Αντρικό ντύσιμο

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
εμενα μαρεσει το πιο χαλαρο στυλ...δηλαδη δεν μπορω να δω τον αλλον να πηγαινει απλα μια βολτα το βραδυ και ναχει ντυθει για μπουζουκια:Pμ'αρσει τζην, κοντομανικη μπλουζα κι απο πανω ανοιχτο πουκαμισο με λιγο σηκωμενα τα μανικια:D
Α τοσο απλο μωρε :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
ναι καλε γιατι τι εχει???:D
Ε δεν ξερω,εγω το απλο το θεωρω σορτσακι(τζιν)+μπλουζα(φουτερ).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε δεν ξερω,εγω το απλο το θεωρω σορτσακι(τζιν)+μπλουζα(φουτερ).:P

Χαλαρο ειπε, οχι απλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
λατρεύω: οτι είναι απλό! ένα κοντομάνικο, ένα τζίν, ένα κοντό παντελονάκι, ένα απλό πουκάμισο, σαγιονάρες, αθλητικά..

μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..

είμαι λίιιιγο περίεργη,το ξέρω.. :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
λατρεύω: οτι είναι απλό! ένα κοντομάνικο, ένα τζίν, ένα κοντό παντελονάκι, ένα απλό πουκάμισο, σαγιονάρες, αθλητικά..

μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..

είμαι λίιιιγο περίεργη,το ξέρω.. :-P

πραγματικά πόσο δίκιο έχεις!!:P χωρίς να θέλω να προσβάλλω τα αγόρια του φόρουμ αλλά τα μαγιω-βρακάκια είναι ό,τι χειρότερο μπορούν να βάλουν...και ιδιαίτερα όταν όπως λες έχουν περάσει και κάποια συγκεκριμένη ηλικία!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
λατρεύω: οτι είναι απλό! ένα κοντομάνικο, ένα τζίν, ένα κοντό παντελονάκι, ένα απλό πουκάμισο, σαγιονάρες, αθλητικά..

μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..

είμαι λίιιιγο περίεργη,το ξέρω.. :-P
Σαγιονάρες δεν φοράω. :P

Εχω μεγάλη συλλογή από polo μπλουζάκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μισώ : οτι είναι κυριλέ, κοστούμι, δερμάτινα παπούτσια, γραβάτες, ζιβάγκο, το κλασικό μαγιο βρακάκι (ωω ναι, το καλοκαίρι είδα έναν πενηντάρη να φοράει!!) αμάνικα (ε δεν αντέχω να βλέπω την μασχάλη) και όπως προανέφερε κάποιος,μπλούζες με στάμπες απο συγκροτήματα (εκτός και αν μιλάμε για αγόρια στην εφηβεία).. ααα και τα κολιέ,βραχιόλια κτλ κτλ..
όολα αυτα τα μισω επισης..

μου αρεσει ντυσιμο εκστρατειας,,παντελονι με πολλες τσεπες,,οχι τζιν,γιλεκο με πολλες τσεπες επισης.. και μποτακια γερα..

φουτερ φορμες επισης,,και κανα τζιν πουκαμισο για πιο επισημο..
και κοντομανικα μπλουζακια το καλοκαιρι φυσικα..

δεν αντεχω κλασσικα πουκαμισα γραβατες σακακια κλπ..
νιωθω οτι πνιγομαι..
περα που τα ιδρωνω αμεσως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
αααα ξέχασα να πω, πως δεν χωνεύω τους άντρες που δεν φοράνε σαγιονάρες, αλλα προτιμούν τα πολο μπλουζάκια...:whistle:


Σαγιονάρες δεν φοράω. :P

καλά, και το καλοκαίρι τι φορας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
αααα ξέχασα να πω, πως δεν χωνεύω τους άντρες που δεν φοράνε σαγιονάρες, αλλα προτιμούν τα πολο μπλουζάκια...:whistle:




καλά, και το καλοκαίρι τι φορας??
Δεν μπορώ ούτε τις παντόφλες, ούτε τις σαγιονάρες. Ξυπόλητος άντε τίποτα σανδάλια με σκρατς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
ααα σανδάλια με σκρατς και άσπρη καλτσούλα απο μέσα??
ρε πως φαίνονται αυτοί που χουν πάει Γερμανία...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Ε δεν ξερω,εγω το απλο το θεωρω σορτσακι(τζιν)+μπλουζα(φουτερ).:P

ε ναι εντα3ει αυτα εννοουνται! δεν περιμενω καποιος να φοραει καθε μερα πουκαμισακι,μπλουζα κλπ...απλα αυτο ειναι το ιδανικο για μενα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Αγαπάω τα κοστούμια με την προϋπόθεση ότι αυτός που τα φοράει έχει καλογυμνασμένο κορμί και φαρδιές πλάτες και δεν τα συνοδεύει με γραβάτα...γενικά μου αρέσουν τα πουκάμισα με τζιν και σακάκι αλλά και πάρα πολύ οι φόρμες τα πουλοβεράκια με τζιν και οι απλές μπλούζες...δεν μ αρέσει το ζιβάγκο στον άντρα και επίσης θεωρώ ότι του δίνει πολύ ένα όμορφο ρολόι...από παπούτσια δεν μ αρέσουν τα "καλά" παπούτσια αλλά ούτε και τα αθλητικά με αερόσολες:eek: νομίζω η καλύτερη επιλογή είναι σταράκια...
Σχετικά με το τι με τρομάζει πραγματικά είναι ανοιχτό πουκάμισο με την τρίχα να κλέβει την παράσταση και χρυσό σταυρό να ολοκληρώνει το look καθώς και βερμούδα συνδυασμένη με κάλτσα που ξεπερνάει το ύψος του παπουτσιού...αα επίσης μ αρέσουν και οι σαγιονάρες στους άντρες αρκεί να μπορούν να τις υποστηρίξουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
ααα σανδάλια με σκρατς και άσπρη καλτσούλα απο μέσα??
ρε πως φαίνονται αυτοί που χουν πάει Γερμανία...

:P
Xωρίς κάλτσα. Ελεος.
Προσπαθείς να με εκνευρίσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ααα σανδάλια με σκρατς και άσπρη καλτσούλα απο μέσα??
ρε πως φαίνονται αυτοί που χουν πάει Γερμανία...

και εγω τετοια φοραω τωρα που μιλαω..

αλλα με μαυρη καλτσα..:P

το καλοκαιρι χωρις καλτσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Xωρίς κάλτσα. Ελεος.
Προσπαθείς να με εκνευρίσεις;

εγώ??? απαπα... καλέ τι σκέφτηκεεεε.....:whistle:


και εγω τετοια φοραω τωρα που μιλαω..

αλλα με μαυρη καλτσα..:P

το καλοκαιρι χωρις καλτσα..


εσύ πουλάκι μου, να πας στον cacofonix να σου κάνει μερικά ιδιαίτερα... :P

:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τζηνακια και T-shirt μου αρεσουν πολύ... και φουτεράκια και πουκαμισα ανοιχτα πανω απο το T-shirt :) και το καλοκαιρι λατρευω τα ασπρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Προς αγορια: Ποιες μαρκες ρουχων σας αρεσει να φορατε; Γιατι;
Προς κοριτσια: Ποιες μαρκες ρουχων θα προτεινατε σε ενα αγορι και θα σας αρεσε;
Αναφορα παρακαλω σε συγκεκριμενα ρουχα(τζιν, πουκαμισα κτλ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Προσωπικα μου αρεσουν τα ρουχα της Pull n Bear...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top