Με απάτησε

Ξενια

Νεοφερμένος

Η Ξενια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ειμαστε μαζι 2 χρονια ... στις αρχες ολα ηταν τελεια πιστευα οτι ειχα βρει τον πιο σωστο ανθρωπο... εγω εμενα πατρα και αυτος σπουδαζε εκει ... βγαιναμε μαζι ολα τελεια ολοι ηξεραν οτιτα εχουμε .. αλλα δεν ηθελε να ανεβαζω κατι στο φβ η καπου αλλου γιατι και καλα θα τον επαιρνε η μανα του στο ψηλο!!!!
αυτος κανονικα ηταν απο βολο οταν πηγαινε τα σκ στον βολο (βρεξει χιονισει αυτος καθε σκ εκει για βλεπει τη μαμα του)...
εγω φυσικα ωσ σωστη 17χρονη δεν πηγαινα μαζι του γιατι ειχα και ενα σπιτικαι ενα αυστηρο πατερα !!
οταν πηγαινε βολο αλλαζε τελειως .. δεν σηκωνε τα τηλ χανοταν γενικα ...
ανεβαζε κατι φωτο αραια και που με μια ksekoliara αλλα δεν ηταν ποτε εντελως μονοι τους στην φωτο οποτε μ ελεγε οτι δε την ηξερε και απλα ηταν στην παρεα ... στα γεννεθλια μ με αφφησε μονη μ γιατι επεφταν σαββατο... και ανεβασε φωτο με αυτη που ειναι εξω και την γλενταει γιατι αυτη ειχε γεννεθλια την παρασκεθη και τα εκανε σαββατο βραδυ
ανρβηκε φσικα αυτη η φωτο και εγινε χαμος ,,... τελικα μ ειπε οτι ναι την ηξερε γιατι τα ειχε μαζι της πριν απο εμεν αλλα κραταει καλη επαφη...να μην σας τα πολυλογω αυτο γινοταν 1 και χρονο .... πιανω το κινητο του και βλεπω οτι μιλαει με αυτη και να λλεει ποσο ωραια περασε που εκανα ερωτα χθες ταυτοχρονα μιλουσε και με μια 50αρα και την παρακαλουσε να βρεθουν αυτος ειναι 24... ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΑ.. κοπανιθηκε χτυπηθηκε και του εδωσα μιαευκαιρια ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΗΛΙΘΙΑ
μεσα στο διαστημα που τον ειχα χωρισει μου ειπε οτι με αυτην τηνν ηλιθια που εβρισκα παντα μπροστα μου τα ειχε τοσο καιρο παραλληλα με εμενα .. εγω η μονιμη ση πατρα και αυτη η μονιμη στο βολο ... εγω εντωμετξυ ειχα παει βολο ειχα μεινει σπιτι τουμε τους δικους του και ολα αυτα ... ολη η οικογενεια το ηξερε και τον καλυπτε ... αυτο που βγηκαν ολαστην φορα εχει γινει απο αυγουστο και που τον συγχωρεσα ... απο τοτε βεβαια εχει αλλαξει εχω τους κωδικους απο παντου εχει γινει αρνακι και ειναι παντα σε φαση οτι θελει η ξενια η ξενια πανω απ ολουσ και το δειχνει ..
ΓΝΩΜΕΣ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πιο αρρωστημένο στην κατάσταση κατά την γνώμη μου είναι το γεγονός ότι συνεχίζεις να είσαι μαζί του γιατί νομίζεις ότι άλλαξε.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πιο αρρωστημένο στην κατάσταση κατά την γνώμη μου είναι το γεγονός ότι συνεχίζεις να είσαι μαζί του γιατί νομίζεις ότι άλλαξε.


