Greece's Next Top Model 2019

Ποια είναι το Next Top Model;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Άννα-Μαρία

    Ψήφοι: 12 63.2%
  • Κάτια

    Ψήφοι: 4 21.1%
  • Κέισι

    Ψήφοι: 3 15.8%

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Αυτή είναι τελείως χαζή λογική. Ούτε η ίδια η Λυδία δεν θα ήθελε να έχει αυτήν την ασθένεια και λογικά όταν το έπαθε θα το είχε πάρει κατάκαρδα. Όχι πως δεν είναι αναμενόμενο ίσα-ίσα. Αλλά μη λέμε και βλακείες επειδή αυτή δεν έχει πλέον μαλλιά να κατηγορείς τις άλλες που νιώθουν περίεργα αν έκαναν μεγάλη αλλαγή. Γενικά συμφωνώ ότι είναι απλώς τρίχες και αλλάζουν αλλά μέχρι εκεί.

Με έμεινε μόνο η Ασημίνα που το μαλλί της είναι σαν περούκα πάνω της δεν της πάει καθόλου. Την Χαρά την μεγαλώνει αυτό που της έκαναν θεωρώ. Οι υπόλοιπες σε γενικές γραμμές καλές είναι.


Έχεις δίκιο. Ντροπή μου που τις κατηγόρησα.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Ντροπή μου που τις κατηγόρησα.
Επειδή φαίνεται να με ειρωνεύεσαι δεν είπα ότι είναι ντροπή πουθενά, και γω γελάω γιατί είναι τρίχες, αλλά είναι τελείως χαζό να λες "ε μωρέ γιατί έπαθαν σοκ" μόνο και μόνο επειδή μια τύπισσα δεν έχει μαλλιά.
 

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Επειδή φαίνεται να με ειρωνεύεσαι δεν είπα ότι είναι ντροπή πουθενά, και γω γελάω γιατί είναι τρίχες, αλλά είναι τελείως χαζό να λες "ε μωρέ γιατί έπαθαν σοκ" μόνο και μόνο επειδή μια τύπισσα δεν έχει μαλλιά.

Ναι μωρε, μια τύπισσα δεν έχει μαλλια.

Ποιος ξέρει τι πέρασε το κορίτσι μέχρι να το αποδεχτεί :/ Αν το έχει αποδεχτεί. Ντροπή τους να κλαίνε μπροστά της έστω.

Είναι όντως ελεηνες. Σ αρέσει δεν σ αρέσει αυτή είναι η άποψη μου. Δεν θα την αλλάξω.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι μωρε, μια τύπισσα δεν έχει μαλλια.

Ποιος ξέρει τι πέρασε το κορίτσι μέχρι να το αποδεχτεί :/ Αν το έχει αποδεχτεί. Ντροπή τους να κλαίνε μπροστά της έστω.

Είναι όντως ελεηνες. Σ αρέσει δεν σ αρέσει αυτή είναι η άποψη μου. Δεν θα την αλλάξω.
Γιατί εκείνες φταίνε που η Λυδία αρρώστησε; Είναι άνθρωποι και λογικό μια αλλαγή να τις επηρεάζει. Αν κάποια ένιωθε ότι ήθελε να κλάψει - άσχετα αν εμένα με φαίνεται χαζό - δεν θα της πάρεις εσύ το λαιμό επειδή η άλλη δεν έχει μαλλιά. Εδώ δεν νοιάστηκε η Λυδία για τις κλάψες τους, εσύ τσατίστηκες.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ναι μωρε, μια τύπισσα δεν έχει μαλλια.

Ποιος ξέρει τι πέρασε το κορίτσι μέχρι να το αποδεχτεί :/ Αν το έχει αποδεχτεί. Ντροπή τους να κλαίνε μπροστά της έστω.

Είναι όντως ελεηνες. Σ αρέσει δεν σ αρέσει αυτή είναι η άποψη μου. Δεν θα την αλλάξω.


ok sooo, εσυ να φανταστω δεν γκρινιαζεις για τιποτα σε ολοκληρη τη ζωη σου και δεν εχεις δικαιωμα να στεναχωριεσαι ποτε επειδη ετυχε να μην εχεις γεννηθει σε εμπολεμη ζωνη του ιραν ξερω γω και εννοειται πως ειναι ντροπη να το κανεις ενω υπαρχουν χειροτερα... σωστα?
 

vxrc

Νεοφερμένος

Ο vxrc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τι είδους λογική είναι να μην παραπονιέται κανείς γιατί κάποιος κάπου την έχει χειρότερα?
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Απ' όσο πρόλαβα να δω, μου άρεσε η Χαρά, η Ίλντα, η Κωνσταντίνα,η Ασημίνα η Κεισυ και η Μαρτίνα
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Η Μαρτίνα/Μαριτίνα πως στο διάλο την λένε μου θυμίζει Μεγκυ που ήταν μονίμως εναντίον αμανατιδου. Απαράδεκτη συμπεριφορά.

Όσον αφορά τα κουρέματα θεωρώ ότι χαντάκωσαν παρα πολύ την Μαρία και δεν καταλαβαινω τι βλέπουν στην Γκλόρια.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πιο αντιπαθέστατες από Κάτια/Σουζάνα δε νομίζω ότι υπάρχουν!!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η κάτια που είανι η πιο ωραία εκεί μέσα είχε πολύ ωραία κοντά μαλλιά και της τα κούρεψαν και τα έκαναν αγορέ. Κρίμα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Η Μαρτίνα ωστόσο, για κάποιον περίεργο λόγο μου αρέσει! Η πιο εκνευριστική είναι η κριντζόλα η Μαρία.

Καλά δε συζητώ, Σουζάνα δεν αξίζει να είναι εκεί μέσα από τόσες κακές φωτογραφίες και απαίσια συμπεριφορά. Δεν ξέρω γιατί δεν την έχουν διώξει ακόμη.

Μου αρέσουν πολύ η Άννα Μαρία και η Κέισι.

Φέτος λίγο το βαριέμαι να πω την αλήθεια μου το gntm. Όχι και πολύ ενδιαφέρουσες δοκιμασίες, πολύ μονότονη η ροή των επεισοδίων και οι εντάσεις είναι κάπως ανούσιες, ούτε καν το ξεκατίνιασμα δεν αξίζει δηλαδή.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η πιο εκνευριστική είναι η κριντζόλα η Μαρία.


Ισχύει.
Καλά δε συζητώ, Σουζάνα δεν αξίζει να είναι εκεί μέσα από τόσες κακές φωτογραφίες και απαίσια συμπεριφορά. Δεν ξέρω γιατί δεν την έχουν διώξει ακόμη.

Πραγματικά, μου θυμίζει τα παιδάκια στην Αφρική. Καθόλου ωραία δε μου φαίνεται. Δεν καταλαβαίνω.
Μου αρέσουν πολύ η Άννα Μαρία και η Κέισι.

Η 'Αννα Μαρία είανι πάρα πολύ όμορφη, η Κέισι όχι, κυρίως έχει κωλάρα.

Φέτος λίγο το βαριέμαι να πω την αλήθεια μου το gntm. Όχι και πολύ ενδιαφέρουσες δοκιμασίες, πολύ μονότονη η ροή των επεισοδίων και οι εντάσεις είναι κάπως ανούσιες, ούτε καν το ξεκατίνιασμα δεν αξίζει δηλαδή.
:( και γω λίγα έχω δει, ΑΡΧΙΚΑΡΧΙΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Κωνσταντίνα, the best. :thumbsup:
Άρχισαν ήδη και την κακολογούν οι οχέντρες που τη ζηλεύουν.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top