Άλλες συσκευές e-καπνίσματος

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Είμαι χρήστης ναργιλέ και θέλω να το κόψω γιατί η όλη διαδικασία της προετοιμασίας με έχει κουράσει.
Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο ηλεκτρονικό τσιγάρο (μέχρι 30€) που να βγάζει ατμό όσο περίπου ο ναργιλές;Δεν έχω ιδέα από ηλεκτρονικά τσιγάρα :D

Δηλαδή θες ντε και καλά με κάτι να απασχολείσαι;:P γιατί πολύ απλά δεν κάνεις τίποτα; το ηλεκτρονικό δεν έχει πίσσα αλλά σίγουρα δεν είναι και αβλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franciscus

Νεοφερμένος

Ο Franciscus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δηλαδή θες ντε και καλά με κάτι να απασχολείσαι;:P γιατί πολύ απλά δεν κάνεις τίποτα;

Δεν είναι και τόσο εύκολο αυτό που λές.Εντάξει δεν είμαι και εξαρτημένος ,1 φορά την μέρα κάνω και μόνο αν δεν είναι κανείς σπίτι (υποτίθεται το εχω πάρει για διακοσμιτικό :whistle:).Αλλά και πάλι είναι καλή φάση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δεν είναι και τόσο εύκολο αυτό που λές.Εντάξει δεν είμαι και εξαρτημένος ,1 φορά την μέρα κάνω και μόνο αν δεν είναι κανείς σπίτι (υποτίθεται το εχω πάρει για διακοσμιτικό :whistle:).Αλλά και πάλι είναι καλή φάση..
Άμα δεν είσαι εξαρτημένος όπως λες ξεκίνα να αραιώνεις σταδιακά τις φορές που κάνεις. Πάντως εθισμό προκαλεί ο ναργιλες. Όπως επίσης και το ηλεκτρονικό. Και απ τα δύο παίρνεις νικοτίνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάνεις ναργιλέ κάθε μέρα; Παίρνεις έτοιμες γεύσεις; Αυτές είναι τέρμα χημικές, δεν είναι καλό να κάνεις κάθε μέρα. Πάρε δες τον ναργιλέ σου από μέσα, ο ίδιος ο καρκίνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top