Λίγο εκτός θέματος και ζητάω συγγνώμη από την κοπελιά αλλά για πες μου βρε Hack αν είχε μείνει έγκυος από αυτόν τον άνθρωπο θα έπρεπε να παντρευτούν και να γεννήσουν το παιδί;



Κοπελιά φύγε όσο είναι νωρίς!΄Οταν σε σιγουρέψει θα ξαναρχίσει τα ίδια, πώς μπορείς να του έχεις εμπιστοσύνη;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λίγο εκτός θέματος και ζητάω συγγνώμη από την κοπελιά αλλά για πες μου βρε Hack αν είχε μείνει έγκυος από αυτόν τον άνθρωπο θα έπρεπε να παντρευτούν και να γεννήσουν το παιδί;

Εξαρτάται από την προσωπική της ηθική. Σύμφωνα με την δική μου, ναι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακριβώς! Εξαρτάται από την προσωπική της ηθική!!!
΄Οπως είναι γνωστό τα θέματα ηθικής αποτελούν αντικείμενο διαφωνιών!


Δεν νομίζω να ισχυρίστηκα ποτέ το αντίθετο. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως εγώ ή εσύ δεν θα κρίνουμε τους άλλους με βάση τη δική μας ηθική και πως δεν θα θέλουμε να είμαστε με άτομα που συμμερίζονται το δικόμ ας τρόπο σκέψης.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομίζω να ισχυρίστηκα ποτέ το αντίθετο. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως εγώ ή εσύ δεν θα κρίνουμε τους άλλους με βάση τη δική μας ηθική και πως δεν θα θέλουμε να είμαστε με άτομα που συμμερίζονται το δικόμ ας τρόπο σκέψης.


Με ξαφνιάζει που το γράφω αλλά συμφωνώ μαζί σου!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ΓΝΩΜΕΣ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το είπες και μόνη σου, "άρρωστη" κατάσταση. Να μιλήσω ελεύθερα κι ειλικρινά;

Ο τύπος σε έχει του χεριού του και το ξέρει. Δεν πρόκειται με τίποτα να αλλάξει, ειδικά απ'τη στιγμή που έχει την κάλυψη των γονιών του και ενδεχομένως να του βάζουν και οι ίδιοι λόγια ("μικρός είσαι ακόμη, δεν θα την παντρευτείς κιόλας αυτήν, οι άντρες πρέπει να έχουν εμπειρίες" και τα συναφή).

Εσύ το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να του τραβήξεις ένα οριστικό Χ και απλά να τον βλέπεις να ξεροσταλιάζει για πάρτη σου (κάτι τέτοιους τύπους μόλις τους φτύσεις αρχίζουν τις μετάνοιες και τα μεθύσια, γιατί είναι αδύναμοι και κατά βάθος χρειάζονται ένα κοριτσάκι σαν εσένα να τους τα συγχωρεί όλα και να τους επιβεβαιώνει σαν άντρες).

Θα βρίσεις, θα κλάψεις, θα στεναχωρηθείς, αλλά σύντομα θα γίνεις μια κουκλίτσα και θα κάνεις νέες γνωριμίες (αισίως πιο αξιόλογες). Και πολύ χρόνο έχεις χάσει ήδη μαζί του.
 

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εσύ το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να του τραβήξεις ένα οριστικό Χ και απλά να τον βλέπεις να ξεροσταλιάζει για πάρτη σου

Να του κλειδιασει το αυτοκινητο μην ξεχνας. Κλασικο γκομενας που δεν μπορει να αποδεχθει οτι θα συναντησει και μερικους μαλακες στη ζωη της και αντι να προχωρησει βραζει στο ζουμι της και θελει εκδικηση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να του κλειδιασει το αυτοκινητο μην ξεχνας. Κλασικο γκομενας που δεν μπορει να αποδεχθει οτι θα συναντησει και μερικους μαλακες στη ζωη της και αντι να προχωρησει βραζει στο ζουμι της και θελει εκδικηση.

