Πρόβλημα με τη στύση

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Tsitta ποσό χρόνων είστε;Επίσης όταν αγαπάς κάποιον δεν τον παρατάς γιατί δεν είναι καλά μια συγκεκριμένη χρονική περίοδο.Και όπως τα λες μου ακούγετε ότι τον θέλεις μόνο για το κρεβάτι και για τίποτα άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τσιγάρα σέρτικα αυτό που λες περί εκτίμησης δεν σποκλειται καθώς είναι κάτι που μου το έχει τονίσει πολλές φορές για την ακρίβεια στην πρώτη μας διακριτική συζήτηση για αυτό το θέμα και όταν ανέβηκαν κάπως οι τόνοι μου πετάει σε κάποια φάση το εξής και μενω: "ξέρω ότι οκ δεν θες να ακούς λόγια αλλά αν ήξερες πόσο βαθιά σε έχω μέσα μου μόνο να ηξερες" εκεί ομολογώ ότι τρόμαξα του λέω τι εννοείς μου λέει ότι σε έχω παρά πολύ ψηλά στα μάτια μου...κοίτα πολλές φορές έχω σκεφτεί και λόγω και λογω κσποιας περιεργης συμπεριφοράς ότι μπορεί να έχει κόμπλεξ χαμηλής αυτό εκτίμησης και να νιώθει λίγος αλλά το θέμα είναι εγώ τι μπορώ να κάνω για αυτό. ...τσιγάρα σέρτικα πιο πάνω ήθελα να γράψω ότι μάλλον αυτός έχει ψυχολογικά όχι εγώ. ...
Zilda συμφωνώ μαζί σου έχει γίνει κάπως περίπλοκο το θέμα δύο τινά είναι η έχει όντως κάποιο πρόβλημα ακόμη και ψυχολογικο η όντως λέει μαλακιες ότι γουστάρει πολύ το θέμα είναι τότε γτ καθεται; γτ εγώ έχω κάνει απόπειρες να το συζητήσω και να το ληξω ΑΛΛΆ έκανε τρομερή προσπάθεια και συζήτηση να το καλύψει. ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Τσιγάρα σέρτικα αυτό που λες περί εκτίμησης δεν σποκλειται καθώς είναι κάτι που μου το έχει τονίσει πολλές φορές για την ακρίβεια στην πρώτη μας διακριτική συζήτηση για αυτό το θέμα και όταν ανέβηκαν κάπως οι τόνοι μου πετάει σε κάποια φάση το εξής και μενω: "ξέρω ότι οκ δεν θες να ακούς λόγια αλλά αν ήξερες πόσο βαθιά σε έχω μέσα μου μόνο να ηξερες" εκεί ομολογώ ότι τρόμαξα του λέω τι εννοείς μου λέει ότι σε έχω παρά πολύ ψηλά στα μάτια μου...κοίτα πολλές φορές έχω σκεφτεί και λόγω και λογω κσποιας περιεργης συμπεριφοράς ότι μπορεί να έχει κόμπλεξ χαμηλής αυτό εκτίμησης και να νιώθει λίγος αλλά το θέμα είναι εγώ τι μπορώ να κάνω για αυτό. ...τσιγάρα σέρτικα πιο πάνω ήθελα να γράψω ότι μάλλον αυτός έχει ψυχολογικά όχι εγώ. ...
Zilda συμφωνώ μαζί σου έχει γίνει κάπως περίπλοκο το θέμα δύο τινά είναι η έχει όντως κάποιο πρόβλημα ακόμη και ψυχολογικο η όντως λέει μαλακιες ότι γουστάρει πολύ το θέμα είναι τότε γτ καθεται; γτ εγώ έχω κάνει απόπειρες να το συζητήσω και να το ληξω ΑΛΛΆ έκανε τρομερή προσπάθεια και συζήτηση να το καλύψει. ...

