Πρόεθεση ψήφου εκλογών Μαΐου 2012

Τι θα ψήφιζες αν στις επερχόμενες εκλογές συμμετείχαν τα κόμματα:
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 125)
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 8 6.4%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 25 20.0%
  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 14 11.2%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 6 4.8%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 23 18.4%
  • Οικολόγοι - Πράσινοι

    Ψήφοι: 6 4.8%
  • Άρμα Πολιτών (Γ.Δημαράς)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΕΠΑΜ (Δ. Καζάκης)

    Ψήφοι: 5 4.0%
  • Άλλα κομματα; (Ποιο[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 15 12.0%
  • Λευκό / Άκυρο / Δεν θα ψηφίσω

    Ψήφοι: 10 8.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Θα ψήφιζα ότι ψήφισα και στις προηγούμενες εκλογές.
Οικολόγους-Πράσινους.

Μercury μπήκα να ενισχύσω το κόμμα μας! :P Έριξα κι εγώ την ψήφο μου. Καλά αποτελέσματα να έχουμε! :D Όχι τίποτα άλλο μας πέρασε το ΞΥΡΙΖΑ.

τους δόθηκε υπουργείο από τον ΓΑΠ και δε το πήραν εξαιτίας αυτού δεν έπρεπε να τους ψηφίσει κανείς.

:confused: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Οι οικολόγοι πράσινοι θα μας εξηγήσετε τις φιλοσκοπιανές σας διαθέσεις; Ή αμφισβητείτε ότι ο Τρεμόπουλος είναι κάργα φιλοσκοπιανός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ή αμφισβητείτε ότι ο Τρεμόπουλος είναι κάργα φιλοσκοπιανός;

Κι εσύ τι ζόρι τραβάς που είναι ''κάργα φιλοσκοπιανός''? :worry:
Ως ''κάργα φιλοσκοπιανή'' που είμαι λοιπόν, τα παίρνω εις τη κράνα όταν βλέπω νέα παιδιά να μην δείχνουν σεβασμό σε απόψεις :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Οι οικολόγοι πράσινοι θα μας εξηγήσετε τις φιλοσκοπιανές σας διαθέσεις; Ή αμφισβητείτε ότι ο Τρεμόπουλος είναι κάργα φιλοσκοπιανός;

Βρε Zed, βρε zed, ώρες ώρες τα γραφώμενά σου, μου θυμίζουν τον μασκοφόρο εκδικητή! Πρώτος την μάχαιρα δώσε! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ε ναι, όσο να'ναι το ότι η Μακεδονία ανήκει στα Σκόπια είναι και γαμώ τις απόψεις. Κάπως έτσι χάθηκε κι η Θράκη. Αλλά μην σας χαλάσω τα ροζ συννεφάκια. Εξάλλου, πατρίδα μας όλη η γη και γι'αυτό η παγκόσμια διακυβέρνηση δεν απέχει και πολύ :) Ο ΓΑΠ το είχε δηλώσει, δεν είναι θεωρία συνωμοσίας κι αυτό :)

Edit: @IL PENSIERO υπεκφεύγεις όμως να μου απαντήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ε ναι, όσο να'ναι το ότι η Μακεδονία ανήκει στα Σκόπια είναι και γαμώ τις απόψεις. Κάπως έτσι χάθηκε κι η Θράκη. Αλλά μην σας χαλάσω τα ροζ συννεφάκια. Εξάλλου, πατρίδα μας όλη η γη και γι'αυτό η παγκόσμια διακυβέρνηση δεν απέχει και πολύ :) Ο ΓΑΠ το είχε δηλώσει, δεν είναι θεωρία συνωμοσίας κι αυτό :)

Edit: @IL PENSIERO υπεκφεύγεις όμως να μου απαντήσεις..

