Άσκηση σωματικής βίας σε γυναίκες

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Μάλλον ζούμε στο twilight zone (ή σε πίνακα του νταλί).
"πήδαγα τη γραμματέα μου...το έμαθε η γυναίκα μου....βρήκε άντρα με το ίδιο μέγεθος πέος με εμένα....έκανε πρώτη φορά πρωκτικό....χτύπησε τον εαυτό της....μου έκανε μήνυση....για να μου πάρει το παιδί και το σπίτι"

Συνηθισμένα΄πράγματα. Ευτυχώς δηλαδή που βρήκες ένα καθημερινό παράδειγμα για να καταλάβουμε την πρόθεση σου.

Άκου να δεις ρυζόγαλο το ότι κοιμήθηκες την γραμματέα σου (btw πολύ πρωτότυπη φαντασίωση) μπορεί ήδη να το χρησιμοποιήσει στο δικαστήριο αν θέλει να πάρει διαζύγιο και την επιμέλεια των παιδιών. Δεν θα ψάχνει άντρες με μεζούρα.
Στο κάτω κάτω γιατί δεν χωρίζεις εσύ την γυναίκα σου να πας να ζήσεις ευτυχισμένος με τη γραμματέα?
Έτσι κι αλλιώς για φτάσει ένας γάμος σε αυτό το σημείο κάτι πάει ήδη στραβά

Αγαπητό μου μαρούλι, και με ένα ακραίο(ακραίο για να φανεί αυτό που θέλω να πω) τέτοιο παράδειγμα, η λογική μπορεί να φανεί. Και θεωρώ ότι είναι σχεδόν σίγουρο, ότι έχουν υπάρξει τέτοια σκηνικά(εντάξει χωρίς το πρωκτικό). Γυναίκα τρώει κέρατο και έπειτα διψασμένη για εκδίκηση, πάει να καταστρέψει τον άντρα που κάποτε αγάπησε. Οπότε λέω, σε αυτήν την περίπτωση να μην την χαστουκίσεις, τη στιγμή που σου την λέει και από πάνω και θεωρεί ότι είναι δικαιολογημένη? χαχαχα σπίρτο είσαι πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Αγαπητό μου κολοκύθι, είδες πόσο διαβολικές μπορεί να γίνουν οι γυναίκες, δεν θες να βρεθείς σε μια τέτοια κατάσταση και σε τρέχουν σε τμήματα. Γίνε γκέι, να ησυχάσει το κεφάλι σου και το δικό μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Οταν στρεφεται εναντιον αντρων ομως επιτρεπεται ετσι ? Πολυ εξυπνη σ γεννησε η μανα σου εσενα.

Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά.
Ή είσαι πυρότουβλο.

Διάλεξε ό,τι είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα, γιατί το ποστ της είναι ξεκάθαρο και δεν έχει καμία σχέση με το συμπέρασμά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά.
Ή είσαι πυρότουβλο.
Ή (καταφανώς) τρολ. :P
--
Και γιατί μόνο δ1; Και 2 και 3... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Αγαπητό μου κολοκύθι, είδες πόσο διαβολικές μπορεί να γίνουν οι γυναίκες, δεν θες να βρεθείς σε μια τέτοια κατάσταση και σε τρέχουν σε τμήματα. Γίνε γκέι, να ησυχάσει το κεφάλι σου και το δικό μας.

relevant :P


https://youtu.be/XqxZldc-dSk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ή (καταφανώς) τρολ. :P
--
Και γιατί μόνο δ1; Και 2 και 3... :P

Δεν αποκλείουν τα προηγούμενα το να είναι (καταφανώς) τρολ.
Δ2 ή Δ3 όχι, ή Δ1 ή Δ9 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
από 0 ως 6 δε πάει; τι scale ειν αυτο; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
από 0 ως 6 δε πάει; τι scale ειν αυτο; :sly:

Στη βιβλιογραφία αναφέρονται αρκετά συστήματα αρίθμησης των ατόμων των δακτυλίων των κανναβινοειδών. Τα περισσότερο χρησιμοποιούμενα είναι δύο: Η τετραϋδροκανναβινόλη, σύμφωνα με το πρώτο, θεωρείται ως παράγωγο μονοτερπενίου και σύμφωνα με το δεύτερο θεωρείται ως παράγωγο του διβενζοπυρανίου. Έτσι σύμφωνα με το πρώτο χαρακτηρίζεται ως Δ1-τετραϋδροκανναβινόλη (Δ1-THC), ενώ σύμφωνα με το δεύτερο (και περισσότερο χρησιμοποιούμενο) χαρακτηρίζεται ως Δ9-τετραϋδροκανναβινόλη (Δ9-THC). Το πρώτο σύστημα είναι συμβατό με τη βιοσύνθεση της ένωσης (βλέπε παρακάτω) και μπορεί να εφαρμοστεί και στα κανναβινοειδή που δεν περιλαμβάνουν πλήρη σκελετό διβενζοπυρανίου στο μόριό τους

Καλυφθήκατε ή να βγω και άλλο offtopic και να βάλω σχηματάκια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
α άλλο κατάλαβα εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι, κάτι υποψιάστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnwnymosMeOnoma

Νεοφερμένος

Ο AnwnymosMeOnoma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά.
Ή είσαι πυρότουβλο.

Διάλεξε ό,τι είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα, γιατί το ποστ της είναι ξεκάθαρο και δεν έχει καμία σχέση με το συμπέρασμά σου.

Θαυμαζω τα ελληνικα σου ...τελικα εκτος απ τον μπαμπινιωτη εχουμε και σενα ...η λεξη πυροτουβλο εμπεριεχεται στο δικο σου λεξικο ετσι ? Το συμπερασμα μου διατυπωθηκε, με βαση αυτο που εγραψε η κοπελα στο ποστ της. Δεν μιλησε πουθενα για τη βια προς τους αντρες ή τουλαχιστον δν το διευκρυνησε, οπως θα πρεπε να κανει, μιλαει μονο για γυναικες, αναπηρους, αδυναμους κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Αν θεωρητικά, γιατί μπορώ μια χαρά να φτιάξω το δικό μου παράδειγμα, η γυναίκα μου χτυπάει τον εαυτό της, μελανιές και τέτοια, τσιρίζει, ή έτσι για πλάκα, πάει κιόλας και τον παίρνει από πίσω από κάποιον άλλο(1st time, ας υποθέσουμε βρήκε ίδιου μεγέθους μόριο lol this is fun) και μετά μου κάνει μήνυση, εγώ να μην νευριάσω? Μάλλον θα νευριάσω ναι, αλλά μπορεί να μην τη χτυπήσω, όχι για κάποιον άλλο λόγο, αλλά θα χρειαζόμουν χρόνο να επεξεργαστώ τις πληροφορίες. Αν όμως περνούσαν 2-3 μέρες και μιλούσαμε τα 2 μας και τη ρωτούσα:

Α: Μα γιατί το κάνεις αυτό?

και αυτή απαντήσει

Π: Επειδή κοιμήθηκες με την γραμματέα σου... Τώρα θα σου πάρω τα παιδιά, το σπίτι και θα σε καταστρέψω.

Τώρα αυτήν, εντάξει ίσως δεν πρέπει να την σκοτώσεις άμεσα( θα πας φυλακή, οπότε αργότερα να ξεχαστεί το θέμα), ένα δυο χαστουκάκια να μην της τα δώσεις?


Εννοείται πως ναι, άρα τι? Υπάρχουν εξαιρέσεις για κανένα χαστουκάκι? Εννοείται πως ναι :D
αν θεωρεις τ χαστουκακια οκ, αυριο μπορει και τς κλωτσουλες να τς θεωρεις το ιδιο οκ...το παραδειγμα σου νομιζω με ξεπερασε! Ουτως η αλλως ο καθενας μπορει να θεωρησει οκ τις μπουνιες, τις κλωτσιες...η βια δεν παυει να ειναι βια, ειτε μιλαμε για κλωτσουλες η για χαστουκακια. στο ιδιο καζανι βραζεις, μη χαιρεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θαυμαζω τα ελληνικα σου ...τελικα εκτος απ τον μπαμπινιωτη εχουμε και σενα ...η λεξη πυροτουβλο εμπεριεχεται στο δικο σου λεξικο ετσι ? Το συμπερασμα μου διατυπωθηκε, με βαση αυτο που εγραψε η κοπελα στο ποστ της. Δεν μιλησε πουθενα για τη βια προς τους αντρες ή τουλαχιστον δν το διευκρυνησε, οπως θα πρεπε να κανει, μιλαει μονο για γυναικες, αναπηρους, αδυναμους κλπ.

Ναι, το λεξικό μου κυκλοφορεί τον άλλον μήνα. Μπορώ να σου στείλω υπογεγραμμένο αντίτυπο άμα θέλεις. :-* Θα βρεις το όνομά σου σε πολλά συνώνυμα της λέξης "πυρότουβλο" που σε αφήνω να τα μαντέψεις μόνος σου (φαντασία να υπάρχει πάνω απ' όλα).

Κατά τ' άλλα, η κοπέλα έγραψε
καμία ανοχή στην βία δεν δικαιολογείται

Δεν καταλαβαίνω πού βρίσκεις ότι δεν συμπεριλαμβάνει τους άντρες σε αυτή την πρόταση.
Να ξαναπιάσουμε το δίλημμα αν είσαι πυρότουβλο ή δεν ξέρεις ελληνικά ή τζάμπα το διαδικτυακό σάλιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θαυμαζω τα ελληνικα σου ...τελικα εκτος απ τον μπαμπινιωτη εχουμε και σενα ...η λεξη πυροτουβλο εμπεριεχεται στο δικο σου λεξικο ετσι ?

Η Ελληνική επιτρέπει το συνδυασμό λέξεων για την παραγωγή νέων σύνθετων. Πυρότουβλο = πυρ + τούβλο δηλαδή φλεγόμενο τούβλο και χρησιμοποιήθηκε μεταφορικώς. Η Ελληνική συνεπώς διαθέτει άπειρες εν δυνάμει λέξεις καθώς δεν υπάρχει ούτε περιορισμός στον αριθμό των πρώτων συνθετικών π.χ. αστροπυρότουβλο. Ο Μπαμπινιώτης λοιπόν δεν θα μπορούσε ποτέ να συμπεριλάβει όλες τις λέξεις της Ελληνικής. Το λεξικό του Μπαμπινιώτη είναι απλά μια απαρίθμηση ενός μικρού υποσυνόλου του Ελληνικού λεξιλογίου.

Άρα καλά κάνεις και θαυμάζεις τα ελληνικά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η Ελληνική επιτρέπει το συνδυασμό λέξεων για την παραγωγή νέων σύνθετων. Πυρότουβλο = πυρ + τούβλο δηλαδή φλεγόμενο τούβλο και χρησιμοποιήθηκε μεταφορικώς. Η Ελληνική συνεπώς διαθέτει άπειρες εν δυνάμει λέξεις καθώς δεν υπάρχει ούτε περιορισμός στον αριθμό των πρώτων συνθετικών π.χ. αστροπυρότουβλο. Ο Μπαμπινιώτης λοιπόν δεν θα μπορούσε ποτέ να συμπεριλάβει όλες τις λέξεις της Ελληνικής. Το λεξικό του Μπαμπινιώτη είναι απλά μια απαρίθμηση ενός μικρού υποσυνόλου του Ελληνικού λεξιλογίου.

Άρα καλά κάνεις και θαυμάζεις τα ελληνικά της.

Άχου :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top