Ας σου ξεκαθαρίσω πως μιά απέχθεια στο να αποδίδουμε ψυχοπαθογένεια στους άλλους ή στον εαυτό μας χωρίς διερεύνηση και χωρίς δεδομένα και στοιχειοθέτηση, την κουβαλάω. Τι παναπεί ψυχολογικά; Και σε τι βοηθάει έτσι ασαφώς κι αναιτιολόγητα να αποδίδουμε ψυχολογικές δυσλειτουργίες στον εαυτό μας ή στους άλλους;
Επί της ουσίας τώρα, και επειδή δείχνεις να μην είσαι παρτάκιας αλλά άτομο που νοιάζεται, τι θα έλεγες να του προτείνεις να έρθει κι ο ίδιος εδώ; Να εγγραφεί στο στέκι εννοώ και να συντονίσει ο ίδιος πια, από εσένα συνεπικουρούμενος, το θέμα του δίνοντας και τα σωστά ντέητα. Αν το αποφασίσετε, φαντάζομαι πως τα παιδιά της ΟΔ, μπορούν να ρίξουν ένα σκουπισματάκι σε όσα δεν θα βοηθούσαν να δει. Αυτή είναι η εσχάτη πρότασή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τσιγάρα σέρτικα αυτό που προτείνεις είναι κομματάκι δύσκολο εδώ το παίζει κουλ με μένα ότι δεν υπάρχει θέμα θα το συζητήσει και σε φορουμ; έτσι είναι δεν είμαι παρτάκιας στο σεξ Μάλιστα είμαι αρκετά αλτρουστριά και θέλω πολύ να ικανοποιήω τον άλλον αλλά από ότι φαίνεται αυτό θα μου βγει μπούμερανγκ γτ έχω την εντύπωση ότι τόσους μήνες άλλη κοπέλα δε θα το διαπραγματευοταν θα είχε φύγει. ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
Τσιταα πρέπει να του πει 2-3 πράγματα κάποιος του δικού σου και το θεμα δεν ειναι να του τα πει μονο αλλα να τα καταλάβει και ο ιδιος να μπορέσει να τα εφαρμοσει.

Γιατι δεν πάει και σε μια ή εναν ψυχολογο να πάρει και μια δευτερη γνώμη; δεν ειναι κακο.

Θα ακουστει λιγο παράδοξο αλλα οταν θέλεις να κάνεις καλο σέξ δεν ξεκινάς με την προοπτικη "αχ βαχ πως θα ικανοποιήσω την κοπέλα" ξεκινάς χαλαρά και επειδη γουστάρεις εσυ και αν εσυ εχεις πετυχει πολυ καλη διέγερση αφου βεβαια δεν σκέφτεσαι αγχωτικά πράγματα τοτε μεταδιδεις και στην άλλη την ορεξη και την διάθεση. Ε και οσο πιο καλος εισαι ανεβάζεις ρυθμο και μετά ουσιαστικα ικανοποιεις και την άλλη χωρις να το βάλεις εξαρχης ντε και καλα αγχωτική σκέψη δεν ξέρω αν με πιάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Devil συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που λες αν συνεχιστεί αυτό σαφώς η θα τον χωρίσω η θα του προτείνω τη γνώμη ενός ειδικου που δυσκολεύομαι βέβαια να πιστέψω ότι θα δεχτεί. ..Όσο αναφορά για τη διέγερση που αναφέρεις συμφωνώ πολύ αν ξεκινάει χαλαρά και με όρεξη το μεταδίδει κιόλας αλλά όπως κτλβ αυτός δείναι το παίζει αγχωμένος αλλά στη πράξη μόνο άγχος φαίνεται. ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
Devil συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που λες αν συνεχιστεί αυτό σαφώς η θα τον χωρίσω η θα του προτείνω τη γνώμη ενός ειδικου που δυσκολεύομαι βέβαια να πιστέψω ότι θα δεχτεί. ..Όσο αναφορά για τη διέγερση που αναφέρεις συμφωνώ πολύ αν ξεκινάει χαλαρά και με όρεξη το μεταδίδει κιόλας αλλά όπως κτλβ αυτός δείναι το παίζει αγχωμένος αλλά στη πράξη μόνο άγχος φαίνεται. ...