link??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι οικολόγοι πράσινοι θα μας εξηγήσετε τις φιλοσκοπιανές σας διαθέσεις; Ή αμφισβητείτε ότι ο Τρεμόπουλος είναι κάργα φιλοσκοπιανός;
Πόσοι πολιτικοί στις μέρες μας δεν είναι κάργα ... κάτι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Link για ποιο; Σε ρωτώ, αμφισβητείς ότι ο Τρεμόπουλος είναι φιλοσκοπιανός; Θα μου πεις, κακό είναι; Όχι, δεν θα ήταν, αν δεν είχαμε ένα πολύ μικρό, τόσο δα, θεματάκι με την ονομασία των Σκοπίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Aυτό που λέει ο DrStrangelove ισχύει. Μην κάνετε άλλοι το λάθος που θα κάνει ο Valder. Πρέπει να ψηφίσουμε μικρά κόμματα που όμως έχουν σοβαρές ενδείξεις ότι θα περάσουν το 3% άσχετα με την ιδεολογία σας. ΑΝΤΑΡΣΥΑ βέβαια που προτείνει δεν εχει ελπίδα να μπει στη βουλή συνεπώς πρέπει να αντικατασταθεί από τη Χρυσή αυγή.

Κάτι τέτοιες στιγμές αλήθεια στο λέω... Άμα το παιδί μου κουβαλήσει τέτοια νοοτροπία, θα το στειρώσω για να μην πολλαπλασιαστεί το αίσχος... Έσπασε η καπότα του σοσιαλισμού και ξεχύθηκαν οι πρασινοφρουροί στο forum...

Για μένα, όποιος θέλει αντιμνημονιακή κυβέρνηση αλλά ψηφίσει κόμμα που δεν πιάνει ούτε το 1%, είναι ολίγον χαζούλης, να το πω ευγενικά. Εντάξει, αν γουστάρετε μνημόνιο 3, πάω πάσο.

Και που σταματάει η χαζουλίαση αγαπητέ Zed; Στο 2%; Στο 2,99%; Αν όλοι σκέφτονταν "πάμε να ψηφίσουμε κόμμα που είναι σίγουρο ότι θα πάρει το 3%" θα μέναμε πάντα με την ίδια Βουλή σαν σύσταση ή με το τι ήθελε η εκάστοτε προπαγάνδα των δημοσκόπων. Κάποιοι σηκώθηκαν και ψήφισαν Οικολόγους ώστε από ανύπαρκτο ποσοστό κάποτε, να συζητάμε σήμερα για 3 και 4 τα εκατό.

Κάποιοι έκαναν την αρχή... Μπορεί να πήρε χρόνο το 3% αλλά κάποιοι τόλμησαν και ψήφισαν στο 0,5%... Δε σου είπα ότι ντε και καλά θα πάω να το κάνω τώρα που θέλουμε άμεσα αποτελέσματα και δεν έχουμε την ευχέρεια αυτού του βάθους χρόνου για το 3%, αλλά όπως είπα, από κάποιον πρέπει να γίνει η αρχή...

Και στην τελική άμα από τον ένα μαλάκα ενδοκοινοβουλευτικό πρέπει να προτιμήσω έναν άλλο ενδοκοινοβουλευτικό μαλάκα, ε με πιάνει το γινάτι και λέω "και γιατί ρε φίλε να ψηφίσω ντε και καλά έναν μαλάκα;". Ας πάω να ψηφίσω, να ρίξω κάτι που γουστάρω, κι ας μη βγεί, αλλά αύριο να ξέρω ότι δεν πούλησα την ψυχή μου στο διάολο.

Βέβαια επειδή με ξέρω, τελευταία στιγμή πάλι στρατηγική θα με βλέπω να καταστρώνω όπως το 2009 που έριξα ΚΚΕ (το οποίο ουδέποτε φλερτάριζα σαν κόμμα, απλά σκέφτηκα τότε όπως λες κι εσύ τώρα.). Έλα όμως που το έργο του ΚΚΕ αυτή την τετραετία δε μου έκανε εντύπωση ούτε καν για τους τύπους. Πολύ χλιαρή πολιτική. Ούτε καν λίγος τσαμπουκάς που να δικαιολογεί την ψήφο ενός αγανακτισμένου καπιταλιστή.

Μη βιάζεσαι να κρίνεις για να μην κριθείς. Τα όρια ανάμεσα στη στρατηγική και την αγανάκτηση είναι πολύ λεπτά πλέον στο μυαλό μου, και μόνο οι Θεοι ξέρουν πόσες φορές θα παλαντζάρω από τη μια μεριά στην άλλη και τούμπαλιν...

