Πρόβλημα με τη στύση

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,184 μηνύματα.
Εγώ είναι 17 και ποτέ δεν είχα σχέση.Αν είχα όμως μια κοπέλα που να με πίεζε μάλλον εγώ θα είχα κάνει πίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
Πολύ καθώς άποψη.βασικο συστατικό είναι η αγάπη.Αν ήταν μόνο το σεξ συγνώμη αλλα υπάρχουν ειδικές υπηρεσίες για αυτο.

Καλα παραμύθια! Σε μια σεξουαλική σχέση παιζει τεράστιο ρολο το σέξ και βέβαια η αγάπη. Τωρα εσυ μιλάς για κάτι μπαρμπάδες 75 χρονων εκει εχει μεινει η αγάπη ναι.

Εγώ είναι 17 και ποτέ δεν είχα σχέση.Αν είχα όμως μια κοπέλα που να με πίεζε μάλλον εγώ θα είχα κάνει πίσω!


ααα εισαι μικρος ακομα για αυτο τα βλέπεις πλατωνικά μολις θα έχεις ωριμάσει ηλικιακά και θα έχουν αλλάξει οι ορμές σου θα δεις αυτο που λέμε. Σχέση χωρις σέξ δεν υπάρχει. Ειναι φιλική -πλατωνική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Καλα παραμύθια! Σε μια σεξουαλική σχέση παιζει τεράστιο ρολο το σέξ και βέβαια η αγάπη. Τωρα εσυ μιλάς για κάτι μπαρμπάδες 75 χρονων εκει εχει μεινει η αγάπη ναι.

Λίγα για τους συνομηλίκους μου σε παρακαλώ De Ville ahahahahhahhh!
Kaθότι στα 80 αίρονται -ελέω άνοιας- οι αναστολές και τότε έρχονται τα καλύτερα! (Και στο σεχχχχχχχχχχχχ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Μη μού πειράζετε το Φώτη! :ropalo:

Ον: Εγώ θα επιμείνω στην αρχική μου άποψη. Μιλάς μόνο για το σεξ και δε λες τίποτα για το τι άνθρωπος είναι σε άλλους τομείς της ζωής του. Αφού φαίνεται οτι δεν περνάς καλά τί κάθεσαι μαζί του και το κουράζεις και τον γεμίζεις και ψυχολογικά τον άνθρωπο; 33 ετών και να τον κουρελιάζεις έτσι, είναι κάτι επικίνδυνο για την αυτοπεποίθηση και ψυχολογία του. Καταλαβαίνω τις ανάγκες σου οπότε βρες κάποιον να στις ικανοποιεί κι άσε κι αυτόν να βρει κάποια που θα έχει την υπομονή να τον βοηθήσει αντί να τον ρίχνει ψυχολογικά συνεχώς. Και ω ναι, κάποιοι άνθρωποι χρειάζονται ψυχολογική υποστήριξη σε διάφορα θέματα, δεν είμαστε όλοι σούπερ γουάου τέλειοι. Κάποιοι έχουν την υπομονή και την καλή διάθεση να βοηθήσουν, κάποιοι όχι. Δεν είναι όλα για όλους. Κάποιοι είναι του πάρε και κάποιοι του δώσε. Δεν είναι κακό. Πάμε παρακάτω.:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,184 μηνύματα.
Αλλο να θέλεις να κανεις ερωτα και άλλο να κανεις σαν τον λυσασμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
χαχα τσιγαρα σερτικα ενταξει θεος!!! κοιτα ενδιαφερουσα η αποψη σου ναι επιμενει οτι μαζι μου θελει μια σχεση γτ εχει εκτιμησει παρα πολλα πραγματα δε μπορω να πω κι αυτος εχει καλα στοιχεια αλλα συμνφωνω πολυ με τον devil σχεση χωρις σεξ δεν μπορει να υπαρξει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,184 μηνύματα.
Σκευτικες οτι μπορεί να τον αγχωνεις;επισησς γιατί δεν πάτε σε.ενα γιατρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
Αλλο να θέλεις να κανεις ερωτα και άλλο να κανεις σαν τον λυσασμενο.

