορμητα, ειναι το ενστικτο που σε κανει να το ξερεις!
Αλλωστε ενα φιλι ποτε δεν ειναι ιδιο, ποτε δεν κανεις το ιδιο. Ενιοτε αλλαζει ο παρτενερ, οποτε και το φιλι και αλλες φορες αλλαζει η διαθεση.
Αν το φιλι η οτιδηποτε αλλο μεσα στη σχεση παραμενει το ιδιο, τοτε ερχεται η ρουτινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αλήθεια όταν φιλάτε κλείνετε τα ματάκια όλοι κι όλες;;;;;
Εγώ προτιμάω να τα κλείνω. Και τα κλείνω σχεδόν πάντα, εκτός από μερικές φορές που ρίχνω κλεφτες ματιές στον...παρτενέρ, για ευκαταφρόνητους λόγους:redface:

Και όσον αφορά την αρχική ερώτηση του θέματος, έχω ΠΑΝΤΑ άγχος στο πρώτο φιλί και πολλές φορές και στο δεύτερο, και στο τρίτο και γενικά στην αρχή. Το βρίσκω απολύτως φυσιολογικό και θα έλεγα ότι είναι και ωραίο γιατί αν δεν αγχώνεσαι λίγο, δεν χτυπάει η καρδιά πιο γρήγορα, δεν σφίγγεται το στομάχι σου, ε ποιος ο λόγος να το δώσεις:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
και γω τα μάτια τα κλείνω συνήθως αλλά πολλές φορές μ'αρέσει να κοιτάω τον άλλον την ώρα που με φιλάει.
έχω ακούσει όμως πως πολλούς τους ξενερώνει αυτό :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
και γω τα μάτια τα κλείνω συνήθως αλλά πολλές φορές μ'αρέσει να κοιτάω τον άλλον την ώρα που με φιλάει.
έχω ακούσει όμως πως πολλούς τους ξενερώνει αυτό :hmm:

αληθεια τους ξενερωνει?:confused::hmm:δεν το ειχα υποψη μου...:hmm::worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
αληθεια τους ξενερωνει?:confused::hmm:δεν το ειχα υποψη μου...:hmm::worry::hmm:
Σκέψου τώρα εκεί που φιλάς να ανοίξεις τα μάτια και να δεις τον άλλον να σε καρφώνει. Είναι και πολύ κοντά τα μάτια του άλλου στα δικά σου και είναι κάπως:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Σκέψου τώρα εκεί που φιλάς να ανοίξεις τα μάτια και να δεις τον άλλον να σε καρφώνει. Είναι και πολύ κοντά τα μάτια του άλλου στα δικά σου και είναι κάπως:worry::worry:

βασικα εγω κλειστα τα εχω οποτε?:Pοντως πρεπει να ναι "περιεργο"...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
περίεργο?
γιατί?τα μάτια του βλέπεις! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
περίεργο?
γιατί?τα μάτια του βλέπεις! :worry:
σε πολυ κοντινη αποσταση ομως...βρε δεν εχεις παρατηρησει που οταν κοιτας καποιον κοντα στα ματια για ωρα αρχιζεις να τον βλεπεις σαν να εχει ενα ματι?:redface::Dθα ναι αστειο...:worry:αν και δεν το εχω κανει ποτε αυτο με τα ανοιχτα ματια οποτε δεν ειμαι και απολυτη...:hmm::hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν μου αρεσουν τα φιλια,πολυ σπανια τα απολαμβανω.Συνηθως εκνευριζομαι:hmm:

Άλλαξε παρτενέρ. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
σε πολυ κοντινη αποσταση ομως...βρε δεν εχεις παρατηρησει που οταν κοιτας καποιον κοντα στα ματια για ωρα αρχιζεις να τον βλεπεις σαν να εχει ενα ματι?:redface::Dθα ναι αστειο...:worry:αν και δεν το εχω κανει ποτε αυτο με τα ανοιχτα ματια οποτε δεν ειμαι και απολυτη...:hmm::hmm::confused:

Δεν σου χει τυχει την ωρα του φιλιου να συμπεσουν τα βλεμματα σας και να γινει η εκρηξη?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Δεν σου χει τυχει την ωρα του φιλιου να συμπεσουν τα βλεμματα σας και να γινει η εκρηξη?:hmm:

εεε τσου...:worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top