Και αυτή η θολούρα, αυτό το αδιέξοδο, αυτές οι αποφάσεις που παίρνουν οι Παπαδήμιοι για μένα πρίν από μένα, είναι που με κάνουν να αφρίζω και να μην ξέρω τι θέλω να ρίξω σαν κουκί στην κάλπη.

Αλλά ακόμα και να έκανα ένα οποιοδήποτε λάθος φέτος στις εκλογές, χίλιες φορές να με πούν χαζούλη, παρά μαλάκα κομματόσκυλο σαν κάτι πασόκους κωλόγερους ψωμωμένους από τα φαγοπότια του 1981-...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
[...]
όσοι πάνε να ψηφίσουν οικολόγους θα το κάνουν γιατι θα νομίζουν οτι είναι ταχα της οικολογίας, της πράσινης ανάπτυξης, και των πράσινων αλόγων.

φυσικά και σεβόμαστε το δικαίωμα του καθενός στο να είναι εχθρός την πατρίδας, δέν θα μας απαγορεύσεις να τον κρίνουμε όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Λυκούργο καλά τα λες, αλλά εγώ δε θα σου θέσω ψευτοδίλημμα του τύπου μνημόνιο ή χρεοκοπία: Προτιμάς το μνημόνιο 3 τον Ιούνη και να έχεις ψηφίσει αυτό που σε εκφράζει πλήρως ή αντιμνημονιακή κυβέρνηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
[...]
όσοι πάνε να ψηφίσουν οικολόγους θα το κάνουν γιατι θα νομίζουν οτι είναι ταχα της οικολογίας, της πράσινης ανάπτυξης, και των πράσινων αλόγων.

φυσικά και σεβόμαστε το δικαίωμα του καθενός στο να είναι εχθρός την πατρίδας, δέν θα μας απαγορεύσεις να τον κρίνουμε όμως.


Μήπως προτείνεις καλέ μου Ματατζή να ψηφίσω Χρυσή Αυγή; Άσε με να το σκεφτώ λίγο!!!!

Το σκέφτηκα! ΝΟΤ!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ότι ο gaspar είναι ματατζής το ξέρουμε. Το γιατί εσύ IL PENSIERO στηρίζεις ένα κόμμα με δήθεν οικολογικές ευαισθησίες (που αρνούνται να αναλάβουν το υπουργείο του τομέα που υποτίθεται ότι κατέχουν καλύτερα από όλους...) και φιλοσκοπιανές υπερευαισθησίες, θα μας το απαντήσεις; Διάλογο κάνουμε. Άσε τις γελοιότητες περί μασκοφόρων εκδικητών και απάντησε με επιχειρήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Δε με εκφράζει τίποτα, οπότε δε θα ψηφίσω. Αρνούμαι να ψηφίσω, όταν οι βουλευτές παίρνουνε 500 συντάξεις και οι ίδιοι προβαίνουν σε αντισυνταγματικές πράξεις(εννοείται δεν τιμωρούνται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Λυκούργο καλά τα λες, αλλά εγώ δε θα σου θέσω ψευτοδίλημμα του τύπου μνημόνιο ή χρεοκοπία: Προτιμάς το μνημόνιο 3 τον Ιούνη και να έχεις ψηφίσει αυτό που σε εκφράζει πλήρως ή αντιμνημονιακή κυβέρνηση;

Φίλε μου εγώ να σου απαντήσω:

Αντιμνημονιακή κυβέρνηση θα διάλεγα, αλλά δεν γίνεται να υπάρξει αντιμνημονιακή κυβέρνηση. Τελειωμένες είναι οι εκλογές ήδη, ένα προπέτασμα καπνού για να συντηρηθεί η ψευδαίσθηση της Δημοκρατίας...

Ξέρω, ακούγομαι απαισιόδοξος (και είμαι, ναι εγώ, είμαι), αλλά οι αλλαγές που θέλουμε πολύ φοβάμαι ότι δε θα έρθουν με ψήφο και τακτικές, αλλά με τσεκούρι και φωτιά.

Γι αυτό αν είδες δεν έχω πεί ότι προσπαθώ με την ψήφο μου να αλλάξω κάτι... Απλά βαρέθηκα να είμαι ο μαλάκας, το "πτανάκι" του Σαμαρά και του Βενιζέλου και του Τσίπρα και της Παπαρήγα και του Καρατζαφέρη...