Kαμια φορά με πιάνει λύσσα ειναι αλήθεια αυτο! =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
χαχα τσιγαρα σερτικα ενταξει θεος!!! κοιτα ενδιαφερουσα η αποψη σου ναι επιμενει οτι μαζι μου θελει μια σχεση γτ εχει εκτιμησει παρα πολλα πραγματα δε μπορω να πω κι αυτος εχει καλα στοιχεια αλλα συμνφωνω πολυ με τον devil σχεση χωρις σεξ δεν μπορει να υπαρξει!!!
δες τώρα,με εξωθείς σε κάτι εντελώς αφύσικο -για εμένα-, να απαντήσω σοβαρά δλδ. Την Χιμ άκουγε αν θες, πέρα απο πλάκα, εκφράζει την ορθολογιστική φωνή της κοινής λογικής. Ακούγεται λίγο σκληρή, το ξέρω, αλλά στο νόημα μείνε. Και μην την παραξηγάς, αυτή είναι η άμυνά της, την άκαρδη να υποδύεται
(Χιμ εσύ δεν διαβάζεις)

Αλλο να θέλεις να κανεις ερωτα και άλλο να κανεις σαν τον λυσασμενο.

Kαμια φορά με πιάνει λύσσα ειναι αλήθεια αυτο! =D

Δεν ταυτίζονται τα 2 δλδ;;;;;;;;;;; Η λύσσα με το σεχχχχχχχχ; Γμτο μου, και το ήξερα πως κάτι λάθος κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
δες τώρα,με εξωθείς σε κάτι εντελώς αφύσικο -για εμένα-, να απαντήσω σοβαρά δλδ. Την Χιμ άκουγε αν θες, πέρα απο πλάκα, εκφράζει την ορθολογιστική φωνή της κοινής λογικής. Ακούγεται λίγο σκληρή, το ξέρω, αλλά στο νόημα μείνε. Και μην την παραξηγάς, αυτή είναι η άμυνά της, την άκαρδη να υποδύεται
(Χιμ εσύ δεν διαβάζεις)





Δεν ταυτίζονται τα 2 δλδ;;;;;;;;;;; Η λύσσα με το σεχχχχχχχχ; Γμτο μου, και το ήξερα πως κάτι λάθος κάνω :P

ταυτιζονται αλλα η λύσσα ειναι με ρομαντισμο και αγάπη οποτε ειμαι μέσα! χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
τσιγαρα σερτικα τι να σου πω πραγματικα δε μπορω ασχοληθω και με αυτο αν δλδ κανει κατι αλλο αλλου σημασια εχει τι κανει και για την ακριβεια τι ΜΠΟΡΕΙ να κανει μαζι μου γτ θεωρητικα δε νομιζω οτι εχω απαιτησεις αν διαπραγματευομαστε και τα βασικα στο σεξ τοτε καηκαμε!!!

Volkswagen Fan δεν νομιζω οτι μπορει να υπαρξει σχεση χωρις σεξ!! ειναι το βασικο συστατικο μιας σχεσης και αν δεν ειναι καλο ειναι λογικο να εισαι ξενερωμενος! εγω ειμαι 25 και αυτος 33!

