Avril Lavigne - Οι αγαπημένες μας επιτυχίες της

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Κατόπιν συζήτησης στο θρεντ με τα λάθη στο μακιγιάζ παίρνω τη πρωτοβουλία να φτιάξω ένα θρεντ αποκλειστικά για τη αγάπημενη μας Αβριλ.
Θα συζητάμε εδώ πέρα κυρίως τα αγαπημένα μας κομμάτια της . Μπορούμε βέβαια να αναφέρθουμε και σε φακτς που ξέρουμε για εκείνη ;)
εγώ να είμαι ειλικρινής ακούω και μέχρι τώρα Αβριλ :D
Θα παραθέσω 2 από τα αγαπημένα μου κομμάτια το ένα πιο παλιό και το άλλο ένα από τα πρόσφατα της
 

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Ήρθα!
Λοιπόν, άκουγα φανατικά τραγούδια κυρίως από τα δύο πρώτα της άλμπουμ. Τα ήξερα όλα απ' έξω, και τώρα που τα ψάχνω συνειδητοποιώ ότι θυμάμαι όλους τους στίχους!









Και φυσικά, Sk8er Boy, Complicated :clapup:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

και πολυ το αργησαμε


το πρωτο κομματι που ακουσα απο αβριλ (κοψτε φλεβα χαρουμενοι φαση)


το πιο catchy


και το αγαπημενο μου

(ουρλιαζω με δακρυα στα ματια ξερω γω)

ps το nobody's homee ξεχασα ειμαι απαραδεκτη ας το ανεβασει καποιος
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ήρθα!
Λοιπόν, άκουγα φανατικά τραγούδια κυρίως από τα δύο πρώτα της άλμπουμ. Τα ήξερα όλα απ' έξω, και τώρα που τα ψάχνω συνειδητοποιώ ότι θυμάμαι όλους τους στίχους!









Και φυσικά, Sk8er Boy, Complicated :clapup:
Το αγαπω το mobile <3
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Δεν μας έφτανε το FaceApp, είχατε δεν είχατε με κάνατε να νιώσω γέρος. :P

 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Πες τα κούκλα μου, πες τα.

 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμπληρώνω κι εγώ με κάποια αγαπημένα.







 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το girlfriend γιατί στην έκτη δημοτικού ο ωραίος του σχολείου που μου αρεζε τα έφτιαξε με την ωραία του σχολείου (και τη μόνη που είχε στήθος) και η εχεμυθη όπως και ο υπόλοιπος κοριτσίστικος πληθυσμός χτυπιοταν. Οπότε είχα ταυτιστεί τόσο πολύ..
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.


(επισης ηρθε η στιγμη να εξομολογηθω οτι εβλεπα και τα βιντεοκλιπ σε sims edition ημουν μικρη χαζη και αθωα, ουδεν σχολιον)
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μιλούσα τώρα με τη συγκατοίκο μου από την Εσθονία γι αυτό το θέμα εδώ . Η κοπέλα είναι 26 οπότε ξέρει καλύτερα τα τραγούδια της καί αυτή τή στιγμή έχουμε βάλει στο YouTube Avril Lavigne και τραγουδάμε. Επίσης είχαν ένα περιοδικό το ίδιο με τη σούπερ Κατερίνα στην Εσθονία, ίδιο περιεχόμενο, ίδιο concept
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Θα ξεκινησει παλι συναυλιες μετα την περιπετεια υγειας της (κολλησε lyme's). Την ακουγα και εγω παλαιοτερα. Ηθελα να κανω ροζ τουφα στα μαλλια μου σαν την δικη της. Ευτυχως που δεν το εκανα :happy:
 

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
(επισης ηρθε η στιγμη να εξομολογηθω οτι εβλεπα και τα βιντεοκλιπ σε sims edition ημουν μικρη χαζη και αθωα, ουδεν σχολιον)

Α, κι εγώ τα έβλεπα αυτά. Κι έπειτα αναρωτιόμουν πώς φαινόταν τόσο καλή η ποιότητα σε εκείνα τα βίντεοκλιπ ενώ στο δικό μου desktop οι Sims 2 πιξέλιαζαν άσχημα.:P

Επίσης το Nobody's fool μου άρεσε πολύ:


Και το Who Knows:



Και το Freak out:


Και το Runaway:


:inlove:

Και επίσης, την Avril συνόδευαν οι Green Day, Good Charlotte, Blink-182, Sum 41 κλπ.
Αχχχ εποχές.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Το ότι η Αβριλ είναι πλέον 34 πως σας κάνει να νιώθετε; xD Στο μυαλό μου ήταν πάντα αυτό το punk-μπουμπουκάκι. :3
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Το ότι η Αβριλ είναι πλέον 34 πως σας κάνει να νιώθετε; xD Στο μυαλό μου ήταν πάντα αυτό το punk-μπουμπουκάκι. :3


με κανει να θυμαμαι οτι δεν παω δημοτικο και οτι πρεπει να ειμαι ενας ωριμος,υπευθυνος ενηλικας, με μια λεξη καταθλιψη
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.


Απορώ πως ξεχάσατε αυτό. Από τα λίγα τραγούδια με τα οποία έχω ταυτιστεί τόσο πολύ με τους στίχους(πέρα από ένα σημείο που λέει he και το αλλάζω σε she. Το άκουγα συνέχεια μετά το Γυμνάσιο και το ακούω και τώρα κάποιες φορές.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εγώ δεν την ακούω τη συγκεκριμένη (δεν έτυχε), αλλά θυμάμαι στην εφηβεία μου παιζόταν πολύ το Complicated το οποίο μου αρέσει και μου έχει μείνει έντονα. :)
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
hello friends.

Melissa is back! (μαζι της κι εγω με αυτο το ποστ yey)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Το smile μου αρέσει πολύ και μου θυμίζει την ηλικία 12-14
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top