Μελομακάρονα!

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Congrats!! :D

επειδή φοβόμουν μήπως βγουν και τα φετινά μάπα και μου την πει πάλι ο Ελ, πρόσεξα και έκανα λίγα κομμάτια, δηλαδή χρησιμοποίησα μισές δόσεις από τα υλικά, για δοκιμή. Κάποια στιγμή θα κάνω κι άλλα.
Θέλουμε και φώτο όταν κάνεις τα υπόλοιπα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάρτε φωτό από αυτά που έκανα.:redface:
Η λήψη τα αδικεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC08315.JPG
    DSC08315.JPG
    739.7 KB · Εμφανίσεις: 145

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
μελομακαρονα!!! μεχρι περυσι τα ετρωγα με την χουφτα! αλλα μετα απο μια τραυματικη εμπειρια και μονο που τα μυριζω μου ρχεται αναγουλα... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
μελομακαρονα!!! μεχρι περυσι τα ετρωγα με την χουφτα! αλλα μετα απο μια τραυματικη εμπειρια και μονο που τα μυριζω μου ρχεται αναγουλα... :confused:

Η τραυματική εμπειρία ήταν το ανέβασμα στη ζυγαριά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η τραυματική εμπειρία ήταν το ανέβασμα στη ζυγαριά; :P
όχι
το κρακκ που ακουστηκε μετά..:worry:


Η λήψη τα αδικεί.
ναι,,ειναι μικρη η φωτο και δεν χωραει το χερι να μπει να τσιμπησει κατι..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Η τραυματική εμπειρία ήταν το ανέβασμα στη ζυγαριά; :P

χαχαχα θα ηταν!! :hmm: αν συνεχιζα να τα τρωω!! :P
η τραυματικη εμπειρια ηταν μια γαστρεντεριτιδα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τρελαινομαιιι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω *,*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αχ και εγω θελωωωωωω *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τα αγαπώ. Εδώ τα λέμε και ''φοινίκια''. :P
Δε μου αρέσουν πολύ μελωμένα. Προτιμώ να 'ναι και λίγο τραγανιστά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αχ...μελομακαρονα !!! Της γιαγιας δε τα αλλαζω ουτε καν με του Παρλιαρου(οχι οτι εχω δοκιμασει ποτε του Παρλιαρου αλλα δε το κανω καθαρα για ηθκους λογους και γιατι ειμαι εγωιστρια).Περσι δοκιμασα να φτιαξω για πρωτη φορα μαζι με τη γιαγιακα μου.Εγιναν...μουρλια(βοηθησα κι εγω σ αυτο δε μπορειτε να πειτε).Οπως και η Ραφαελα ,ετσι κι εγω δε μπορω τα μελομενα,μου αρεσουν τα κανουν κριτσ κριτσ...ακομα και σκετα δεν εχω κανενα προβλημα...τα καταβροχθιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top