Πρωτα απ'ολα ειναι 33 οποτε οι κινδυνοι για παθολογικα αιτια ειναι αυξημενοι.Γενικα στον αντρα πρακτικα μετα τα 30 αρχιζει η κατρακυλα σε πολλα πραγματα.Μεχρι τα 40 δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο ωστοσο μετα τα 40 αρχιζουν οι εντονες αλλαγες.Σε ανθρωπο κατω των 30 τα αιτια ειναι κυριως ψυχολογικα καθως το νευρολογικο + καρδιαγγειακο συστημα λειτουργουν τελεια.Δεδομενου βεβαια οτι δεν υπαρχει καποια σοβαρη παθηση.Εσυ ειχες πει οτι πριν 5 χρονια ηταν οκ ,οποτε εαν δεν εχει χτυπησει στην περιοχη τοτε ολα ειναι οκ.
Πρεπει να βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου την παραδοσιακη εικονα του οτι εαν πηγαινει με αλλη δεν εχει ορεξη με εσενα.Δεν λειτουργει επιλεκτικα η αισθηση :).Η ολη διαδικασια της διεγερσης ειναι πολυ περιπλοκη και συμβαινει στον εγκεφαλο.Τα ερεθισματα ειναι...αυτο που λεει και η λεξη...ερεθισματα.Εαν δεν ο εγκεφαλος δεν τα επεξεργαζεται οπως πρεπει δεν προκειται να υπαρξει αυξημενη ροη αιματος και να επιτευχθει το ζητουμενο.Εαν ειναι κλειστος οπως λες η τον απασχολει κατι οριστε το προβλημα.Τι αλλο ψαχνεις και ερευνας μηπως παει με αλλη.Ζουμε στον 21ο αιωνα και ακομα υπαρχουν αντιληψεις του μεσαιωνα σε θεματα που η κοιωνια εχει καταντησει ταμπου.Εξαλλου ομως γιατι να σε εμπιστευοταν και να σου ελεγε κατι απο τη στιγμη που απ'οτι φαινεται η σχεση σας ειναι προσωρινη;Τι παει να πει προσπαθεις να τον βοηθησεις;Εσεις καλα καλα δεν μπορειτε να κατσετε να συζητησετε το θεμα,καθως δεν σε εμπιστευεται.
With that being said...στη φαση που ειναι ο ανθρωπος εχει να ξεπερασει δικα του θεματα που τον απασχολουν,εσυ απο την αλλη δεν εισαι σε θεση να αντεξεις την διαδικασια αυτη οποτε εξηγησε του.Επισης ας παει επιτελους σε εναν που εξειδικευεται σε αυτα τα θεματα αφου μονος του δεν τα καταφερνει.Τα προβληματα ειναι πραγματικα προβληματα απο τη στιγμη που δεν τα αντιμετωπιζουμε.Ολα τα υπολοιπα ειναι δικαιολογιες.Εκτος αυτου ο Φωτης εχει ενα δικιο.Καιγεσαι πιο πολυ για εσενα παρα για αυτον.Το θεμα αυτο θα μπορουσε επισης εκτος απο ψυχολογικα αιτια που ειναι ο πιο συνηθισμενος λογος-ειδικα σε καποιον που ηταν normal πιο παλια- να σχετιζεται με καποια φαρμακευτικη αγωγη που παιρνει η καποιο αλλο προβλημα υγιειας,δεν ειναι και 20χρονος για να αποκλισεις τετοια θεματα οποτε...
Τελος παντων ξεκαθαρισε το,μενεις και τον βοηθας η φευγεις.Εαν δεν θελει να ακουσει η να συζητησει,καθισε τον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
ταυτιζονται αλλα η λύσσα ειναι με ρομαντισμο και αγάπη οποτε ειμαι μέσα! χαχαχ

μα η λύσσα η κακιά προς κάποια, εξ ορισμού εμπεριέχει και λουβ και ρομάνσ! (πλην άλλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
συμφωνω εν μερει με τη himela τσιγαρα σερτικα αλλα δεν μπορω να καταλαβω γτ επικεντρωνεστε ολοι στο πως νιωθει αυτος και στη δικη του ψυχολογια και οχι στο πως νιωθω εγω...πως ειναι δυνατον δλδ να αναπτυξω βαθυτερα αισθηματα για καποιον ενω πηγαινω στο κρεβατι και απογοητευομαι απο αυτο που βλεπω..σαφως και περναω ωραια μαζι του κκαι για αυτο ακριβως το κραταω τοσο καιρο αλλα το να ακουω οτι δεν νοιαζομαι και οτι τον αγχωνω το βρισκω υπερβ ολικο καθως αν δε ννοιαζομουν ουτε θα ειχα μεινει ουτε θα το συζητουσα μαζι του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Πρωτα απ'ολα ειναι 33 οποτε οι κινδυνοι για παθολογικα αιτια ειναι αυξημενοι.Γενικα στον αντρα πρακτικα μετα τα 30 αρχιζει η κατρακυλα σε πολλα πραγματα.Μεχρι τα 40 δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο ωστοσο μετα τα 40 αρχιζουν οι εντονες αλλαγες.Σε ανθρωπο κατω των 30 τα αιτια ειναι κυριως ψυχολογικα καθως το νευρολογικο + καρδιαγγειακο συστημα λειτουργουν τελεια.Δεδομενου βεβαια οτι δεν υπαρχει καποια σοβαρη παθηση.Εσυ ειχες πει οτι πριν 5 χρονια ηταν οκ
Χιμ εδώ κλαίμε όπως καταλαβαίνεις...

