Bluetooth handsfree: ποιο προτείνειτε;

Spartacus

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Multimedia designer. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Είμαι σε φάση αγοράς bluetooth και είπα να κάνω μια μικρή έρευνα αγοράς πρώτα, και να πάρω μερικές απόψεις. (αν υπάρχει ήδη τόπικ με αυτό το θέμα i apologize)

Ποιο bluetooth έχετε εσείς για να μιλάτε; Ποιο προτείνεται αλλά και από ποιο θα ήταν καλύτερα να μείνω μακριά; Thanx προκαταβολικά για τις απαντήσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λίγο πολύ όλα τα ίδια. Ειδικά αν δεν μιλάμε για stereo. Στην θέση σου θα διάλεγα αυτό που με βολεύει και μου αρέσει. Ίσως να απέφευγα και μάρκες του τύπου turbox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προσφατα αγορασα το 902 της Νοκια..
Ειμαι ευχαριστημενη για οσο χρονικο διαστημα το εχω...
Αλλα με αυτα ειμαι και "χονδροασχετη"....οποτε ειναι φρονιμο να μη λαβεις σοβαρα υποψιν τη γνωμη μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spartacus

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Multimedia designer. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εχω ακούσει για τα Jabra πως είναι πολύ καλά. Πάντως exposed σε γενικές γραμμές όντως έχει δίκιο, όλα πάνω κάτω πρέπει να είναι καλά και αξιόπιστα. Απλά είπα μπας και είχατε την σούπερ εμπειρία με κάποιο συγκεκριμένα για να κατευθυνθώ προς τα εκεί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εχω ακούσει για τα Jabra πως είναι πολύ καλά. Πάντως exposed σε γενικές γραμμές όντως έχει δίκιο, όλα πάνω κάτω πρέπει να είναι καλά και αξιόπιστα. Απλά είπα μπας και είχατε την σούπερ εμπειρία με κάποιο συγκεκριμένα για να κατευθυνθώ προς τα εκεί... ;)

Αυτό που χρησιμοποιώ είναι Jabra.Τώρα αν είναι καλά ή όχι εμένα δεν μου έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντως εμένα δεν με έχουν βολέψει καθόλου του τύπου HiResPhoto_ClipI.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάρε κάποιο επώνυμο περίπου με 25-40 ευρώ! Όλα ίδια είναι σε αυτά τα χρήματα.

υγ: προτείνω samsung.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top