Τουλάχιστον, αφού θα πεθάνω που θα πεθάνω σκλάβος στο ΔΝΤ, αφήστε με να πεθάνω λιγότερο μαλάκας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ότι ο gaspar είναι ματατζής το ξέρουμε. Το γιατί εσύ IL PENSIERO στηρίζεις ένα κόμμα με δήθεν οικολογικές ευαισθησίες (που αρνούνται να αναλάβουν το υπουργείο του τομέα που υποτίθεται ότι κατέχουν καλύτερα από όλους...) και φιλοσκοπιανές υπερευαισθησίες, θα μας το απαντήσεις; Διάλογο κάνουμε. Άσε τις γελοιότητες περί μασκοφόρων εκδικητών και απάντησε με επιχειρήματα.

Βρε Zed ........ ποτέ δεν διάβασα για φιλοσκοπιανές απόψεις. Ζητάω λοιπόν να μου δώσεις ένα link, να ξεστραβωθώ κι εγώ. Αν εσύ γνωρίζεις καλύτερα, πες και σε εμάς τους αδαείς. Κοντεύουμε να 35αρίσουμε και δεν ξέρουμε τι να ψηφίσουμε! Βοήθησε λοιπόν στην πορεία της κουβέντας ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΑΝ ΘΕΣ (που θες το βλέπω). Αν και δεν καταλαβαίνω τι οφελεί; Την στιγμή που το θέμα δεν είναι κρίνετε τι θα ψηφίσει ο διπλανός σας, (ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑΤΕ) ;;;;;;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Να προστεθεί στη δημοσκόπηση και η συνεργασία Δράση-Φιλελεύθερη Συμμαχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντως ομολογώ το θεωρώ κάπως από επικοινωνιακής απόψεως ένα κόμμα να επιλέγει ένα όνομα τόσο μικρής εμβέλιας σε σχέση με την καθημερινότητα. Προφανώς δεν αναφέρομαι μόνο στους οικολόγους αλλά π.χ. και στους πειρατές. Οκ έστω ότι η Ελλάδα γίνεται η πιο οικολογική χώρα στον κόσμο ... και; Btw, και η φτώχεια-χρεοκοπία οικολογική είναι από μια άποψη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Δε με εκφράζει τίποτα, οπότε δε θα ψηφίσω. Αρνούμαι να ψηφίσω, όταν οι βουλευτές παίρνουνε 500 συντάξεις και οι ίδιοι προβαίνουν σε αντισυνταγματικές πράξεις(εννοείται δεν τιμωρούνται).

:(:(:(: Ακριβώς αυτό θέλουν κι αυτοί που δεν θα ψήφιζες, αν ψήφιζες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Βρε Zed ........ ποτέ δεν διάβασα για φιλοσκοπιανές απόψεις. Ζητάω λοιπόν να μου δώσεις ένα link, να ξεστραβωθώ κι εγώ. Αν εσύ γνωρίζεις καλύτερα, πες και σε εμάς τους αδαείς. Κοντεύουμε να 35αρίσουμε και δεν ξέρουμε τι να ψηφίσουμε! Βοήθησε λοιπόν στην πορεία της κουβέντας ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΑΝ ΘΕΣ (που θες το βλέπω). Αν και δεν καταλαβαίνω τι οφελεί; Την στιγμή που το θέμα δεν είναι κρίνετε τι θα ψηφίσει ο διπλανός σας, (ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑΤΕ) ;;;;;;;; :confused:

Κρίνουμε μπας και διαμορφώσουμε καλύτερα τις απόψεις μας, αλλιώς να βάζαμε μόνο το poll και να το κλείναμε το θέμα.. Εγώ προτίθεμαι να ψηφίσω Ανεξάρτητους Έλληνες ή Καζάκη πχ, έχεις να σχολιάσεις κάτι επί των επιλογών αυτών με στοιχεία;
Το γιατί τείνω προς την πρώτη επιλογή το αναλύω εδώ και εδώ.

Link, ορίστε. Αν αυτά που λέει ο Τρεμόπουλος σε πρεσβεύουν, πες το μου να ξέρω, να μην κουβεντιάζουμε τζάμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top