Επάγγελμα : Στρίπερ (male striper)

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Πάντως αν ποτέ γίνεις, μην χορεύεις τις χιλιοπαιγμένες σάχλες που χορεύουν οι περισσότεροι...
Να κάνεις δική σου σχολή!:pfff:

Εγώ -αν και προτιμώ και βρίσκω πιο :redface: ....αποτελεσματικό το γυναικείο στριπτίζ-
θα εκτιμούσα έναν στρίπερ που θα μου χόρευε ας πούμε αυτό...:redface:
Θα το τσάκωνες το χαρτί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
θα εκτιμούσα έναν στρίπερ που θα μου χόρευε ας πούμε αυτό


συμφωνώ tamala και tamila και kamila
με την επιλογή του τραγουδιού σου γατομαρίνα
αφού υπηρετεί καλά τον απόλυτα παράδοξο
σουρρεαλισμό του "δε το ζω αυτό, όχι δε το ζώ,
είναι ένα ψέμμα" δικαιώνοντας τον τίτλο του σονγκιού. :P


Η πρώτη αντίδραση της ψιψινομαρίνας θα ήταν το: Ρίχτα Κοντέ :redface:
Το δεύτερο είναι ένα είδος ολοκληροποίησης που τείνει στην αναζήτηση
της χαμένης αθωότητάς της. Ίσως του Ελέν(x) απουσία μιας (ασυνάρτητης) συνάρτησης
τύπου Μαρίν(x). :hmm:

για να μη ψάχνεις την αθωότητα στα βικιαλλαντικά...άκυρο, στη βικιπαίδεια,
η αθωότητά σου (όπως και όλων μας) είναι άπειρη, κάτι σαν το∫lnxdx =xlnx - x + c :redface:

Τι σόϊ νησίδα (λογικής ή παραφροσύνης) είναι αυτή που απαιτεί
να πετάς τα ρούχα σου και παράλληλα να επιχειρείς
να ζεις ζωή αυθεντική σαν το κόνσεπτ "Αχ κούλα",
που η κούλα είναι καταδικασμένη να ζει με μείον 2 δόντια
αλλά αυτό να μη της στερεί το δικαίωμα να της κάνουν στριπτίζ,
μα όλα αυτά στην άπειρη ιδιωτικότητα που προσφέρει το τηλεοπτικό
γυαλί? :worry::worry::eek:

Φοβάμαι να προτρέψω (όσο και να αποτρέψω) αλλά μάλλον θα το κάνω:

Να μη καταδεχτούμε το γραφικό που περιέχει το πράγμα.
Ας μην κοιτάμε να μαζεύουμε από τη λάσπη τους τα φράγκα.
Μην κάνουμε αισθητική τα καταδικασμένα στο εμετικό και ιλαρό
μόνο επειδή διακατεχόμαστε από μίσος για τη κοινωνία γιατί τότε
είναι σαν να επιθυμούμε αδέξια να κληρονομήσουμε τα τοκοχρεωλύσια
της.

Κοντέ, όσο και μηρούς σφριγηλούς να έχεις (καταραμένη Τατιάνοβα),
ξεκίνα να τρέχεις, μη το αναβάλλεις άλλο κι άσε τη λογική του ευκόλως κατακρεμνίζειν
στα παγόβουνα...

Άστα ολέθρια για τους ολέθρια γελοίους.
Η βλακεία είναι αθροιστική, μη μπαίνεις κι εσύ στην πράξη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ισαι σαχλος τελικα.

κανε μεταμοσχευση προσωπου οπως εκανα εγω, εχει μεγαλη επιτυχια, κοιτα φωτογραφιες μου πριν και μετα την πλαστικη μου

εποτε πριν:


εποτε μετα:


εχασα και 4 κιλα (τα 3 απο τη μουρη) πηγα απο τα 156 στα 152 και ειμαι ΕΤΟΙΜΟΣ να δωσω χαρα σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΙΠΙΝΙΑ που θελουν να με δουν να χωρευω, υπαγε οπισω κοντε ερχομαι εγω.


καπως ετσι σε φανταζομουν :worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Φιλαρακι, πολυ αναποφασιστο σε κοβω...! Χαλαρωσε, σκεψου, δες, αν μπορεις ζησε κιολας, και μην παρεις βιαστικες αποφασεις! Αν πρεπει οπωσδηποτε να κανεις κατι για να αποκτισεις ενα εισοδημα αρχικα δοκιμασε κατι αλλο, που να μην υπαρχει περιπτωση να το μετανιωσεις αργοτερα, και αν περασει λιγος καιρος και εχεις κατασταλαξη προχωρα!
Μολις εργαστεις, οσο γεροντιστικη κουβεντα και αν ακουγετε, θα αλλαξει η οπτικη σου για διαφορα θεματα. Δωσε την ευκαιρια στον ευατο σου να παρει σημαντικες αποφασεις αφοτου αποκτισεις μια τετια εμπειρια.

