[Γυναίκες] Express σαπούνι για τη γυναικεία περιοχή;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για μαντιλάκια για "εκεί" ήξερα.
Για σαπούνι για "εκεί" ήξερα.
Για σαπούνι σε φύλλα, για την τσάντα (αλλα κανονικό σαπούνι) ήξερα.

Υπάρχει κάποιο είδος σαπουνιού σε φυλλαράκια?

Μια φίλη μου βρήκε σε μια τσάντα που είχε δανείσει κάτι τύπου

??? soap: for your love life"

και αναρωτιόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α! κι εγω ψαχνω.. αμα βρεις κατι σφυρα καλο μου... εδω τα μεγαλα καταστηματα τετοιου ειδους δεν εχουν παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
α! κι εγω ψαχνω.. αμα βρεις κατι σφυρα καλο μου... εδω τα μεγαλα καταστηματα τετοιου ειδους δεν εχουν παντως.

Αν ψάχνεις κανονικό αλλα για την τσάντα, έχουν και τα φαρμακεία.

Αλλα ειδικά για εκεί υπάρχει?

Πιο πολύ δε βολεύουν μαντιλάκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όταν λες φυλλαράκια, τι ακριβώς εννοείς? (Είμαι λίγο αργόστροφη,το ξέρω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
φαντάσου ένα σαπουνάκι που το χουν κόψει σε πολύ λεπτές φέτες (νομίζω δλδ ότι αυτό λένε :redface:). ή listerine φάση αλλα με λίγο μεγαλύτερο εμβαδό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
φαντάσου ένα σαπουνάκι που το χουν κόψει σε πολύ λεπτές φέτες (νομίζω δλδ ότι αυτό λένε :redface:). ή listerine φάση αλλα με λίγο μεγαλύτερο εμβαδό :)

Exactly! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νομίζω ότι σε μεγάλα Hondos θα βρεις....
είχα και γω παλια (αν κατάλαβα καλά γιατι μιλάμε :P )
όπως είπε ο γουίκι είναι πάχους "λίστεριν" και εμβαδού περίπου όσο ένα πακέτο τσιγάρα... εννοείται ότι είναι μιας χρήσης που λιώνει φυσικα κατευθείαν και είναι σαπούνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι? Αλλα... για "εκεί"? Η για γενική χρήση? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τέτοιου είδους σαπούνι πρώτη φορά ακούω...και πες άντε και κατάλαβα πως το εννοάτε...Πού στο καλό χρησιμεύει όμως?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι? Αλλα... για "εκεί"? Η για γενική χρήση? :redface:
Τα είχα πριν πολλά χρόνια.... τοσα πολλά που δεν θυμάμαι αν ήταν για "Εκεί" :redface:
Μάλλον όμως πρέπει να ήταν γενικής χρήσεως αλλά ΦΥΣΙΚΑ με το πέρασμα του χρόνου και τα προϊόντα που βγαίνουν ΦΥΣΙΚΑ και θα έβγαζαν και για "εκεί"! Σε λίγο θα βγάλουν τσίχλες για .... "εκεί" :P

τέτοιου είδους σαπούνι πρώτη φορά ακούω...και πες άντε και κατάλαβα πως το εννοάτε...Πού στο καλό χρησιμεύει όμως?????
Ειναι για να έχεις μαζί σου συνεχώς το δικό σου σαπούνι μιας χρήσεως ρε παιδί μου... αν είσαι σιχασιάρικο άτομο και δεν θες όταν πας κάπου έξω να πιασεις το ξενο σαπουνι.

