Αντρικό ντύσιμο

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Θα προτεινα τα παρακατω:







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Καλησπέρα!!έχω δει ολα τα σχόλια και μου αρέσει που υπάρχουν άνθρωποι που ενδιαφέρονται για την εμφάνιση τους...ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν στην Αθήνα ρούχα αντίστοιχα των unconditional και Asos?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;:P

Δλδ ενας 25αρης που συνεχιζει να ειναι λατρης της μουσικης και θελει για α,β,γ λογο να φορεσει την μπλουζα καπιου συγκροτιματος φενετε ανωριμος;

Κακά τα ψέματα, ο μόνος λόγος να βάλεις τέτοιες μπλούζες πλέον σε αυτήν την ηλικία είναι εφόσον έρθει το αντίστοιχο συγκρότημα και πας στην συναυλία του.
Το πιο γελοίο βέβαια είναι με όσους φοράνε μπλούζες ομάδων. Να βλέπεις τώρα 20άρη να έρχεται στην σχολή με μπλούζα του Ολυμπιακού (μόνο το κασκόλ που δέναμε στο χέρι όταν ήμασταν δημοτικό του έλειπε) είναι εικόνα που σηκώνει αρκετό χλευασμό, ιδίως από τον γυναικείο πληθυσμό. Και με το δίκιο τους.
Θέλω να πω, είναι κάποια ντυσίματα που τα φοράς σε συγκεκριμένες περιστάσεις μόνο, όπως το γήπεδο κι η συναυλία. Καλώς ή κακώς, το «φαίνεσθαι» μετρά ιδιαίτερα και πολλές φορές μπορεί να σε χαρακτηρίσει αρνητικά.

Ενα μεγαλο hate για τις ψηλες καλτσες με βερμουδα! αισχος!

Έχει τύχει να βγω με παρέα και ο ένας να είναι σε αυτό το στυλ και πολύ χειρότερα: Μαλλί κοτσίδα, σκουλαρίκι στο αυτί, ευτυχώς πουκάμισο (καμιά φορά βάζει αμάνικη να φαίνεται ο θάμνος της μασχάλης), βερμούδα τύπου ψαρά (ή Ναδάλ επί των πρώτων του εμφανίσεων στο Roland Garros), καλτσούλα χειμωνιάτικη και παπούτσι adidas. Κάτι σαν 50-cent σε κοντύτερη έκδοση που κουτσαίνει κιόλας.
Το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι στο δίπλα τραπέζι φλέρταρε έντονα κάποιους από την παρέα μου μια γυναικοπαρέα, αλλά πέρα από τις υπόλοιπες μλκίες που έκανε αυτός, μόνο το σημείο όπου χάιδευε την καλτσούλα του μπροστά στα μάτια των κοπελιών ξενέρωσε και εμάς και αυτές και χάλασε η φάση -.-
Άσχετο, αλλά μου το θύμισες με την πρότασή σου.

Καλησπέρα!!έχω δει ολα τα σχόλια και μου αρέσει που υπάρχουν άνθρωποι που ενδιαφέρονται για την εμφάνιση τους...ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν στην Αθήνα ρούχα αντίστοιχα των unconditional και Asos?

Έχεις ήδη ρωτήσει 3 φορές, άμα το δει κάποιος, θα σου απαντήσει. Δείξε καμιά φώτο με αυτές τις μάρκες αν θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michalis_94

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ένας ωραίος σκούφος στο κεφάλι και ειδικά στο κάτω κεφάλι μπορεί να κάνει τη διαφορά κατα τη γνώμη μου.
Εγώ πάντως φοράω( και από τα 2).:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
πως δεν εχει ρε τας, απ ολα έχει.
και μπορεις και να τα παρεις και τζαμπα.

ναι, δεν σ κανω πλακα.
ελα καπου στα τελη του σεπτεμβρη συνταγμα.
θα χει λαό, εξτρήμ γκέημζ,
και χαππενινγκζ.
χωρια που τα ψωνια θα ναι δωρεαν για ολους.


