Ρολόγια χειρός

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
και δε θελω "ου"!
Πολυ κλασικο..:/::/: εμενα μου αρεσουν τα πιο unisex ρολογια!:redface::redface: που ειναι πιο μεγαλα!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολυ κλασικο..:/::/: εμενα μου αρεσουν τα πιο unisex ρολογια!:redface::redface: που ειναι πιο μεγαλα!:P:redface:

Προσωπικα φορω και ανδρικα, δεν ειναι κακα.
Αλλωστε ολα τα ομορφα χωρανε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Το μέγεθος μετράει παντού (ακόμα και στα ρολόγια) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

αυτα τα καινουργια ρολογια τα πλαστικα που ειναι παρα πολυ μοδα σας αρεσουν??


Tο δεύτερο μου αρέσει περισσότερο! Και το σχέδιο και το χρώμα!

Εμένα αυτό μου αρέσει! Το έχω σε βιολετί και θα το πάρω σε γαλάζιο! Και το κίτρινο είναι πολύ ωραίο και καλοκαιρινό! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarisfo

Νεοφερμένος

Ο xarisfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ δεν καταλαβαίνω πιος ο λόγος σε τέτοιους καιρούς να πάρει κάποιος ακριβό ρολόι... αφήστε που κινδυνεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
εγώ δεν καταλαβαίνω πιος ο λόγος σε τέτοιους καιρούς να πάρει κάποιος ακριβό ρολόι... αφήστε που κινδυνεύει...

ενα ακριβο ρολοι ''κλασσικο'' ειναι all time classic!:) δεν ειναι βεβαια must αλλα αν μπορεις δεν περναει ποτε η μοδα του!:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εγώ δεν καταλαβαίνω πιος ο λόγος σε τέτοιους καιρούς να πάρει κάποιος ακριβό ρολόι... αφήστε που κινδυνεύει...

να φτάνει στην ώρα του και να τον στήνουνε συνέχεια ;

το παθαίνω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Sid, αν είναι σπόντα για εμένα έχω να σου πω ότι:

Ο Χρόνος είναι σχετικός, γι'αυτό το λόγο δέν πρόκειται ποτέ ν'αργήσω.

~Albert Einstein~

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Tο δεύτερο μου αρέσει περισσότερο! Και το σχέδιο και το χρώμα!

Εμένα αυτό μου αρέσει! Το έχω σε βιολετί και θα το πάρω σε γαλάζιο! Και το κίτρινο είναι πολύ ωραίο και καλοκαιρινό! :D

εγω θα το παρω σε ασπρο και απο μεσα μωβ...πιστευω οτι θα ειναι ωραιο..!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το μέγεθος μετράει παντού (ακόμα και στα ρολόγια) :P
δηλαδη πρεπει να φοραμε μεγαλα ρολογια για να μας προσεξουν οι γυναικες?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
SUIB400.jpgεγω δεν πολυφοραω ρολογια θεμα συνηθειας μαλλον αλλα εχω να μου βρισκονται 3 με αγαπημενο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eγω αγορασα αυτο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
AAAAAaa...
Υπέροχη επιλογή!! Φτιάχνει και καφέ!:P
Δεν ειναι τελειο??? Με το που το ειδα ειπα ωπππ εδω ειμαστε! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
[/quote]

Παιδια θα διαφωνησω με αυτα τα ρολογια, μη το παρετε ομως προσωπικα εχω φιλες που δεν ξεκολλανε με αυτα:/: Ο,τι τους λεω θα σας πω (ξινιζουν βεβαια αλλα μου λενε κι αυτες για τα γουστα μου:P)
Πολυ ψευτικα ρε παιδια! Τα βλεπεις απο μαγαζια πολυτελειας μεχρι οι μαυροι τα πουλανε αυτα και τα αλλα τα πιο λεπτα. Πολυ πλαστικουρα και αιντε οκευ θα το βαλω στη θαλασσα μια φορα, αντε να δεχτω να το βαλεω αλλη μια φορα με μια πιο σπορ εμφανιση, αλλα να γινει ενα με το χερι μου αποκλειεται! Πολυ μοδα! Παρα πολυ μοδα κι εγω με τη μοδα δε τα παω παντοτε καλα! Μου θυμιζει τον ντορο που χε γινει με τα βραχιολακια σε διαφορα χρωματα, αλλα αυτα τα ρολογια συγκρινονται με τις ρολογαρες τις σικατες? :hmm:

Eγω αγορασα αυτο


Μορελο,πολυ ωραιο αυτο το ρολοι!!! Ειναι στα γουστα μου για τα ανδρικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδια θα διαφωνησω με αυτα τα ρολογια, μη το παρετε ομως προσωπικα εχω φιλες που δεν ξεκολλανε με αυτα:/: Ο,τι τους λεω θα σας πω (ξινιζουν βεβαια αλλα ενταξει μου λενε κι αυτες:P)
Πολυ ψευτικα ρε παιδια! Τα βλεπεις απο μαγαζια πολυτελειας μεχρι οι μαυροι τα πουλανε αυτα και τα αλλα τα πιο λεπτα. Πολυ πλαστικουρα και αιντε οκευ θα το βαλω στη θαλασσα μια φορα, αντε να δεχτω να το βαλεω αλλη μια φορα με μια πιο σπορ εμφανιση, αλλα να γινει ενα με το χερι μου αποκλειεται! Πολυ μοδα! Παρα πολυ μοδα κι εγω με τη μοδα δε τα παω παντοτε καλα! Μου θυμιζει τον ντορο που χε γινει με τα βραχιολακια σε διαφορα χρωματα, αλλα αυτα τα ρολογια συγκρινονται με τις ρολογαρες τις σικατες? :hmm:



Μορελο,πολυ ωραιο αυτο το ρολοι!!! Ειναι στα γουστα μου για τα ανδρικα!