συμφωνω εν μερει με τη himela τσιγαρα σερτικα αλλα δεν μπορω να καταλαβω γτ επικεντρωνεστε ολοι στο πως νιωθει αυτος και στη δικη του ψυχολογια και οχι στο πως νιωθω εγω...πως ειναι δυνατον δλδ να αναπτυξω βαθυτερα αισθηματα για καποιον ενω πηγαινω στο κρεβατι και απογοητευομαι απο αυτο που βλεπω..σαφως και περναω ωραια μαζι του κκαι για αυτο ακριβως το κραταω τοσο καιρο αλλα το να ακουω οτι δεν νοιαζομαι και οτι τον αγχωνω το βρισκω υπερβ ολικο καθως αν δε ννοιαζομουν ουτε θα ειχα μεινει ουτε θα το συζητουσα μαζι του....

και εδώ έχεις δίκιο π' ανάθεμα. Αλλά ξέρεις πως πάει, ανταλακλαστικά και ασυνείδητα σχεδόν, όλοι τασσόμαστε υπέρ του αδύναμου κρίκου. Και εσύ εδώ είσαι η ισχυρή Τσίτααααααα, η το πάνω χέρι έχουσα. Αλλά έχεις δίκιο ρε γαμώτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,184 μηνύματα.
Και να σε ρωτησω και αν ο άλλος δεν είναι.καλός τι θα κανεις θα φύγεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
Πρωτα απ'ολα ειναι 33 οποτε οι κινδυνοι για παθολογικα αιτια ειναι αυξημενοι.Γενικα στον αντρα πρακτικα μετα τα 30 αρχιζει η κατρακυλα σε πολλα πραγματα.Μεχρι τα 40 δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο ωστοσο μετα τα 40 αρχιζουν οι εντονες αλλαγες.Σε ανθρωπο κατω των 30 τα αιτια ειναι κυριως ψυχολογικα καθως το νευρολογικο + καρδιαγγειακο συστημα λειτουργουν τελεια.Δεδομενου βεβαια οτι δεν υπαρχει καποια σοβαρη παθηση.Εσυ ειχες πει οτι πριν 5 χρονια ηταν οκ ,οποτε εαν δεν εχει χτυπησει στην περιοχη τοτε ολα ειναι οκ.
Πρεπει να βγαλεις λιγο απο το μυαλο σου την παραδοσιακη εικονα του οτι εαν πηγαινει με αλλη δεν εχει ορεξη με εσενα.Δεν λειτουργει επιλεκτικα η αισθηση :).Η ολη διαδικασια της διεγερσης ειναι πολυ περιπλοκη και συμβαινει στον εγκεφαλο.Τα ερεθισματα ειναι...αυτο που λεει και η λεξη...ερεθισματα.Εαν δεν ο εγκεφαλος δεν τα επεξεργαζεται οπως πρεπει δεν προκειται να υπαρξει αυξημενη ροη αιματος και να επιτευχθει το ζητουμενο.Εαν ειναι κλειστος οπως λες η τον απασχολει κατι οριστε το προβλημα.Τι αλλο ψαχνεις και ερευνας μηπως παει με αλλη.Ζουμε στον 21ο αιωνα και ακομα υπαρχουν αντιληψεις του μεσαιωνα σε θεματα που η κοιωνια εχει καταντησει ταμπου.Εξαλλου ομως γιατι να σε εμπιστευοταν και να σου ελεγε κατι απο τη στιγμη που απ'οτι φαινεται η σχεση σας ειναι προσωρινη;Τι παει να πει προσπαθεις να τον βοηθησεις;Εσεις καλα καλα δεν μπορειτε να κατσετε να συζητησετε το θεμα,καθως δεν σε εμπιστευεται.
With that being said...στη φαση που ειναι ο ανθρωπος εχει να ξεπερασει δικα του θεματα που τον απασχολουν,εσυ απο την αλλη δεν εισαι σε θεση να αντεξεις την διαδικασια αυτη οποτε εξηγησε του.Επισης ας παει επιτελους σε εναν που εξειδικευεται σε αυτα τα θεματα αφου μονος του δεν τα καταφερνει.Τα προβληματα ειναι πραγματικα προβληματα απο τη στιγμη που δεν τα αντιμετωπιζουμε.Ολα τα υπολοιπα ειναι δικαιολογιες.Εκτος αυτου ο Φωτης εχει ενα δικιο.Καιγεσαι πιο πολυ για εσενα παρα για αυτον.Το θεμα αυτο θα μπορουσε επισης εκτος απο ψυχολογικα αιτια που ειναι ο πιο συνηθισμενος λογος-ειδικα σε καποιον που ηταν normal πιο παλια- να σχετιζεται με καποια φαρμακευτικη αγωγη που παιρνει η καποιο αλλο προβλημα υγιειας,δεν ειναι και 20χρονος για να αποκλισεις τετοια θεματα οποτε...
Τελος παντων ξεκαθαρισε το,μενεις και τον βοηθας η φευγεις.Εαν δεν θελει να ακουσει η να συζητησει,καθισε τον.