Πες του με τροπο να πάει για να του φυγει το άγχος. Να συζητησει 2-3 πράγματα να ξεμπλοκάρει. Αυτα βεβαια σε περιπτωση που θέλει οντως να ειναι μαζι σου και έχεις αποκλεισει οτι πάει και με άλλες. Λύσεις υπάρχουν αλλα θέλει ψυχραιμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κοίτα αν συνεχιστεί και επιμένει ότι είναι από άγχος καθώς αναφέρει ότι του έχει ξανατυχει και μάλιστα κυρίως με κοπέλες που γουστάρει θα το προτείνω πλαγίως να σου πω την αλήθεια σκέφτηκα κιόλας για να το καταλάβει να του πω ευθέως ότι κυρίως με το θέμα της χαλαρης στυσης αν δε μπορεί η δε θέλει να κάνει κάτι για να βελτιωθεί αυτό όταν συμβαίνει θα σταματώ τη διαδικασία...ποιο το νόημα αυτός να συνεχιζει να είναι μέσα μου να τελειώνει και εγώ να μη το νιωθω; αν το δούμε εγωιστικα αυτός τη κάνει τη δουλειά του και σε λίγο θα εκμεταλλευταί το ότι δε μιλάω. ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το βγάλατε κ το πόρισμα βλέπω! Αν υπάρχει υγιείς σχέση, τέτοια θέματα λύνονται από το ζεύγος και όχι με εικασίες σε ένα φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Το βγάλατε κ το πόρισμα βλέπω! Αν υπάρχει υγιείς σχέση, τέτοια θέματα λύνονται από το ζεύγος και όχι με εικασίες σε ένα φορουμ.

πες τα το κέρατό μ' !!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Tsitta νομίζω ότι εσύ τελικά δεν τον αγαπάς!οταν δεν δίνεις χώρο στον άλλο εσύ κάπου έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
Mα του έχει δώσει χώρο. Τι άλλο να κάνει. Άλλες μπορει να την ειχαν κοπανήσει ηδη. Η κοπέλα ειναι ξεκάθαρη θέλει σε αυτο το τομέα έντονη εμπειρια και να ανεβάζει στροφές ο άλλος. Αν ειναι ζελές συνεχεια δεν μπορει να την ικανοποιήσει. Ειναι καθαρά θέμα ανάγκης στο σεξουαλικό τομέα. Οπως θέμα ανάγκης θα ηταν κάποιοι να μιλάνε μέσω Ιντερνετ ο ένας να ψάχνει γνωριμια απο κοντά ή άλλη να αρέσκεται στο ιντερνετικο καυλάντισμα. Ε λογικο ο πρώτος κάποια στιγμή να σπάσει.

Εκεινο που συζητάμε ειναι με ποιο τροπο θα πάρει μπρος ο άλλος! Αν δεν πάρει δεν βλέπω να στεριώνει η ιστορια κανα μήνα διορια δινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Mα του έχει δώσει χώρο. Τι άλλο να κάνει. Άλλες μπορει να την ειχαν κοπανήσει ηδη. Η κοπέλα ειναι ξεκάθαρη θέλει σε αυτο το τομέα έντονη εμπειρια και να ανεβάζει στροφές ο άλλος. Αν ειναι ζελές συνεχεια δεν μπορει να την ικανοποιήσει. Ειναι καθαρά θέμα ανάγκης στο σεξουαλικό τομέα. Οπως θέμα ανάγκης θα ηταν κάποιοι να μιλάνε μέσω Ιντερνετ ο ένας να ψάχνει γνωριμια απο κοντά ή άλλη να αρέσκεται στο ιντερνετικο καυλάντισμα. Ε λογικο ο πρώτος κάποια στιγμή να σπάσει.

Εκεινο που συζητάμε ειναι με ποιο τροπο θα πάρει μπρος ο άλλος! Αν δεν πάρει δεν βλέπω να στεριώνει η ιστορια κανα μήνα διορια δινω.