Πες τα ρε Μάιντ. Βγαίνεις και τα βλέπεις που τα φοράνε ΄ολοι. Ίου. Να' ταν και τίποτα ωραίο, να πω οκ, αλλά αυτή η τεράστια άσπρη πλαστικιά κουμούτσα στο χέρι δεν είναι καθόλου ωραίο θέαμα. Άσε που μου θυμίζουν εκείνα να ζαχαρωτά που παίρναμε μικρά, και ήταν σε σχήμα ρολογιού.
Τουλάχιστον κάτι κερδίζουν και οι καημένοι πωλητές(δεν τους λέω μαύρους πια:redface:) στη παραλία.:/: Μόνο γι' αυτό λέω το οκ!:redface:
Κρίμα είναι και αυτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Άσε που μου θυμίζουν εκείνα να ζαχαρωτά που παίρναμε μικρά,

χαχχα δε το χα σκεφτει! Στη θαλασσα ημουν μια μερα και τα εβλεπα καθε 4 λεπτα να περνανε μπροστα μου, μετα κατεβηκα -την ιδια μερα- στην πολη και τα ειδα σε καλο μαγαζι και λεω ημαρτον. Τουλαχιστον οσοι ταγοραζουν ας ταγορασουν απο τους τυπους που τα πουλανε στους δρομους ειναι και πιο φτηνα. Τη φιλη που τα χει σε 250 χρωματα:P την εκραξα γιατι δυο ταχε παρει απο μαγαζι και τα διπλοπηρωσε ενω παρακατω τα χε ενας πλανοδιος.

Τουλάχιστον κάτι κερδίζουν και οι καημένοι πωλητές(δεν τους λέω μαύρους πια:redface:) στη παραλία.:/: Μόνο γι' αυτό λέω το οκ!:redface:
Κρίμα είναι και αυτοί.
Συγνωμη εχεις δικιο, αν και ειναι πιο μελαμψοι απο τους Ελληνες μωρε:P Αλλα συμφωνω. Αλλωστε στα μαγαζια τα χουν παραπανω γιατι καπως πρεπει να βγει και το νοικι, οι υπαλληλοι κοκ.

εγώ δεν καταλαβαίνω πιος ο λόγος σε τέτοιους καιρούς να πάρει κάποιος ακριβό ρολόι... αφήστε που κινδυνεύει...

Εξαρταται τι εννοεις ακριβο. Προσωπικα,θα στο παω αλλιως, δε θα φορουσα ρολοι που να μην αντιπροσωπευει την στυλιστικη εικονα μου, και που κατ επεκταση ισως απο κει να διαφαινεται ο εσωτερικος κοσμος μου και ισως η οικονομικη μου κατασταση. Βεβαια, πολλοι που τα χουν πιο πολυ κι απο τους κοινους θνητους επιλεγουν χαμηλους τονους και στην εμφανιση τους. Οποτε κει βαζω ενα ισως. Το ιδιο ισχυει για μενα και για το αμαξι, το παπουτσι κοκ. Τωρα οσο για το αν ειναι επικινδυνο, σημερα σου σπανε το τζαμι του αυτοκινητου και για πενηντα λεπτα που θα χεις παρατημενα, οποτε ατοπο διοτι αμα σου τυχει σου τυχε και το κυριοτερο αμα προκαλεσεις παραπανω απο το ''μποι'' σου δεν τη γλιτωνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι εξαρταται απο την πιοτητα του ρολογιου εγω δε μπορω να φοραω χρυσα και ασημενια ρολογια επειδη ολη μερα τραχω και παιζω γι αυτο πορτιμω πιο σπορ τυπο ρολογιου οπως αυτο που εδειξα και δε μοιαζουν καθολου για παιχνιδια ουτε στην οψη ουτε στην τιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
και δε μοιαζουν καθολου για παιχνιδια ουτε στην οψη ουτε στην τιμη

Δε λεμε βρε για αυτο που παρεθεσες! Μια χαρα ειναι, εμενα μου αρεσει!:)
Οσο για τα ασημενια η τα χρυσα η τα πλαστικα η επιχρυσα ή γυαλινα:P η μπλα μπλα... θεμα συνηθειας ειναι πιστευω! Στη γυμναστικη μου προσωπικα δε φοραω τιποτα που ναμενοχλει η να κανει γκλιν γκλιν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
ευχαριστω για την υποστηριξη προς το ρολοι μου αλλα γενικα τι ειπα
χαχχ και εμενα με ενοχλει στην γυμναστικη και δε το φοραω οσο για τα χρυσα και τα λοιπα εκτος την συνηθεια καθε μερα καπου θα πεσω η σε κατι θα χτυπησω οποτε δε πολυβολευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top