Eγω ειμαι 32 και έχω περισσοτερη ορεξη απο οτι στα 20 αρα τι κατρακυλα μας λες. Στα 20 το έκανα καθε μέρα πλέον θα μπορουσα και 2 φορές την ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,184 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδιά λέτε ότι δεν τον αγαπάει και δεν τον αγαπάει και κοιτάει την πάρτυ της, ποτέ να προλάβει να τον αγαπήσει; 4 μήνες είναι μαζί αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενα ποστς.
Για μένα οι 4 μήνες σε σχέση = το κάνω σαν το σκυλί, παντού και σε όλες τις στάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Eγω ειμαι 32 και έχω περισσοτερη ορεξη απο οτι στα 20 αρα τι κατρακυλα μας λες. Στα 20 το έκανα καθε μέρα πλέον θα μπορουσα και 2 φορές την ημέρα.

είναι το πικ το λοίσθιο πριν το χάος De Ville...άκου και μένανε που μόνο εγκεφαλικά πια την βλέπω την τέως, κι ας λυσσάγαμε 2-3 φορές την μέρα, κάθε μέρα, επί χρόνια

Εντάξει ρε παιδιά λέτε ότι δεν τον αγαπάει και δεν τον αγαπάει και κοιτάει την πάρτυ της, ποτέ να προλάβει να τον αγαπήσει; 4 μήνες είναι μαζί αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενα ποστς.
Για μένα οι 4 μήνες σε σχέση = το κάνω σαν το σκυλί, παντού και σε όλες τις στάσεις.

Ρησπέκτ!! Πες τα ζιλντόστομη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitaa

Νεοφερμένος

Η tsitaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τσιγαρα σερτικα χαιρομαι που με νιωθεις και μενα! λοιπον παιδια ειναι απλο και οι δυο εχουμε δικιο...και αυτος που εχει καποιο προβλημα οποιασδηποτε φυσεως αλλα και εγω που το βιωνω... nikos667 ολα αυτα που λες τα εχω συζητησει και μαλιστα ανοιχτα...δλδ συζητησαμε για το ενδεχομενο οργανικου προβληματος μιλησα πολυ ανοιχτα και μου απεκλεισε οποιδηποτε τετοιο ενδεχομενο...αρα ποιος μιλησε για προσωρινη σχεση?? τα εχουμε συζητησειιι ολα ανοιχτα το θεμα ειναι αυτος ενω χρησιμοποει διαφορες δικαιολογιες οτι πχ ειχε καποιο καιρο να κανει σεξ και για αυτο τελειωνει γρηγορα οτι πχ η χαλαρη στυση οφειλεται σε αγχος κτλπ παραδεχεται και μονος του οτι του εχω φερθει πολυ ενταξει και χαρηκε μαλιστα που το συζητητησα μαζι του γτ αυτο λεει εδειξε ενδιαφερον και ετσι ειναι....αρα αυτο που λετε οτι τον αγχωνω εγω ειναι αδικο γτ το εχω χειριστει πολυ ευγενικα....επιπλεον ποσο δικαιο σας φαινεται να θελει να τελειωνει συνεχεια στο κρεβατι(γινεται καμποσες φορες γτ τελειωνει γρηγορα) και ενω κανει κινηση να τελειωσω και εγω(με στοματικο) οταν μπορει να δυσκολευτω δεν επιμενει και στρεφεται παλι στον εαυτο του? εσας σας φαινεται ατομο τετοιο που πληττετε ψυχολογικα? γτ εγω νομιζω οτι κοιταει κυριως τον εαυτο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top