Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,283 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 210 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προορισμοί στο εξωτερικό

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 14:43, 09-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Από τις χώρες που έχω επισκεφτεί πάντως, πιο ωραία και διασκεδαστική ας το πω, μου φάνηκε η Ισπανία. Πολύ κοντά στην Ελλάδα σε τρόπο ζωής, αλλά ταυτόχρονα πιο ωραία.
Σε ποια/ποιες πόλη/πόλεις ήσουν;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,545 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 18:26, 09-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Σε ποια/ποιες πόλη/πόλεις ήσουν;

Ισπανία ήμουν μόνο Βαρκελώνη. Ξέρω ότι η Ισπανία διαφέρει πολύ από μέρος σε μέρος, οπότε η Βαρκελώνη είναι απλά ένα δείγμα της Καταλονίας και όχι της Ισπανίας. Αλλά και πάλι μου άρεσε.
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 20:31, 09-10-19:

Η Ιταλική Ριβιέρα είναι προορισμός που θυμίζει αρκετά τη Γαλλική, όμως δεν ακούγεται ιδιαίτερα ιδίως στους κύκλους μου. ΙΜΟ είναι ο δεύτερος καλύτερος προορισμός στην Ευρώπη για καλοκαίρι και το μόνο αρνητικό, αν έχει, είανι οι τιμές που ίσως είναι λίγο παραπάνω. Το Πορτοφίνο είναι χωριό στη βορειοδυτική Ιταλία που αποτελεί κλασικό προορισμό.

Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 21:52, 13-10-19:

Εχει παει κανεις Κορεα; Σκεφτομαι για τελη Απριλιου γιατι εχω ακουσει οτι ο καιρος ειναι καλυτερος τοτε και δεν κανει ουτε πολυ ζεστη ουτε πολυ κρυο. Λογικα θα πετυχω ανθισμενες κερασιες. Θα παω Seoul, Andong και Busan σιγουρα, αλλα ειμαι διχασμενη αν θελω να παω Jeju island για 2 ημερες ή να πεταχτω απεναντι, Ιαπωνια (Hirosima, Nagasaki ή Fukuoka)?
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 22:24, 13-10-19:

Από εναλλακτικούς προορισμούς, θέλω πολύ να πάω Λιβάνο και συγκεκριμένα στη Βόρεια πρωτεύουσα Αμιούν που υπάρχουν πολλοί ελληνορθόδοξοι και ελληνορθόδοξα χωριά, ενώ η κουλτούρα, τα κτήρια, η κουζίνα κλπ είναι αυθεντικά μεσογειακά.
Παράθεση

Dreamweaver (Mad Lad)

Διάσημο Μέλος

Ο Mad Lad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 769 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε: στις 23:35, 13-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Εχει παει κανεις Κορεα; Σκεφτομαι για τελη Απριλιου γιατι εχω ακουσει οτι ο καιρος ειναι καλυτερος τοτε και δεν κανει ουτε πολυ ζεστη ουτε πολυ κρυο. Λογικα θα πετυχω ανθισμενες κερασιες. Θα παω Seoul, Andong και Busan σιγουρα, αλλα ειμαι διχασμενη αν θελω να παω Jeju island για 2 ημερες ή να πεταχτω απεναντι, Ιαπωνια (Hirosima, Nagasaki ή Fukuoka)?
Εδω με το ζορι πανε Σαμοθρακη και ρωτας αν εχουν παει Κορεα? Λολ
Για Ιαπωνια γιατι δεν πας Κυοτο, πιο πολλα θα εχει να δεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dreamweaver : 13-10-19 στις 23:45.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια