Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ που αγοράζω από Αμερική μέσω internet τα βρίσκω πολλές φορές πολύ πιο φτηνά! μ'αρέσουν πολύ τα σταράκια και μάλιστα σκοπεύω η επόμενη αγορά μου σε παπούτσια να είναι ενα ζευγάρι κόκκινα ή ροζ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα σταράκια είναι πολύ άνετα και ωραία παπούτσια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
disagree:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ειναι πολυ πολυ ωραια παπουτσια , ανετα ...αλλα οχι γι αυτους που εχουν προβλημα στα ποδια π.χ. πλατυποδια..
Εγω γι' αυτο τοσο καιρο δεν αγοραζα...ωστοσο τωρα με τις εκπτωσεις σκεφτομαι να παρω μποτακια η μπορντο η πετρολ ...θα δουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ που αγοράζω από Αμερική μέσω internet τα βρίσκω πολλές φορές πολύ πιο φτηνά! μ'αρέσουν πολύ τα σταράκια και μάλιστα σκοπεύω η επόμενη αγορά μου σε παπούτσια να είναι ενα ζευγάρι κόκκινα ή ροζ:D

Κι εγώ έχω βρει πολύ πιο φθηνά απ' όσο τα πουλάνε εδώ σε μαγαζιά.
Συμφέρει να αγοράζεις από το internet, αρκεί να ξέρεις το νούμερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
τα εχω βαρεθει γιατι ηταν τα μονα παπουτσια που φοραγα στο γυμνασιοοο..μπουχτησα!=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalker70

Νεοφερμένος

Ο Stalker70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αφού άρχισαν να την ασπάζονται τελευταία και οι γέροι :whistle:
γεροντοέφηβος, άντε μου σε λίγο και με πιπίλα :baby:

Φιλε μου οι γέροι τα φορούσαν πριν καν γεννηθείς εσύ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Βασικά είναι απλά γαμάτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.


Αφού τα φοράει ένας Timelord 900+ ετών,γιατί να μήν τα φορέσουμε και εμείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι στο Δημοτικό είχα ξεκινήσει να φοράω σταράκια σχετικά πιο αργά από ότι τα άλλα παιδάκια.:P
Εμένα με΄χουν καταβολέψει τα σταράκια αν και με εκνευρίζει ότι η σόλα στο πλάι καταστρέφεται εύκολα... Ειδικά την άνοιξη που θες να βάλεις ένα κλειστό και όχι πολύ "χοντρό" παπούτσι είναι ιδανικά παπούτσια.
Βέβαια πριν 2 καλοκαίρια μου δημιούργησαν ψυχολογικό διότι ήταν η αιτία να πέσω από κάτι βραχουριές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Δε μ' αρέσουν.Προτιμώ το αθλητικό παπούτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
δεν εχω αλλα μ αρεσουν ειναι κ αυτα ενα στιλ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
αγαπω τα σταρακια και μαρεσει να τα βλεπω τοσο σε ανδρες οσο κ σε γυναικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
πρέπει να έχω 4-5 ζευγάρια, το ένα το κλασσικό το μαύρο και τα υπόλοιπα χρωματιστά και περίεργα. η αλήθεια είναι πως ενώ παλιά ήταν τα μόνα που φορούσα τώρα τα έχω εγκαταλείψει. είναι αρκετά βολικά και ταιριάζουν με όλα αλλά τον χειμώνα βρε παιδάκι μου ξυλιάζουν τα πόδια σου...μην πω τι γίνεται άμα βρέξει...τα παπάκια στη σειρά!:vroum: έχω πάει και στα χιόνια με ολ σταρ..ΔΕΝ το συνιστώ .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Βολικα απο θεμα συνδυασμων με ρουχα (εγω εχω χακι και λευκα), αλλα παιρνουν κατω απο τη βαση σε θεμα ανεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
έχω πάει και στα χιόνια με ολ σταρ..ΔΕΝ το συνιστώ .:P
Άσε με να φανταστώ..
Μετά από κανά 5λεπτο άκουγες ήχο σαν αυτόν που κάνει το νερό όταν μπαίνει μέσα σε μία βάρκα;:P

Βολικα απο θεμα συνδυασμων με ρουχα (εγω εχω χακι και λευκα), αλλα παιρνουν κατω απο τη βαση σε θεμα ανεσης.
Σε θέμα άνεσης;:confused:
Γουάτ;
Δε διαφωνώ και΄γω τα΄χω για συγκεκριμένες δραστηριότητες.Σε ταξίδι που είχε περπάτημα και ορθοστασία τα πήρα φέτος (ξέρω,μαλακία μου) πραγματικά,ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που τα πήρα.
Από άποψη αθλήματος η γυμνάστριά μου λέει ότι δεν είναι και ό,τι καλύτερο και έτσι δεν τα φοράω ποτέ στο γυμναστήριο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εχω 9 ζευγαρια και παω για το 10προσεχως!!!!!!!! ειναι ανετα και εχουν απιστευτο στυλ!!!!!σταρακια φορ εβερ<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εχω 9 ζευγαρια και παω για το 10προσεχως!!!!!!!! ειναι ανετα και εχουν απιστευτο στυλ!!!!!σταρακια φορ εβερ<3


Χρώματα;:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγώ σκέφτομαι να πάρω τώρα, δεν είχαποτέ μ'αρέσει το κυπαρισσί κι είναι και στ μόδα φέτος!!! αλλα δεν ξέρω κατά ποσο ενδείκνυνται για χειμώνα...πάνινα είναι,τα φοράτε σε μέρες βροχής; ή όταν κάνει κρύο;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγώ σκέφτομαι να πάρω τώρα, δεν είχαποτέ μ'αρέσει το κυπαρισσί κι είναι και στ μόδα φέτος!!! αλλα δεν ξέρω κατά ποσο ενδείκνυνται για χειμώνα...πάνινα είναι,τα φοράτε σε μέρες βροχής; ή όταν κάνει κρύο;
χαχα δεν μπορώ με αυτές τις ονομασίες χρωμάτων που πάτε και βγάζετε για να ακούγεται πιο ενδιαφέρον:worry:
πρόσφατα άκουσα το..μεντί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top