Η συμβουλή ήταν το να ρίξει Χ πάνω απ' όλα για το δικό της καλό, το ξεροστάλιασμα ήταν ένα δικό μου υποθετικό επακόλουθο. Το εκδικητικό μέρος που το βλέπεις ακριβώς; Εν τω μεταξύ είπα πιο κάτω θα κλάψεις, θα βρίσεις αλλά θα βρεις άλλον μετά (= θα προχωρήσεις στην ερωτική σου ζωή). Τι στο καλό, άλλη γλώσσα μιλάμε;
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
ειμαστε μαζι 2 χρονια ... στις αρχες ολα ηταν τελεια πιστευα οτι ειχα βρει τον πιο σωστο ανθρωπο... εγω εμενα πατρα και αυτος σπουδαζε εκει ... βγαιναμε μαζι ολα τελεια ολοι ηξεραν οτιτα εχουμε .. αλλα δεν ηθελε να ανεβαζω κατι στο φβ η καπου αλλου γιατι και καλα θα τον επαιρνε η μανα του στο ψηλο!!!!
αυτος κανονικα ηταν απο βολο οταν πηγαινε τα σκ στον βολο (βρεξει χιονισει αυτος καθε σκ εκει για βλεπει τη μαμα του)...
εγω φυσικα ωσ σωστη 17χρονη δεν πηγαινα μαζι του γιατι ειχα και ενα σπιτικαι ενα αυστηρο πατερα !!
οταν πηγαινε βολο αλλαζε τελειως .. δεν σηκωνε τα τηλ χανοταν γενικα ...
ανεβαζε κατι φωτο αραια και που με μια ksekoliara αλλα δεν ηταν ποτε εντελως μονοι τους στην φωτο οποτε μ ελεγε οτι δε την ηξερε και απλα ηταν στην παρεα ... στα γεννεθλια μ με αφφησε μονη μ γιατι επεφταν σαββατο... και ανεβασε φωτο με αυτη που ειναι εξω και την γλενταει γιατι αυτη ειχε γεννεθλια την παρασκεθη και τα εκανε σαββατο βραδυ
ανρβηκε φσικα αυτη η φωτο και εγινε χαμος ,,... τελικα μ ειπε οτι ναι την ηξερε γιατι τα ειχε μαζι της πριν απο εμεν αλλα κραταει καλη επαφη...να μην σας τα πολυλογω αυτο γινοταν 1 και χρονο .... πιανω το κινητο του και βλεπω οτι μιλαει με αυτη και να λλεει ποσο ωραια περασε που εκανα ερωτα χθες ταυτοχρονα μιλουσε και με μια 50αρα και την παρακαλουσε να βρεθουν αυτος ειναι 24... ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΑ.. κοπανιθηκε χτυπηθηκε και του εδωσα μιαευκαιρια ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΗΛΙΘΙΑ
μεσα στο διαστημα που τον ειχα χωρισει μου ειπε οτι με αυτην τηνν ηλιθια που εβρισκα παντα μπροστα μου τα ειχε τοσο καιρο παραλληλα με εμενα .. εγω η μονιμη ση πατρα και αυτη η μονιμη στο βολο ... εγω εντωμετξυ ειχα παει βολο ειχα μεινει σπιτι τουμε τους δικους του και ολα αυτα ... ολη η οικογενεια το ηξερε και τον καλυπτε ... αυτο που βγηκαν ολαστην φορα εχει γινει απο αυγουστο και που τον συγχωρεσα ... απο τοτε βεβαια εχει αλλαξει εχω τους κωδικους απο παντου εχει γινει αρνακι και ειναι παντα σε φαση οτι θελει η ξενια η ξενια πανω απ ολουσ και το δειχνει ..
ΓΝΩΜΕΣ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Καλά έκανες και του εδωσες μια δεύτερη ευκαιρία. Σύντομα θα καταλάβεις ότι οι άνθρωποι δεν αλλάζουν και σιγουρευτείς ότι πήρες λάθος απόφαση μια και καλή χωρίς πισωγυρίσματα. Οι περισσότεροι για να μην πω όλοι έχουμε βρεθεί σε παρόμοια θέση. Μην ανησυχείς.
Προσωπικά, δύσκολα να με πείσει κάποιος ότι άλλαξε. Όσο για το γεγονός ότι έχεις τους κωδικούς του;! Ποιος σου λέει ότι δεν έχει δεύτερο προφίλ στο φβ, ινστα κλπ...δεν ξέρω εγώ παντως δεν θα κοιμόμουν ήσυχη τα βραδια
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καλά έκανες και του εδωσες μια δεύτερη ευκαιρία. Σύντομα θα καταλάβεις ότι οι άνθρωποι δεν αλλάζουν και σιγουρευτείς ότι πήρες λάθος απόφαση μια και καλή χωρίς πισωγυρίσματα. Οι περισσότεροι για να μην πω όλοι έχουμε βρεθεί σε παρόμοια θέση. Μην ανησυχείς.

