Εμφανισιακή απόρριψη φαγητού

Εμφανισιακή απόρριψη φαγητού σε πρώτη γνωριμία
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν κοιταω πολυ την εμφανιση αλλα τη μυρωδια.
συμφωνω απολυτα σκατουλα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
βεβαια..οσο και ωραιο να σου λενε οτι ειναι σε γευση..αμα ειναι εμφανισιακα μια αηδια δεν θα μπεις καν στον κοπο να το δοκιμασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγώ είμαι και της εμφάνισης και της μυρωδιάς.Δεν μπορώ να φάω κάτι αν δεν το μυρίσω και δεν μου αρέσει εμφανισιακά. Αν δεν μου λέει τίποτα, το παρατάω. Το κακό είναι στα εστιατόρια ή στις ταβέρνες γιατί δεν μπορώ να κρύψω την δυσαρέσκεια μου με τις γκριμάτσες που κάνω :redface: Tελείως αυθόρμητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
φροντιζω να μαθαινω τα υλικα αποτα οποια αποτελειται......ποσο αηδιαστικο δηλαδη μπορει να ειναι φαγητο στην οψη
κατα κυριο λογο πρεπει να μου αρεσει η μυρωδια του για το φαω.....
ειναι και μερικα που εχουν αψογη εμφανιση και δεν ξερεις απο που θα σου ερθει......
ο πατερας μου στην ιταλια ειχε φαι κατι καταπληκτικα μακαρονια με μια φανταστικη σαλτσα....τοσο πολυ του αρεσα που ρωτησε να μαθει πως την εφτιαξαν και ο σεφ του ειπε οτι ηταν φτιαγμενη απο φιδι.........την συνεχεια την φανταζεστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν κοιτώ μόνο την εμφάνιση και την μυρωδιά, αλλά αν δεν ξέρω τι είναι αυτό που τρώω, δεν το δοκιμάζω με τίποτα, είμαι πολύ δύσκολος στο φαγητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Άμα το φαγητό είναι νιανιά, σαν εμετός, δύσκολα θα το φάω.
Εκτός κι αν έχει καλή μυρωδιά.

(Καλά όση καλή μυρωδιά και να 'χει η κατσαρίδα και το σκουλήκι, δε θα τα αγγίξω καν!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Άμα το φαγητό είναι νιανιά, σαν εμετός, δύσκολα θα το φάω.
Εκτός κι αν έχει καλή μυρωδιά.




φαντασου ΜΠΑΜΙΕΣ χτυπημενες στο μπλεντερ!!!!!!!!!!!


υγ ακουω τον ηχο του μπλεντερ ειναι σοβαρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Oh god. Ίου. :P
Εδώ τη μελιτζάνα, άμα διαλύσει δε την τρώω. Και γενικά ό,τι έχει σπόρια και φαίνονται. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ντοματα με αυγα..-καγιανας που λεμε-
πεντανοστιμο,αλλα φαινεται οσο χειροτερα γινεται:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eμείς το λέμε Εβραίικο. :P
Ωραίο είναι, όντως, με φέτα ειδικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ντοματα με αυγα..-καγιανας που λεμε-
πεντανοστιμο,αλλα φαινεται οσο χειροτερα γινεται:P


τελειο ειναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ε οχι και να μην το φαω επειδη το κοτοπουλο ειναι λιγο πιο δεξια απο τις πατατες :P

το οτι α μου φανει καπως θα μου φανει αλλα θα το φαω:P

χραααααααααααααααααααααπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top