Παιχνίδια στο Live Messenger (MSN)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikolas26_

Νεοφερμένος

Ο nikolas26_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος. ηθελα να σας ρωτησω πως μπορω να παιξω ταβλι στο μσν με τους φιλους μου;; ενω στο msn.com μπαινω και παιζω μου βγαζει τους φιλους μου και τα στατιστηκα τους αλλα δν μπορω να παιξω μαζι τους. και οταν προσπαθω να παιξω απο μσν παραθυρο που μιλαμε δεν μου βγαζει τ παιχνιδι μεσα σε εκεινα που εχει το μσν. δεν βρισκω πως να το εγκαταστησω. οποιος γνωριζει ας βοηθησει ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
επειδη ζουμε στην Ελλαδα(:P) το msn διαθετει 3-4 παιχνιδια..αν αλλαξεις την χωρα καταγωγης απο Ελλαδα σε Αγγλια τοτε θα εχεις ταβλι και αλλα πολλα παιχνιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas26_

Νεοφερμένος

Ο nikolas26_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δηλαδη να το κανω απεγκατασταση και να το κατεβασω στην αγγλικη του version??
το κανω τωρα αντε να δουμε ευχαριστω παντως ...


oχι δεν γινεται.. παλιτ ο ιδιο μου βγαζει.. οταν προσκαλω καποιον για να παιξουμε μου λεει τι δεν γινεται και με πεταει σε μια σελιδα .. κατι αλλο συμβαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν μιλησα για απεγκατασταση..απλα οταν εκανες τν λογαριασμο σου εδωσες καποια στοιχεια..ενα απο αυτα ηταν και χωρα διαμονης..

αν εχεις hotmail: μπαινεις εκει που βλεπεις τα μηνυματα σου- αρχικη-επιλογες(δεξια)-περισσοτερες επιλογες-αλληλογραφια(αριστερα)-mail(αριστερα)-προβολη και επεξεργασια των προσωπικων πληροφοριων σας... απο εκει κανεις την αλλαγη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas26_

Νεοφερμένος

Ο nikolas26_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
oκ μισο να το ξαναδω μηπως και γινει τιποτα...ενταξει ειναι!! εγινε με το που αλλαξα την χωρα! ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν κανει τιποτα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top