What's up? (Cosmote)

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Σπύρο!:D
Εγώ δεν το ρισκάρω με τέτοια δώρα, επιλέγω μόνο τα επιπλέον μηνύματα προς όλα τα δίκτυα ή προς whats up..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ξέρετε αν τα 1500 λεπτά πιάνουν και για κλήσεις στο εξωτερικό; Αμερική πχ; :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι, εγώ όταν ήμουν Γερμανία και έπαιρνα τηλέφωνο τους γονείς μου χρεωνόμουν κανονικά..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ξέρετε αν τα 1500 λεπτά πιάνουν και για κλήσεις στο εξωτερικό; Αμερική πχ; :upside:

Ναι, πιανουν τα 1500 λεπτα... Απλα εχει κι αλλη χρεωση...

Δυστυχώς όχι, εγώ όταν ήμουν Γερμανία και έπαιρνα τηλέφωνο τους γονείς μου χρεωνόμουν κανονικά..:worry:

Δεν χρεωνοσουν κανονικα αλλα μονο την περιαγωγη, ακριβως επειδη ησουν στο εξωτερικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι, πιανουν τα 1500 λεπτα... Απλα εχει κι αλλη χρεωση...

Δηλαδή; Ξέρεις αν χρεώνομαι επιπλέον ανά κλήση ή ανά λεπτό;

Στο site της Cosmote που έχει τον τιμοκατάλαγο δεν κάνει ξεχωριστή αναφορά για όσους έχουν what's up!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βασικα αν τηλεφωνεις σε what' s up? χρεωνεσαι την περιαγωγη, ακριβως επειδη χρησιμοποιεις δικτυο του εξωτερικου...

Και αν θυμαμαι καλα η χρεωση της περιαγωγης ειναι ανα δευτερολεπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, το reload.
Καλά, δε διαβάζεις τα μηνύματα που σου έρχονται; :P

Τελικά το internet που λέγαμε δεν ενεργοποιήθηκε. :P


Εγώ που πήρα τα 60 mb μια χαρά δούλεψαν. :rolleyes:
Θεοδώρα κάτι δεν έκανες καλά. Ή απλώς οι ρυθμίσεις στα κινητά μας είναι διαφορετικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ που πήρα τα 60 mb μια χαρά δούλεψαν. :rolleyes:
Θεοδώρα κάτι δεν έκανες καλά. Ή απλώς οι ρυθμίσεις στα κινητά μας είναι διαφορετικές.
Ίσως φταίει ότι ποτέ δεν είχα ξανά βάλει ιντερνετ στο κινητό. :hmm:
Έλεγε το sms να δεχτώ τις ρυθμίσεις (τις δέχτηκα) και να βάλω έναν κωδικό που δε μου το ζήτησε καν. :P
Δεν πειράζει μωρέ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ χθες που έβαλα κάρτα δεν μου έστειλε μήνυμα για reload :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αφού κόβονται τα δώρα από 1η Ιανουαρίου είπαν...
Έχεις κανονικά τα 1500;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αφού κόβονται τα δώρα από 1η Ιανουαρίου είπαν...
Έχεις κανονικά τα 1500;:worry:

Στις 31/1 κόβονται! Έχεις καιρό μέχρι τότε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Αφού κόβονται τα δώρα από 1η Ιανουαρίου είπαν...
Έχεις κανονικά τα 1500;:worry:
Φυσικά,αλλά δε έστειλε τίποτα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι,εγώ έβαλα κάρτα στις 31/12 και θα έχω τα 1500 μέχρι τέλος αυτού του μήνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Να ξέρετε είναι ενοχλητικό όταν "εντοπίζετε" κάποιον που να μιλάει πολύ στο κινητό να αρχίζετε εξυπνάδες του στυλ "Χαλάς πολλά λεφτά", "που μιλάς τόσες ώρες", "βγες για καφέ". Εκτός ότι δεν γνωρίζεται για ποίους λόγους μιλάει κάποιος στο κινητό, εκτός ότι δεν σας πέφτει λόγο, εκτός ότι σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι το πόσο "real life" έχει κάποιος είναι αντιστρόφως ανάλογος του χρόνου ομιλίας στο τηλέφωνο, επίσης προσωπικά δεν με πείθετε ότι αν εσείς είχατε ανάλογους να μιλάτε τόσες ώρες στο τηλέφωνο (π.χ. κάποια έντονη σχέση) θα διατηρούσατε την φιλοσοφία σας και θα σας αρκούσαν οι φυσικές επαφές.

Όσο για το αν θα συνεχίσουν την προσφορά των 1500λεπτών & SMS, χωρίς ωστόσο να έχω ακούσω κάτι. φοβάμαι μήπως ο αντικατάστασης της προσφοράς είναι ο γελοίος διαγωνισμός με τις κληρώσεις σε κάθε ανανέωση κάρτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα μας ενημερώσουν ποτέ για την προσφορά; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λογικά αύριο.:)

Εμένα σήμερα έληξαν τα 1500:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είστε σίγουροι πως θα βγει νέα;
Ούτως ή άλλως προσφορές για χρόνο ομιλίας και sms ισχύουν, απλώς τις προπληρώνεις. Ε, δε θα παίρνετε άλλα δωρεάν λεπτά και sms, θα χρεώνεστε 5-7 ? στην κάρτα. Δεν είναι τόσο τρομερό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυτή η προσφορά ήταν πιο βολική. :pfff:
Εικάζουμε ότι θα μας λυπηθούν ( :P) και θα βγάλουν κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έβγαλαν. Με κάθε ανανέωση 10? έχουμε δωρεάν 600' προς what's up για ένα μήνα. Η προσφορά ισχύει μέχρι 30/06/2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Έβγαλαν. Με κάθε ανανέωση 10? έχουμε δωρεάν 600' προς what's up για ένα μήνα. Η προσφορά ισχύει μέχρι 30/06/2011.

μονο?? και με 10 ευρω?? :eek:

και τι θα κανουμε οσοι εχουμε σχεση απο αποσταστη?? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top