μα δεν το βλέπεις πως κάτι σημαντικό λείπει από την εικόνα; Αν του ανθρώπου του ήταν συνεχώς τζέλλυ φισ, δεν θα την πάλευε ούτε ο ίδιος πρωτίστως. Και θα αναζητούσε λύση διακαώς ο ίδιος, θα είχε σαλτάρει από την αγα@@μη@@σία. Κάποια δεδομένα είναι σίγουρα ελλιπή, γι' αυτό άλλως τε πρότεινα χτες να κοπιάσει και ο ίδιος στο καπηλειό. Για να μην καίγεται ο τυπάς, κάπου την έχει την καβάτζα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Mα του έχει δώσει χώρο. Τι άλλο να κάνει. Άλλες μπορει να την ειχαν κοπανήσει ηδη. Η κοπέλα ειναι ξεκάθαρη θέλει σε αυτο το τομέα έντονη εμπειρια και να ανεβάζει στροφές ο άλλος. Αν ειναι ζελές συνεχεια δεν μπορει να την ικανοποιήσει. Ειναι καθαρά θέμα ανάγκης στο σεξουαλικό τομέα. Οπως θέμα ανάγκης θα ηταν κάποιοι να μιλάνε μέσω Ιντερνετ ο ένας να ψάχνει γνωριμια απο κοντά ή άλλη να αρέσκεται στο ιντερνετικο καυλάντισμα. Ε λογικο ο πρώτος κάποια στιγμή να σπάσει.

Εκεινο που συζητάμε ειναι με ποιο τροπο θα πάρει μπρος ο άλλος! Αν δεν πάρει δεν βλέπω να στεριώνει η ιστορια κανα μήνα διορια δινω.
συμφωνω απολυτα με devil τι αλλο να κανω ρε παιδια μονο και μονο οτι κοντευω 4 μηνες με ανθρωπο και προσπαθω ευγενικα να του λυσω το θεμα νομιζω παει πολυ..και να πεις οτι δεν το εχω συζητησει?? αυτος συνεχως λεει οτι θελει λιγο χρονο να με συνηθισει κτλπ μαλιστα σε καποια φαση μαλιστα στις πολυ αρχες που δεν ειχε γινει ακομη κατι ακουσα ατακα ''δειξε μου λιγο πιστη και εμπιστοσυνη και ολα θα γινουν'' και απορησα τι εννοουσα...το εβλεπα απο την αρχη οτι ηταν ποολυ μαζεμενος πριν γινει σεξ και απορω γτ δεν ακουσα τη διαισθηση μου που μου ελεγε οτι κατι δεν παει καλα...

μα δεν το βλέπεις πως κάτι σημαντικό λείπει από την εικόνα; Αν του ανθρώπου του ήταν συνεχώς τζέλλυ φισ, δεν θα την πάλευε ούτε ο ίδιος πρωτίστως. Και θα αναζητούσε λύση διακαώς ο ίδιος, θα είχε σαλτάρει από την αγα@@μη@@σία. Κάποια δεδομένα είναι σίγουρα ελλιπή, γι' αυτό άλλως τε πρότεινα χτες να κοπιάσει και ο ίδιος στο καπηλειό. Για να μην καίγεται ο τυπάς, κάπου την έχει την καβάτζα του
και αφου την εχει τη καβατζα του γιατι μενει και κανει πολυωρες συζητησεις για να κανω υπομονη? οποιος εχει καβατζες φευγει μηπως λοιπον δεν καθεται καμια αλλη και για αυτο επιμενει να το κρατησει λεω εγω τωρα.....επιπλεον σαφως και δε βγαζω συμπερασματα απο ενα φορουμ εδω μπηκα για γνωμες και ευχαριστω που μπηκατε στο κοπο να γραψετε απλα και εγω εχω ξενερωσει και κουραστει απο ολο αυτο γτ νιωθω οτι κοιταει πρωτιστως τον εαυτο του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
E ντάξει οι πολυ μαζεμένοι άνθρωποι συνηθως έχουν κολληματα. Και αυτο οπως ειπες και εσυ απο ενα σημειο και μετά μπορει να σε κουράσει. Γιατι εσυ ξεκινάς απο μια βάση εξωστρεφειας και θέλησης να προχωρησεις και βλέπεις οτι ο άλλος μενει μυστικοπαθης και εσωστρεφης και κολλάει. Ειχα και κοπέλες τέτοιες αλλα και έναν φιλο παλαιοτερα. Και να ξέρεις οτι απαξ και ο κολλημένος κολλησει δεν ξεκολάει ευκολα θέλει πολυ χρονο. Έτσι πάνε αυτα.