Αφου λες πως θα σ'αρεσε να γινεις κωμικος, ενα σεναριο που εμενα μου μοιαζει πιο καλο απο το να γινεις απλα στριπερ ειναι να περασεις σε καπια σχολη κινιματογραφου η θεατρικη, να παρεις αρκετα πραγματα απο εκει, να τα συνδιασεις με οπιο ταλεντο και να το κυνιγισεις, και την δυνατοτιτα για το στριπτεαζε, εαν το θες τελικα τοσο, δεν την χανεις. ΚΑι θα ανοιξεις και πορτες για παραστασεις περαν των κωμικων.

Ο μπαρμαν θελει κονε, ο στριπερ νομιζεις δεν θελει; Η μηπος δεν υπαρχουν παρακμιακα τετια μαγαζια, και θα φτασεις κατευθειαν στο καλητερο, μεγαλιτερο και ακριβοτερο στριπτιτζαδικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πάντως αν ποτέ γίνεις, μην χορεύεις τις χιλιοπαιγμένες σάχλες που χορεύουν οι περισσότεροι...
Να κάνεις δική σου σχολή!:pfff:

Εγώ -αν και προτιμώ και βρίσκω πιο :redface: ....αποτελεσματικό το γυναικείο στριπτίζ-
θα εκτιμούσα έναν στρίπερ που θα μου χόρευε ας πούμε αυτό...:redface:
Θα το τσάκωνες το χαρτί! :P
f@CKING YEAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!:D :) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
καπως ετσι σε φανταζομουν

Θα ειμαι ειληκρινης, στις φωτογραφιες φαινομαι πιο ωραιος απο οτι ειμαι στη πραγματικοτητα, ξερεις, εχω διαλεξει τη γωνια και το φωτεισμο ωστε να τονιζουν το ωραιο προσωπο μου αλλα να κρυβουν το σωμα μου, γιατι εχω κατι μικρα ψωμακια, ενταξει εμενα μου αρεσουν ομως, γοητια ειναι η σαπιοκοιλια, οχι τεμπελια.

καπως ετσι ας πουμε:



ευχαριστώ ρε ψηλέ , μου χάλασες την ψυχολογία .

Εγώ πόσταρα κάποια προσωπικά ζητήματα , απορίες και εσύ το παίζεις έξυπνος και τα χλευάζεις ?

πλάκωσαν όλοι οι trollers και καταδικάζουν το τι θα κάνει ο καθένας με τν ζωή του .

Με συγχωρείς που για nickname δεν έβαλα "παίδαρος18" δεν ήξερα ότι θα με περνάνε απο τεστ.

Οπως και να χει δεν είσαι καθόλου αστείος με το να παίρνεις στην πλάκα κάτι που ένα άλλο άτομο το θεωρεί σοβαρό .
ΚΑι δεν μιλάω για το stripper .
Και μετά νόμιζα ότι εγώ που είμαι 17 χρονών είμαι ανώριμος ..

το προβλημα δεν ειναι οτι εισαι 17, το προβλημα ειναι οτι λες χαζομαρες περιμενοντας την ευχη μας για να ξυνεις τα @@ σου στο σχολειο περιμενοντας οτι θα βγαζεις λεφτα κουνοντας τα @@ σου μπροστα σε ωραιες γκομενες.

ο κοσμος δεν λειτουργει ετσι και αυτο στα 17 σου θα επρεπε να το ξερεις. Ακομα και στριπερ να γινεις, πρεπει να κουραστεις και να μοχθησεις, πρεπει να φτυνεις αιμα στα γυμναστηρια και στις σχολες χωρου, να εχεις τα γονιδια και το στυλ, να παρεις τα ρισκα σου, να φας τα μουτρα σου και ΑΦΟΥ τα καταφερεις ολα αυτα να χωρευεις μπροστα σε χοντρες μαλακισμενες γκομενες που παντρευονται και την ειδαν καρι μπραντσο οι οποιες θα θελουν να σου κανουν πιπ@ και θα σε κοροηδευουν αν δεν σου σηκωνετε με τα σαπιοβυζια τους.

Και ακομα και ΤΟΤΕ αυτο δεν ειναι δικαιολογια για να μην εχεις μορφωση και καλιεργια. Συνεπως σταματα τις βλακειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θα ειμαι ειληκρινης, στις φωτογραφιες φαινομαι πιο ωραιος απο οτι ειμαι στη πραγματικοτητα, ξερεις, εχω διαλεξει τη γωνια και το φωτεισμο ωστε να τονιζουν το ωραιο προσωπο μου αλλα να κρυβουν το σωμα μου, γιατι εχω κατι μικρα ψωμακια, ενταξει εμενα μου αρεσουν ομως, γοητια ειναι η σαπιοκοιλια, οχι τεμπελια.
....H ειληκρινεια σου τσακιζει epote...........:whistle::redface::whistle::redface::clapup::clapup::clapup::clapup:τι του λες του παιδιου ....στο τελος δε θα σε αναγνωριζει στο δρομο.................:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν εισαι σαν την κοπελα,,
δεκτος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Και η κοπελιά καααλούτσικη μωρέ είναι....Catαβάλει φιλότιμες προσπάθειες, να της το αναγνωρίσουμε μωρέ της καημενούλας-(ασχημούλας)...
https://www.youtube.com/watch?v=wiSNux24VVc&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλη σαν θεαμα..αλλα ψευτικη..να ναι καλα η σιλικονη..
οι μεση ελληνιδα κοπελα εινα πολυυυ πιο θηλυκη..και εχει μπολικο "εσωτερικο κοσμο" να δειξει ,αν θελει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
οι μεση ελληνιδα κοπελα εινα πολυυυ πιο θηλυκη..και εχει μπολικο "εσωτερικο κοσμο" να δειξει ,αν θελει..;)

Ναι, γι' αυτό όλες έχουν χεστεί στη σιλικόνι και στην αγορά μικρότερου σουτιέν.:P λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
καλη σαν θεαμα..αλλα ψευτικη..να ναι καλα η σιλικονη..
οι μεση ελληνιδα κοπελα εινα πολυυυ πιο θηλυκη..και εχει μπολικο "εσωτερικο κοσμο" να δειξει ,αν θελει..;)
Οκ, η σιλικόνη απλά μπορεί να σου προσθέσει όγκο στήθους... αλλά θεά στο σύνολο και στα χαρακτηριστικά δεν σε κάνει, (αν ήδη δεν προϋπάρχει υπόβαθρο να γίνεις...)
Η συγκεκριμένη έχει και προσωπάρα, και κίνηση , και κ@@@@ εκπέμπει και ερωτισμό, και κορμί έχει -να δεις που θα έχει και φωνάρα :P-... Όoooλα τα έχει πια;;;
Εκτός από την σιλικόνη, την αγάπησε και η μητέρα-φύση, μην το παραβλέπουμε αυτό...
Οκ, η Παπαρίζου ή η Αντζελίνα είναι ¨φιλόξενες¨ στη σιλικόνη.. Αλλά είναι η πιο εκνευριστική ατάκα -γυναικών συνήθως- όταν θέλουν να απαξιώσουν την ομορφιά τους.. ¨έχει σιλικόνη!¨:pfff::pfff: Ε, κάνε και εσύ ρε κοριτσάρα μου σιλικόνη, αλλά Αντζελίνα ή Έλενα θα γίνεις;;;;;:hmm:
Τες παν.... εμένα δεν θα με χάλαγε ένας συνδυασμός ¨εσωτερικού κόσμου¨, με περιτύλιγμα ¨εξωτερικού¨- Ντέμι Μούρ...:P
Κοντέέέ πού είσαι;;;:redface: Πάρτυ κάνουμε στο θέμα σου!
:offtopic::sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η συγκεκριμένη έχει και προσωπάρα, και κίνηση , και κ@@@@ εκπέμπει και ερωτισμό, και κορμί έχει -να δεις που θα έχει και φωνάρα :P-... Όoooλα τα έχει πια;;;

Κι ένα μανάρι για άντρα.
ΝΑΙ τα έχει όλα τελικά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι, γι' αυτό όλες έχουν χεστεί στη σιλικόνι και στην αγορά μικρότερου σουτιέν.:P λολ
το μεσαιο στηθος εδω ειναι μεγαλο στην αμερικη ή βορεια ευρωπη,,οι πλαστικοι τα λενε..:D

ολες αυτες παπαριζου ,και γενικα του θεαματος,,οσοι τις βλεπουν απο κοντα απογοητευονται πολυ..αλλο η εικονα,,αλλο η πραγματικοτητα..