Αυτά τα σαπουνάκια πρεπει να ψιλοκαταργηθηκαν όταν βγηκε το υγρό σαπούνι στα μαγαζια.... και μάλλον για αυτό τα μετέτρεψαν σε σαπουνάκια για "εκεί" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αμήν και πότε. Να έχουμε τους μυς πάντα γυμνασμένους:P


χαχαχαχαααα :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα είχα πριν πολλά χρόνια.... τοσα πολλά που δεν θυμάμαι αν ήταν για "Εκεί" :redface:
Μάλλον όμως πρέπει να ήταν γενικής χρήσεως αλλά ΦΥΣΙΚΑ με το πέρασμα του χρόνου και τα προϊόντα που βγαίνουν ΦΥΣΙΚΑ και θα έβγαζαν και για "εκεί"! Σε λίγο θα βγάλουν τσίχλες για .... "εκεί" :P


Ειναι για να έχεις μαζί σου συνεχώς το δικό σου σαπούνι μιας χρήσεως ρε παιδί μου... αν είσαι σιχασιάρικο άτομο και δεν θες όταν πας κάπου έξω να πιασεις το ξενο σαπουνι.

Αυτά τα σαπουνάκια πρεπει να ψιλοκαταργηθηκαν όταν βγηκε το υγρό σαπούνι στα μαγαζια.... και μάλλον για αυτό τα μετέτρεψαν σε σαπουνάκια για "εκεί" :P


LOOOOOOL

Καλε, ακόμα τα βρίσκεις αυτά τα σαπουνάκια! Πριν από 2 μήνες αγόρασα καινούριο πακέτο!!

Δε βλέπετε σε πόοοοοοοοοοοοοοσα εστιατόρια δεν έχει σαπούνι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τέτοιου είδους σαπούνι πρώτη φορά ακούω...Πού στο καλό χρησιμεύει όμως?????

ψόφιο γατί detected :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
μαρέσει το "εκεί" λες και είναι κάτι κακό να το πείτε. χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
A πα πα, που θα το πω με το όνομά του εγώ, καλέ! Του διαβόλου πράγματα είναι αυτα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αν ψάχνεις κανονικό αλλα για την τσάντα, έχουν και τα φαρμακεία.

Αλλα ειδικά για εκεί υπάρχει?

Πιο πολύ δε βολεύουν μαντιλάκια?


δε ξερω καλο μου, ψαχνω.
τα μαντηλακια καποτε μου ηταν οκ, τωρα με ψιλοενοχλουν.
αν βρεις -η οποια βρει- σφυριχτε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βρε κορτσουδια, και να το βρεις αυτο το φυλλο σαπουνιου, σαν που μπορει να σου χρησιμευσει? Να πας για εναν καφε σε φιλικο σπιτι και να ριξεις ενα σαπουνισμα ξερω γω? .....Γυναικες! :X:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
A πα πα, που θα το πω με το όνομά του εγώ, καλέ! Του διαβόλου πράγματα είναι αυτα...!!!
:thumbsup:


Βρε κορτσουδια, και να το βρεις αυτο το φυλλο σαπουνιου, σαν που μπορει να σου χρησιμευσει? Να πας για εναν καφε σε φιλικο σπιτι και να ριξεις ενα σαπουνισμα ξερω γω? .....Γυναικες! :X:P
Προσωπικά πιστευω ότι ειναι χρήσιμο μόνο για τη φάση "ξενοδοχείο" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Βρε κορτσουδια, και να το βρεις αυτο το φυλλο σαπουνιου, σαν που μπορει να σου χρησιμευσει? Να πας για εναν καφε σε φιλικο σπιτι και να ριξεις ενα σαπουνισμα ξερω γω? .....Γυναικες! :X:P

μου χουν πει οτι ειμαι λιγο υπερβολικη με αυτο το θεμα... αλλα τι να κανω δλδ?:P εχεις καμια ιδεα να ριξεις?

ναι, ακομα και για καφε, ααααμα μου ρθει να παω toilet θελω μετα να παω ΚΑΙ για ενα σαπουνισμα :)
στο φιλικο σπιτι no prob, εχει υγρο σαπουνι και βολευομαι.

στο χοτελ, παλι βολευομαι αντιστοιχα,

ΟΜΩΣ δεν ειναι για.. "εκει" που λεει και το γιδι, ΑΡΑ παιζει να "ευαισθητοποιηθει" :P οποτε... ;)

μαντηλοσαπουνακια κανεις? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top