ββ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
σε ποιον αναφερεσαι σε εμενα?(τα ρούχα αυτα ειναι απο το εξωτερικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Βασικά το δικό μου ντύσιμο στηρίζεται στο goth style αλλά ότι και να φορέσω, πάντα μου αρέσει να βάζω ένα καπέλο "καβουράκι" (fedora hat)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
σε ποιον αναφερεσαι σε εμενα?(τα ρούχα αυτα ειναι απο το εξωτερικο)


Στο εξωτερικό δύο σχεδιαστές έβαλαν τακούνια και το έκαναν "μόδα",θα το κάνεις και συ; Επειδή είναι από το εξωτερικό σημαίνει ότι δεν είναι γκεουλίστικο; Άμα είσαι τότε κανένα πρόβλημα αλλά αν δεν είσαι δίνεις λάθος εντύπωση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αγόρια, μία παράκλειση. Αφήστε το hipster ντύσιμο. Αλήθεια δεν είναι ωραίο. :no:
Εγώ όταν βλέπω τέτοιο στυλ με το ανάλογο μαλλί, φεύγω μακριά. Φοβάμαι ότι άμα βγω για ψώνια μαζί του θα μου πει ότι στα Pre-fall Collections ο Mcqueen παρέλασε λευκά ντυσιματάκια (με διευκρίνιση στο χρώμα του πάγου σε συνδυασμό με λίγο κρεμ) με φουσκωτά φουστάκια και η Barbara Bui γυναικεία κοστούμια με γιακαδάκι και κορδελίτσα. Nuhh, δεν είναι ωραίο να γνωρίζει ένα αρσενικό τόσα πολλά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σκούφος για τον χειμώνα ότι πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αγόρια, μία παράκλειση. Αφήστε το hipster ντύσιμο. Αλήθεια δεν είναι ωραίο. :no:
Εγώ όταν βλέπω τέτοιο στυλ με το ανάλογο μαλλί, φεύγω μακριά. Φοβάμαι ότι άμα βγω για ψώνια μαζί του θα μου πει ότι στα Pre-fall Collections ο Mcqueen παρέλασε λευκά ντυσιματάκια (με διευκρίνιση στο χρώμα του πάγου σε συνδυασμό με λίγο κρεμ) με φουσκωτά φουστάκια και η Barbara Bui γυναικεία κοστούμια με γιακαδάκι και κορδελίτσα. Nuhh, δεν είναι ωραίο να γνωρίζει ένα αρσενικό τόσα πολλά. :/:


lol
date fail detected :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγω θα προτεινω κατι,φορεστε οτιδήποτε φτανει να αισθανεστε ωραιά μεσα στο ρουχο..αν το ρουχο δεν το φορας και σε φοραει κλαφτα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
αυτα τα στυλακια μου αρεσουν



και αυτο το στυλ θα ηθελα να δοκιμασω αλλα μαλλον πηγαινει σε ψηλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ππωωπω ο chase τι λες τώρα :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Προς αγορια: Ποιες μαρκες ρουχων σας αρεσει να φορατε; Γιατι;
Προς κοριτσια: Ποιες μαρκες ρουχων θα προτεινατε σε ενα αγορι και θα σας αρεσε;
Αναφορα παρακαλω σε συγκεκριμενα ρουχα(τζιν, πουκαμισα κτλ)...

Pull & Bear,Peacocks,H&M Royal Punk αλλά τις περισσότερες φορές παίρνω από απλά μαγαζιά του πεζόδρομου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Μόνο σε μένα δεν αρέσουν τα V στα αγόρια?:redface:
Δηλαδή, οκ, φορέστε τα εάν σας αρέσουν τόσο πολύ, αλλά προσέξτε πως τα φοράτε τουλάχιστον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Θα προτεινα τα παρακατω:








Οοοο ακριβώς αυτά που μου αρέσουν ειδικά το στυλ πουκαμισάκι από πάνω ένα cardigan ένα τζινάκι και πιθανότατα κάποιο all star ο,τι πρέπει είναι θεωρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μόνο σε μένα δεν αρέσουν τα V στα αγόρια?:redface:
Δηλαδή, οκ, φορέστε τα εάν σας αρέσουν τόσο πολύ, αλλά προσέξτε πως τα φοράτε τουλάχιστον.:P
Ανάλογα το V. Τα μεγάλα που δείχνουν το μισό στήθος είναι απαίσια.
https://www.pullandbear.com/webapp/w.../29070/T-SHIRTS#/2630328/BASIC V NECK T-SHIRT τέτοιυ τύπου V είναι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ανάλογα το V. Τα μεγάλα που δείχνουν το μισό στήθος είναι απαίσια.
https://www.pullandbear.com/webapp/w.../29070/T-SHIRTS#/2630328/BASIC V NECK T-SHIRT τέτοιυ τύπου V είναι μια χαρά.
Γενικά όσο πιο πάνω, τόσο καλύτερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top