η παπαριζου πχ ειναι μια ασχημη στο προσωπο γυναικα,,αλλα εχει ενα τυπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
το μεσαιο στηθος εδω ειναι μεγαλο στην αμερικη ή βορεια ευρωπη,,οι πλαστικοι τα λενε..:D

ολες αυτες παπαριζου ,και γενικα του εθαματος,,οσοι τις βλεπουν απο κοντα απογοητευονται πολυ..αλλο η εικονα,,αλλο η πραγματικοτητα..
οκ, παίζει και αυτό... μπορεί από κοντά να είναι πιο απογοητευτικές, ή και πιο φυσικές και καλύτερες...παίζει!
Αλλά το σεξ απίλ που εκπέμπει η Έλενα για μενα δεν είναι μόνο θέμα αντικειμενικής ομορφιάς...
Φουσκώνει, ξεφουσκώνει, πρήζεται ξεπρήζεται αλλά η κά@@@ - κά@@@ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
οι μεση ελληνιδα κοπελα εινα πολυυυ πιο θηλυκη..και εχει μπολικο "εσωτερικο κοσμο" να δειξει ,αν θελει..

Σκατα στα μουτρα μας ειναι. Ολες μα ΟΛΕΣ οι ξενες κοπελες που εχουν ερθει στο γυμναστηριο ειναι πιο φιλικες, πιο θυλικες, πιο συζητησημες, πιο εξυπνες και πιο συνηδειτοποιημενες απο τις ελληνιδες οι οποιες επισις κατα μεσο ορο ειναι αυταρεσκα, ματαιωδοξα, τεμπελικα πλασματα.

ΒΕΒΑΙΑ ενδεχωμενος να μην ειναι καλο το δειγμα μου γιατι καποια η οποια εχει ερθει απο το εξωτερικο σιγουρα θα εχει τουλαχιστων τα κοτσια για κατι τετοιο οποτε μαλλον δεν ειναι ενδεικτικη.

Παρολα αυτα εχω συναναστραφει με "μεσες" αγγλιδες, νορβηγιδες και ιταλιδες στην χωρα τους και ΠΑΛΙ μπορω να πω με ασφαλεια οτι ειναι πιο συζητησημες και συμπαθητικες.

(BTW ακριβως το ιδιο ισχυει και για τον μεσο ελληνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ποιός είσαι και τι έκανες στον Άγγελο ;

καποια απο ολες που γραφουν εδω του αρεσει και νομιζει οτι με το να πηγαινει με τα νερα της θα τη ριξει.

γιεα ραιτ κοζ δατς δι γουει ιτ γουορκς

ολες οι γυναικες εχουν κατι καλο και κατι κακο..

awwww how cute

ειπαμε, ολοι ειμαστε μοναδικοι και ξεχωριστοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καποια απο ολες που γραφουν εδω του αρεσει και νομιζει οτι με το να πηγαινει με τα νερα της θα τη ριξει.

γιεα ραιτ κοζ δατς δι γουει ιτ γουορκς
μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια φιλε..;)
θελεις να τα πω ωμα?αλλα θα θελουμε αλλο θεμα..

βεβαια δεν ξερω γιατι εχεις τοσο κακη αποψη για τις Ελληνιδες..ισως να εχεις δικαιο,,αν εγω πχ καποτε αποτυχω σε πολλεες σχεσεις με Ελληνιδες ισως να εχω μια τετοια αποψη..

περι καλυτερου χειροτερου και συγκρισης..εχω αποψη και μπορουμε να μιλαμε για ωρες

αλλωστε ειμαι ο παλιος γνωστος ρατσιστης σεξιστης ,στερεοτυπικος φαλλοκρατικος Αγγελος..
απλα προσπαθω να το παω ηρεμα τωρα..

αλλα αμα θελεις ..;)
εδω ειμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι να σε κάνουμε ρε άμα το πας ήρεμα?? :P

Πάντως ισχύει ότι όλες έχουν κάτι καλό, απλώς κάποιες έχουν αρκετά περισσότερα κακά... Τώρα να πω σε ποιες αναφέρομαι, δεν μπορω... Θα σας γελάσω όλους και δεν το θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υπάρχει τέτοιο θέμα.
Tο άνοιξε κάποιος που θεωρούσε τις αλλοδαπές καλύτερες, μέχρι που γνώρισε ..εμένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top