[SPOILERS INSIDE!] The Harry Potter books thread!!

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
O Dumbledore ήταν gay και ερωτευμένος με το Grindelwald!!!! Το είπε η J.K. σε μια συνέντευξη πριν λίγες μέρες! Wow!:D

πηγή: Leaky Cauldron
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
O Dumbledore ήταν gay και ερωτευμένος με το Grindelwald!!!! Το είπε η J.K. σε μια συνέντευξη πριν λίγες μέρες! Wow!:D

πηγή: Leaky Cauldron

Το διάβασα! :D

Το περιμένατε καθόλου;

Δεν με εξέπληξε αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα συνειδητοποιήσει κι ας είχα διαβάσει αρκετά fanfiction όπου είναι gay.

Ξέρει κανένας πληροφορίες για το πότε θα βγει η Harry Potter εγκυκλοπαίδεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΛΟΛΛ!!! Τώρα αυτό διάβαζα!!!! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
(πως κ δεβ το ειχα ανακαλύψει νωρίτερα αυτό το θέμα?) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
μήπως κάνουν πλάκα? δεν μου κολλάει με τίποτα:/:
Idrill σε βλέπω που κρυφογελάς! Σταμάτα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αν έλεγα ότι είμαι ΑΡΡΩΣΤΗ με τα βιβλία του Χάρι Πότερ, θα έλεγα κάτι πολυυυυυυύ λίγο... τα έχω διαβάσει δεκάδες φορές (εντάξει, εκτός από το έβδομο που βγήκε σχετικά πρόσφατα:P)... ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι τελείωσαν. Αγαπημένο βιβλίο το Τάγμα του Φοίνικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 821 μηνύματα.
Αχ , τι ωραίο θεματάκι βρήκα!!!
Χάρυ ποττερ φαν είμαι και γω
αγαπημένο βιβλίο το 3 με τον Σίριους Μπλακ και τον Λούπιν το λυκάνθρωπο!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top