Πώς μπορώ να βρω σε ποιον ανήκει ένα νούμερο κινητού;

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το θεμα ειναι μιλαω μονο μαζι της και δε εχω το πατρικο νουμερο η" καποιου αλλου.ουτε συνδεση εχει..(νομιζω).με την αδελφη της εχουμε τσακωθει αγρια κ δε μιλαμε.....τελος παντων θα ελπιζω να με ξαναπαρει τηλ.σας ευχαριστω για τη βοηθεια σας...ολους σας...:)

βρε αφού υπάρχει ο συνδετικός κρίκος με την αδερφή της... βάλε κάποια άλλη φίλη να πάρει τηλ και να το ζητήσει!
σάμπως η αδερφή της ξέρει ΟΛΕΣ τις φιλενάδες της? ας πάρει τηλ κάποια άλλη και ας πει το δικό σου στόρυ σαν δικό της μέχρι να πάρει το νούμερο! μετά εσύ στη φίλη σου λες την αλήθεια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ξέρω πως απαντάω λιγάάάκι αργά...αλλά πιστεύω πως καλό είναι να το πώ έστω για κάποιους που θα δουν αυτό το θέμα και θα έχουν το ίδιο πρόβλημα!
Λοιπόν...υπάρχει ένα κόλπο εδώ και πάρα πολύ καιρό....το οποίο πληκτρολογείς κάποιους αριθμούς στο κινητό σου..και αυτό γίνεται ''αόρατο''.
Τι εννοώ με την λέξη αόρατο...ή μπορείς να το κάνεις να δείχνει πως μιλάει ή μπορείς να το κάνεις να λέει πως δεν υπάρχει αυτός ο αριθμός!
όποιος θέλει να μάθει πως λειτουργεί αυτό ας στείλει pm ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ο Χρήστης fatsoula δεν μπορεί να λάβει το PM επειδή ή έχει επιλέξει να μην λαμβάνει pm ή επειδή δεν επιτρέπεται να λαμβάνει PM

Γιατί δεν το λες δημόσια, παράνομο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΩΧ..αυτό δεν το είχα δεί πως δεν μπορώ να πάρω πμ....συγνώμη θα το διορθώσω...!!
Δεν ξέρω αν είναι παράνομο....γι αυτό κιόλας είπα σε πμ...!!!
Τέλοσπάντων θα το πώ απο εδώ!!
Πατήστε *21*699# και μετά αποστολή και θα δείχνει πως μιλάτε...!!
Πατήστε *21*693 και 7 άσσους και μετά αποστολή και όποιος σας πέρνει τηλέφωνο θα πέρνει την απάντηση ''Προσοχή ο αριθμός που καλέσατε δεν υπάρχει''
Για να ακυρώσετε τα παραπάνω πατήστε #21# και μετά αποστολή.
Δεν είμαι σίγουρη πως δουλεύει σε όλα τα κινητά....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Αν θέλουμε μόνο για 1-2 συγκεκριμένα νούμερα τότε τι κάνουμε fatsoula;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τίποτα δεν κάνουμε...
θα πρότεινα να μην δοκιμάζουμε τέτοια κολπάκια, ελαφρά τη καρδία..ποτέ δε ξέρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τίποτα δεν κάνουμε...
θα πρότεινα να μην δοκιμάζουμε τέτοια κολπάκια, ελαφρά τη καρδία..ποτέ δε ξέρεις!
Τι μπορεί να γίνει δηλ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Αν θέλουμε μόνο για 1-2 συγκεκριμένα νούμερα τότε τι κάνουμε fatsoula;:hmm:

Μακάρι να ήξερα......:confused:....
Και μένα άλλος μου το είχε πεί...!!!!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Thanks.:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Aυτό το "κόλπο" δεν είναι κόλπο.:)
Είναι η διαδικασία με την οποία κάνεις προώθηση το νούμερό σου σε νούμερο που δεν υπάρχει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δεν ξέρω τί ακριβώς γίνεται πάντως ξέρω πως το έχουν κάνει και έχει πιάσει....!!
Τώρα κόλπο ξε κόλπο εγώ το είπα γιατί έμοιαζε με την περίπτωση!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν ξέρω τί ακριβώς γίνεται πάντως ξέρω πως το έχουν κάνει και έχει πιάσει....!!
Τώρα κόλπο ξε κόλπο εγώ το είπα γιατί έμοιαζε με την περίπτωση!!! ;)
Ναι, δεν αμφιβάλλω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deatha

Νεοφερμένος

Η deatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ίσως και να είναι φάντασμα... :/:

Ποτέ δεν ξέρεις.. :P
ή πολύ απλά, άλλαξε αριθμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είχα ρωτήσει πριν ενάμισι χρόνο. :P
Ευχαριστώ πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πώς μπορώ να βρω σε ποιον ανήκει ένα νούμερο κινητού ;

παίρνεις τηλέφωνο και ρωτάς ποιος είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
παίρνεις τηλέφωνο και ρωτάς ποιος είναι

πώς να ρωτήσει ρε Sid...; αφού κάθε φορά που τον παίρνει τηλέφωνο, μιλάει.... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει τα πάντα...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τον παιρνεις τηλεφωνο και τον ψαρωνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει τα πάντα...:(:(:(

Νομίζω χρειάζεται ένταλμα.Ανάλογα τη σοβαρότητα του θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top