Κάποιοι άνθρωπο τα παιρνουν αλλιώς δεν μπορεις να αλλάξεις τον τροπο που σκέφτονται. Αν αλλάξει μονο μετά απο κάποιο βιωμα ή εμπειρια και πάλι παιζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
και αφου την εχει τη καβατζα του γιατι μενει και κανει πολυωρες συζητησεις για να κανω υπομονη? οποιος εχει καβατζες φευγει μηπως λοιπον δεν καθεται καμια αλλη και για αυτο επιμενει να το κρατησει λεω εγω τωρα.....επιπλεον σαφως και δε βγαζω συμπερασματα απο ενα φορουμ εδω μπηκα για γνωμες και ευχαριστω που μπηκατε στο κοπο να γραψετε απλα και εγω εχω ξενερωσει και κουραστει απο ολο αυτο γτ νιωθω οτι κοιταει πρωτιστως τον εαυτο του....

μα ποιός υποστήριξε ποτέ πως δεν παίρνει αναντικατάστατα -ή μη υποκαταστάσιμα τε σπα από την καβάντζα - πράγματα κι από εσένα; Τέλος πάντων, αισία κατάληξη ευχόμενος, σαν αποχαιρετιστήρια ύστατη προσπάθεια, βρήκα αυτό

(είναι σένσορας για την θέση -δεν μας αφορά- αλλά και την γραμμική ταχύτητα εμβόλου σε σύστημα κυλινδροπίστονου- αυτό μας αφορά. Ίσως με τις κατάλληλες τροποποιητικές πατέντες να έδινε απάντηση σε καίρια ερωτήματα.
Και πάλι τα καλύτερα ευχόμαστε! Τα καλύτερα και για τους δυό σας, όποια κι αν είν' αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω ποσό χρόνου είστε;Καλθτερα όμως να ξεκαθαρίσει στην θέση σου.Θελεις μια σοβαρή σχέση με ένα άνθρωπο που αγαπάς η θέλεις κάποιον μόνο και μόνο για σεξ;Γιατί συγνώμη κιόλας που θα το πω νομίζω ότι δε ενδιαφέρει το δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τσιγαρα σερτικα τι να σου πω πραγματικα δε μπορω ασχοληθω και με αυτο αν δλδ κανει κατι αλλο αλλου σημασια εχει τι κανει και για την ακριβεια τι ΜΠΟΡΕΙ να κανει μαζι μου γτ θεωρητικα δε νομιζω οτι εχω απαιτησεις αν διαπραγματευομαστε και τα βασικα στο σεξ τοτε καηκαμε!!!

Volkswagen Fan δεν νομιζω οτι μπορει να υπαρξει σχεση χωρις σεξ!! ειναι το βασικο συστατικο μιας σχεσης και αν δεν ειναι καλο ειναι λογικο να εισαι ξενερωμενος! εγω ειμαι 25 και αυτος 33!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Πολύ καθώς άποψη.βασικο συστατικό είναι η αγάπη.Αν ήταν μόνο το σεξ συγνώμη αλλα υπάρχουν ειδικές υπηρεσίες για αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
τσιγαρα σερτικα τι να σου πω πραγματικα δε μπορω ασχοληθω και με αυτο αν δλδ κανει κατι αλλο αλλου σημασια εχει τι κανει και για την ακριβεια τι ΜΠΟΡΕΙ να κανει μαζι μου γτ θεωρητικα δε νομιζω οτι εχω απαιτησεις αν διαπραγματευομαστε και τα βασικα στο σεξ τοτε καηκαμε!!!

έχεις δίκιο, ασυζητητί. Γνώριζε όμως πως σχετικά απολαυστικό σεξ βρίσκεις πανεύκολα, ακόμα και αρκετά απολαυστικό, έξω από την σχέση εννοώ. Αλλά ικανοποιητική παρουσία συντρόφου στην ζωή μας...εδώ αρχίζουν τα μπαστούνια. Οπότε, αν μαζί σου καλύπτεται σε όλους τους τομείς εκτός από το μίλι βανίλι -προς το παρόν υποθέτω, και ελπίζω δλδ- τότε εσύ έχεις το πλεονέκτημα. Και τις προοπτικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top