Πάρα πολύ σωστή οπτική που οι περισσότεροι αγνοούμε. Σε αυτές τις ηλικίες ισχύει ξεκάθαρα αυτό που λένε ότι "ο άνθρωπος αποδέχεται πιο εύκολα την αλήθεια που ανακαλύπτει μόνος του" και όχι από συμβουλές και λόγια τρίτων.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Αυτή η λέξη.... "απατώ" νομίζω κακώς έχει συνδεθεί με το ξενογ@μ@ω, και στην τελική ούτε αυτό είναι σωστό αν δεν θέλουμε να κατηγορηθούμε σαν ξενοφοβικοί !
Δεν απατάς τον σύντροφό σου αν κάνεις έρωτα και με κάποιον άλλον, με αυτή την λογική δεν πρέπει να κάνουμε ποτέ και τίποτα με άλλους παρά μόνον με αυτόν. Τι ιδέες απαρχαιωμένες είναι αυτές?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε αυτές τις ηλικίες ισχύει ξεκάθαρα αυτό που λένε ότι "ο άνθρωπος αποδέχεται πιο εύκολα την αλήθεια που ανακαλύπτει μόνος του" και όχι από συμβουλές και λόγια τρίτων.


Συμφωνώ! Απλά αν ακούσει συγκλίνουσες γνώμες αρκετών ανθρώπων, πιθανότατα να αρχίσει να ψάχνει την αλήθεια νωρίτερα και θα κάνει τη χάρη στον εαυτό της να μην χαραμίζει τον χρόνο της με κάποιον που δεν το αξίζει!
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι εντελως γκαντεμης που βρηκε 2 γκομενες οι οποιες εχουν γενεθλια σχεδον την ιδια μερα ή εντελως μπετοστοκος που εχει κανα φετιχ και ψαχνει μονο τυπισες που εχουν γεννηθει τον ιδιο καιρο ξερω γω επειδη εχουν καλο οροσκοπο ή κατι τετοιο
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι εντελως γκαντεμης που βρηκε 2 γκομενες οι οποιες εχουν γενεθλια σχεδον την ιδια μερα ή εντελως μπετοστοκος που εχει κανα φετιχ και ψαχνει μονο τυπισες που εχουν γεννηθει τον ιδιο καιρο ξερω γω επειδη εχουν καλο οροσκοπο ή κατι τετοιο


Λες και η 50άρα που προσπαθούσε να ψήσει να είχε γενέθλια την ίδια εποχή;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
... που ειναι η κοπελια να διαλευκανει το μυστηριο


Πέταξε μια ιστορία (αληθινή ή ψεύτικη, ποιος να ξέρει άραγε) και διασκεδάζει διαβάζοντας τις απαντήσεις μας!!!:lol: Τελικά υπάρχουν πολλοί άνθρωποι στον κόσμο που ψάχνουν τι να κάνουν για να σκοτώσουν την ώρα τους!!!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πέταξε μια ιστορία (αληθινή ή ψεύτικη, ποιος να ξέρει άραγε) και διασκεδάζει διαβάζοντας τις απαντήσεις μας!!!:lol: Τελικά υπάρχουν πολλοί άνθρωποι στον κόσμο που ψάχνουν τι να κάνουν για να σκοτώσουν την ώρα τους!!!


Εγώ πιστεύω ότι τώρα τα βρήκαν και εφόσον είναι καλά αυτό το διάστημα, ξέχασε το thread, δεν έχει λόγο να μπει προς το παρόν. Μόλις ξανατσακωθούν ή γίνει κάτι καινούργιο περιμένετε το vol.2 :laugh:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πιστεύω ότι τώρα τα βρήκαν και εφόσον είναι καλά αυτό το διάστημα, ξέχασε το thread, δεν έχει λόγο να μπει προς το παρόν. Μόλις ξανατσακωθούν ή γίνει κάτι καινούργιο περιμένετε το vol.2 :laugh:


Υπάρχει και αυτή η περίπτωση!
Τόσο δύσκολο είναι πια να συνειδητοποιήσει κάποιος τι θέλει από μία σχέση και να ψάξει να βρει έναν άνθρωπο να πληροί τα κριτήριά του;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top